POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Do meczu POLSKA - HOLANDIA pozostało:

dni
godz.
min.
sek.
kup bilet
Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 311

5.948.087 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy Skład 2015-2016

Trener: Krzysztof Okapa
II Trener: Karol Czyż
Kieropnik: Wiesław Piotrowicz
Fizykoterapeuta: Robert Cajzer

Skład:
01. Robert Kacprowicz (Buwdowlani Łódź),
02. Michał Kafarski (Budowlani Łódź), 
03. Norbert Okoniewski (Orkan Sochaczew), 
04. Patryk Paradowski (Orkan Sochaczew), 
05. Krystian Mechecki (Orkan Sochaczew),
06. Dawid Kinast (Sparta Jarocin), 
07. Maciej Żarczyński (Sparta Jarocin), 
08. Bartłomiej Daszczyk (Budowlani Lublin), 
09. Michał Musur (Budowlani Lublin), 
10. Milan Kossakowski (Lechia Gdańsk), 
11. Rafał Ziętkowski (Arka Gdynia), 
12. Nicolas Pacewicz (Francja),
13. Adrian Potrykus (Anglia), 
14. Kacper Drewczyński (Ogniwo Sopot), 
15. Konrad Lubczyński (Ogniwo Sopot), 
16. Artur Ciechanowicz (Ogniwo Sopot), 
17. Miłosz Bracik (Lechia Gdańsk), 
18. Oskar Zieliński (Lechia Gdańsk), 
19. Jakub Możejko (Anglia/Lechia Gdańsk),
20. Kamil Brzozowski (Budowlani Łódź), 
21. Bartosz Pustkowski (Budowlani Łódź),
22. Maksymilian Bączyński (Budowlani Łódź)
23. Jakub Kamiński (Budowlani Lublin), 
24. Wojciech Brzezicki (Budowlani Lublin),
25. Oskar Cichosz (Arka Gdynia), 
26. Bartłomiej Sadowski (Orkan Sochaczew).

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 5% Polska 48% Portugalia 28% Szwajcaria 4% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 311

5.948.087 liczba odwiedzin od
01.01.2014