POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

10.001.486 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2015-2016


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina, Marcin Stencel 
 
Zawodniczki:
01. Stawicka Justyna - Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
03. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
04. Gregowska Aleksandra - BBRC Łódź
05. Wręczycka Aleksandra - Czarni Bytom
06. Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
07. Bednarska Magdalena - Koliber Sosnowiec 
08. Kowalczyk Klaudia - KS Gietrzwałd
09. Lazzari Stasy - Orkan Sochaczew
10. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
11. Orłowska Julia - Posnania Poznań
12. Knowa Magdalena - RC Gorce
13. Warzecha Karolina - RC Gorce
14. Juszczak Beata - RC Gorce
15. Gronowska Paula - Toruński Klub Rugby
16. Morus Anna - UKS Lubień
17. Marszalik Paulina - UKS Lubień
18. Furman Natalia - Posnania Poznań
 
 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U19
 
Trener: Janusz Urbanowicz 
Kierownik: Piotr Kwidziński 
 
Zawodniczki:
01. Jankowska Natalia - Feta Olsztyn
02. Madon Urszula - Feta Olsztyn
03. Karlińska Kinga - Feta Olsztyn
04. Mikołajczyk Monika - Black Roses Poznań
05. Żurek Dominika - Diablice Ruda Śląska
06. Cebula Martyna - Diablice Ruda Śląska
07. Tarasiewicz Małgorzata - Atomówki Łódź
08. Rolka Sylwia - Legia Warszawa
09. Świstak Weronika - Legia Warszawa
10. Drozd Aleksandra - Juvenia Kraków
11. Niespodziany Martyna - Biało-Zielone Ladies Gdańsk
12. Sierżanowska Patrycja - Biało-Zielone Ladies Gdańsk
13. Sumiła Anna - Biało-Zielone Ladies Gdańsk

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

10.001.486 liczba odwiedzin od
01.01.2014