POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.292 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet Rozgrywki

W sezonie 2014/2015 w Mistrzostwach Polski Kobiet wzięła udział rekordowa liczba 12 drużyn, do uczestników z ubiegłego sezonu dołączyły Czarne Pruszcz Gdański i Lakers Olsztyn. Rozgrywki składały się z siedmiu turniejów: 20.09.2014 Poznań; 04.10.2014 Łódź; 18.10.2014 Wrocław; 11.04.2015 Olsztyn; 25.04.2015 Pruszcz Gdański; 09.05 Ruda Śląska i 27.06.2015 Warszawa (Turniej Finałowy, organizator Legia).

I Turniej, Poznań 20.09.2014 
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Tygrysice Orkan Sochaczew 8; 04.Diablice Igloo Ruda Śląska 7; 05.Legia Warszawa 6; 06.Syrenki AZS AWF Haka Warszawa 5; 07.Delia Atomówki Łódź 4; 08.Warsaw Ladies Frogs 3; 09.Czarne Pruszcz Gdański 2; 10.Błyskawice Wrocław 1; 11.Rugby Olsztyn Lakers 0,5; 12.Barbarians.
 
II Turniej, Łódź 04.10.2014 
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Diablice Igloo Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.Syrenki AZS AWF Haka Warszawa 5; 07.Delia Atomówki Łódź 4; 08.RzKS Juvenia Kraków 3; 09.Ladies Frogs Warszawa 2; 10.Czarne Pruszcz Gdański 1; 11.Rugby Olsztyn Lakers 0,5; 12.Barbarians.
 
III Turniej, Wrocław 18.10.2014
01.Black Roses Posnania Poznań 12 punktów; 2.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 10; 03.Diablice Rugby Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.AZS AWF Syrenki Warszawa 5; 07.Warsaw Ladies Frogs 4; 08.Rugby Lakers Olsztyn 3; 09.Delia Atomówki Łódź 2; 10.Błyskawice Rugby Wrocław 1; 11.Jura Barbarians; 12.Barbarians.
 
IV Turniej, Olsztyn 11.04.2015
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Legia Warszawa 8; 04.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 7; 05.Diablice Rugby Ruda Śląska 6; 06.AZS AWF Syrenki Warszawa 5; 07.Juvenia Kraków 4; 08.Warsaw Ladies Frogs 3; 09.Rugby Lakers Olsztyn 2.
 
V Turniej, Pruszcz Gdański 25.04.2015
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Diablice Rugby Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.Delia Atomówki Łódź 5; 07.AZS AWF Syrenki Warszawa 4; 08.Czarne Pruszcz Gdański 3; 09.Rugby Lakers Olsztyn 2.
 
VI Turniej, Ruda Śląska 09.05.2015
01.Black Roses Posnania Poznań 12 punktów; 02.Diablice Rugby Ruda Śląska 10; 03.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8; 04.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 7; 05.Legia Warszawa 6; 06.Delia Atomówki Łódź 5; 07.Warsaw Ladies Frogs 4; 08.AZS AWF Syrenki Warszawa 3; 09.Juvenia Kraków 2.

Finałowy VII Turniej, Warszawa 27.06.2015
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 14 punktów; 2.Black Roses Posnania Poznań 12; 3.Legia Warszawa 10; 4.Diablice Ruda Śląska 9; 5.Tygrysice Orkan Sochaczew 8; 6.Juvenia Kraków 7; 7.Delia Atomówki Łódź 6; 8.Syrenki Azs Awf Warszawa 5; 9.Lakers Olsztyn 4; 10.Ladies Frogs Warszawa 3.
 
 

LP

Zespół

Punkty

Razem

1

Biało-Zielone Ladies Gdańsk

12 + 12 + 10 +12 + 12 + 8 + 14

80

2

Black Roses Poznań

10 + 10 + 12 + 10 + 10 +12 + 12

76

3

Diablice Ruda Śląska

8 + 7 + 8 + 6 + 8 + 10 + 9

56

4

Legia Warszawa

7 + 6 + 7 + 8 + 7 + 6 + 10

51

5

Tygrysice Sochaczew

6+ 8 + 6 + 7 + 6 + 7 + 8

48

6

AZS AWF Syrenki Warszawa

5 + 5 + 5 + 5 + 4 + 3 + 5

32

7

Atomówki Łódź

4 + 4 + 2 + 0 + 5 + 5 + 6

26

8

Warsaw Ladies Frogs

2 + 3 + 4 + 3 + 0 + 4 + 3

19

9

Juvenia Kraków

0 + 3 + 0 + 4 + 0 + 2 + 7

16

10

Rugby Lakers Olsztyn

0,5 + 0,5 + 3 + 2 + 2 + 0 + 4

12

11

Czarne Pruszcz Gdański

2 + 1 + 0 + 0 + 3 + 0 + 0

6

12

Błyskawice Wrocław

1 + 0 + 1 + 0 + 0 + 0 + 0

2

13

Barbarians

NK

NK

 

Jura Barbarians

NK

NK

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.292 liczba odwiedzin od
01.01.2014