POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.264 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga 2015-2016 - Tabela, wyniki

Grupa Mistrzowska

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Biało-Czarni Nowy Sącz 6 5 0 1 26 202-79 6
2 Arka Rumia 6 5 0 1 24 256-69 5
3 Alfa Bydgoszcz 6 1 0 5 6 110-226 2
4 Frogs Warszawa 6 1 0 5 3  44-238 0

Runda VI - Grupa Mistrzowska - 22.05.2016
Alfa Bydgoszcz v Frogs Warszawa 57:12 (35:12)
Arka Rumia v Biało-Czarni Nowy Sącz 41:27 (17:13)

Runda V - Grupa Mistrzowska - 14-15.05.2016
Biało-Czarni Nowy Sącz v Frogs Warszawa 25:0 vo
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 76:0 (26:0)

Runda IV - Grupa Mistrzowska - 07.05.2016
Frogs Warszawa v Arka Rumia 12:26 (5:19)
Alfa Bydgoszcz v Biało-Czarni Nowy Sącz 31:35 (0:19)

Runda III - Grupa Mistrzowska - 23-24.04.2016
Frogs Warszawa v Alfa Bydgoszcz 20:10 (8:0)

Biało-Czarni Nowy Sącz v Arka Rumia 25:0 vo

Runda II - Grupa Mistrzowska - 09-10.04.2016
Frogs Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz 0:45 (0:26)
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 5:38 (0:26)

Runda I - Grupa Mistrzowska - 02.04.2016
Arka Rumia v Frogs Warszawa 75:0 (32:0)

Biało-Czarni Nowy Sącz v Alfa Bydgoszcz 45:7 (35:7)


Grupa Pocieszenia

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Białystok  8 6 0 2 28 181-96 4
2 AZS AWF Warszawa  8 6 1 1 27 166-130 1
3 Wataha Zielona Góra  8 4 0 4 23 191-174 7
4 Chaos Poznań 8 2 1 5 13 128-193 3
5 Rugby Wrocław  8 1 0 7 7 89-162 4

Runda X - Grupa Pocieszenia - 18.06.2016
Rugby Białystok v Rugby Wrocław 22:13 (10:13)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 22:20


Runda IX - Grupa Pocieszenia - 11.06.2016
Wataha Zielona Góra v AZS AWF Warszawa 36:19 (10:12)
Chaos Poznań v Rugby Wrocław 15:22 (5:17)

Runda VIII - Grupa Pocieszenia - 04.06.2016
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 19:17 (14:17)
Rugby Wrocław v Wataha Zielona Góra 18:24 (6:17)

Runda VII - Grupa Pocieszenia - 22.05.2016
Rugby Białystok v Wataha Zielona Góra 26:10 (5:5)
AZS AWF Warszawa v Chaos Poznań 29:19 (22:0)

Runda VI - Grupa Pocieszenia - 14-15.05.2016
Rugby Wrocław v AZS AWF Warszawa 12:23 (5:13)
Rugby Białystok v Chaos Poznań 20:13 (7:6)

Runda V - Grupa Pocieszenia - 07-08.05.2016
Rugby Wrocław v Rugby Białystok 0:25 vo
Wataha Zielona Góra v Chaos Poznań 34:25 (10:13)

Runda IV - Grupa Pocieszenia - 23-24.04.2016
Rugby Wrocław v Chaos Poznań 7:10 (7:10)
AZS AWF Warszawa v Wataha Zielona Góra 22:19 (12:7)

Runda III - Grupa Pocieszenia - 09.04.2016
Wataha Zielona Góra v Rugby Wrocław 24:17 (12:12)
Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa 6:14 (3:8)

Runda II - Grupa Pocieszenia - 03.04.2016
Chaos Poznań v AZS AWF Warszawa 21:21 (7:14)
Wataha Zielona Góra v Rugby Białystok 24:25 (13:12)

Runda I - Grupa Pocieszenia - 19-20.03.2016
AZS AWF Warszawa v Rugby Wrocław 19:0 (14:0)
Chaos Poznań v Rugby Białystok 3:40 (3:14)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa północno-zachodnia:

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia  30  310-72
2  Alfa Bydgoszcz 21  247-91 
3 Wataha Zielona Góra  129-229 1
4 Chaos Poznań  55-349 0
 

Grupa południowo-wschodnia

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Biało-Czarni Nowy Sącz  30  303-82 
2 Frogs Warszawa  15  144-135 
3 AZS AWF Warszawa  15  111-131 
4 Rugby Wrocław   60-255
 
Runda VI – 07-08.11.2015
Grupa północno-zachodnia 
Wataha Zielona Góra v Chaos Poznań 54:10 (20:5)
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 29:12 (17:0)
Grupa południowo-wschodnia 
Frogs Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz 17:32 (5:20)
Rugby Wrocław v AZS AWF Warszawa 12:17 (0:10)
 
Runda V – 24-25.10.2015  
Grupa północno-zachodnia
Arka Rumia v Chaos Poznań 65:3 (41:0)
Alfa Bydgoszcz v Wataha Zielona Góra 49:3 (21:3)
Grupa południowo-wschodnia
Frogs Warszawa v Rugby Wrocław 58:12 (34:0)
Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS AWF Warszawa 39:3 (20:3), rozegrany 17.10.2015
 
Runda IV – 10-11.10.2015  
Grupa północno-zachodnia
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 8:48 (3:31)
Wataha Zielona Góra v Arka Rumia 17:61 (5:31)
Grupa południowo-wschodnia
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 15:12 (8:12)
Rugby Wrocław v Biało-Czarni Nowy Sącz 12:43 (0:10)

Runda III – 26-27.09.2015 
Grupa północno-zachodnia
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 20:38 (10:14)
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 26:34 (7:19)
Grupa południowo-wschodnia
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Wrocław 33:10 (13:0)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Frogs Warszawa 50:24 (21:12)

Runda II – 19/20.09.2015
Grupa północno-zachodnia
Chaos Poznań v Arka Rumia 14:68 (14:40)
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 17:36 (10:22)
Grupa południowo-wschodnia
KS Rugby Wrocław v Frogs Warszawa 7:10 (0:0)
AZS AWF Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz 24:35
 
Runda I – 05.09.2015
Grupa północno-zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 76:0 (19:0)
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 53:0 (29:0), rozegrany 15.11.2015
Grupa południowo-wschodnia
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław 104:14 (54:0)
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 20:22 (15:10)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.264 liczba odwiedzin od
01.01.2014