POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet 2015/2016


W sezonie 2015/2016 Mistrzostwa Polski Kobiet w Rugby 7 zostały rozegrane w cyklu ośmiu turniejów, czterech jesienią i czterech wiosną. Terminy rundy jesiennej: 12.09.2015 Olsztyn-Gietrzwałd, 03.10.2015 Sochaczew, 24.10.2015 Ruda Śląska i 07.11.2015 Warszawa (AZS AWF).  
Organizatorami 4 turniejów wiosennych byli: 02.04.2016 Warszawa (Ladies Frogs), 23.04.2016 Kraków (Juvenia), 15.05.2016 Warszawa (RC Legia), 04.06.2016 Poznań (Posnania).
 
I Turniej, Gietrzwałd 12.09.2015 
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 21 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 19 pkt.; 3. Diablice Ruda Śląska 17 pkt.; 4. Tygrysice Orkan Sochaczew 15 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 13 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 7. Juvenia Kraków 9 pkt.; 8. Feta Rugby Olsztyn 7 pkt.; 9. Atomówki BBRC Łódź 5 pkt.; 10. Błyskawice Wrocław 3 pkt.; 11. Warsaw Ladies Frogs 1 pkt.

II Turniej, Sochaczew 03.10.2015
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 21 pkt.; 2. Tygrysice Orkan Sochaczew 19 pkt.; 3. Black Roses Posnania Poznań 17 pkt.; 4. AZS AWF Warszawa 15 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 13 pkt.; 6. Feta Rugby Olsztyn 11 pkt.; 7. Juvenia Kraków 9 pkt.; 8. Diablice Ruda Śląska 7 pkt.; 9. Błyskawice Wrocław 5 pkt.; 10. Atomówki BBRC Łódź 3 pkt.; 11. Barbarians; 12. Warsaw Ladies Frogs 1 pkt.

III Turniej, Ruda Śląska 24.10.2015
Klasyfikacja: 1. Biało- Zielone Ladies Gdańsk 17 pkt.; 2. Black Roses Poznań 15 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 13 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 11 pkt.; 5. Legia Warszawa 9 pkt.; 6. Feta Rugby Olsztyn 7 pkt.; 7. Juvenia Kraków 5 pkt.; 8. Błyskawice Wrocław 3 pkt.; 9. Tygrysice Sochaczew 1 pkt.

IV Turniej, Warszawa 07.11.2015
Klasyfikacja: 1. Biało- Zielone Ladies Gdańsk 17 pkt.; 2. Black Roses Poznań 15 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 13 pkt.; 4. Feta Rugby Olsztyn 11 pkt.; 5. Legia Warszawa 9 pkt.; 6. Błyskawice Wrocław 7 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 8. Tygrysice Sochaczew 3 pkt.; 9. Frogs Warszawa 1 pkt.

V Turniej, Warszawa 02.04.2016
Klasyfikacja: 1. Biało- Zielone Ladies Gdańsk 23 pkt.; 2. Black Roses Poznań 21 pkt.; 3. Legia Warszawa 19 pkt.; 4. Błyskawice Wrocław 17 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 15 pkt.; 6. KS Rugby Gierzwałd 13 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 11 pkt.; 8. Warsaw Ladies Frogs 9 pkt.; 9. Juvenia Kraków 7 pkt.; 10. Barbarians I NK; 11. Barbarians Black Roses II NK; 12. RC Częstochowa NK.

VI Turniej, Kraków 23.04.2016
Klasyfikacja: 1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 23 pkt.; 2. Black Roses Poznań 21 pkt.; 3. Legia Warszawa 19 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 17 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 15 pkt.; 6. Błyskawice Wrocław 13 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 11 pkt.; 8. Warsaw Ladies Frogs 9 pkt.; 9. Juvenia Kraków 7 pkt.; 10. Barbarians Black Roses II NK; 11. Barbarians I NK; 12. Atomówki Łódź NK.

VII Turniej, Warszawa 15.05.2016
Klasyfikacja: 1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 23 pkt.; 2. Black Roses Poznań 21 pkt.; 3. Legia Warszawa 19 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 17 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 15 pkt.; 6. Błyskawice Wrocław 13 pkt.; 7. Juvenia Kraków 11 pkt.; 8. RC Częstochowa 9 pkt.; 9. KS Rugby Gierzwałd 7 pkt.; 10. Frogs Warsaw Barbarians NK; 11. Barbarians Legia II NK; 12. Barbarians Black Roses II NK.

VIII Turniej, Poznań 04.06.2016
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 17 pkt.; 02. Black Roses Posnania Poznań 15 pkt.; 3. Legia Warszawa 13 pkt.; 4. AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 5. Błyskawice Wrocław 9 pkt.; 6. Juvenia Kraków 7 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 8. Barbarians Black Roses II NK; 9. Barbarians Legia II NK.

 
Lp Drużyna Punktacja Razem
1 Biało-Zielone Gdańsk 21+21+17+17+23+23+23+17 162
2 Black Roses Poznań 19+17+15+15+21+21+21+15 144
3 Legia Warszawa 13+13+9+9+19+19+19+13 114
4 AZS AWF Warszawa 11+15+13+13+15+15+15+11 108
5 Diablice Ruda Śląska 17+7+11+5+11+17+17+5 90
6 Błyskawice Wrocław 3+5+3+7+17+13+13+9 70
7 KS Rugby Gierzwałd 7+11+7+11+13+11+7+0 67
8 Juvenia Kraków 9+9+5+0+7+7+9+7 53
9 Tygrysice Sochaczew 15+19+1+3+0+0+0+0 NK
10 Frogs Warszawa 1+1+0+1+9+9+0+0 NK
11 RC Częstochowa 0+0+0+0+0+0+9+0 NK
12 Atomówki Łódź 5+3+0+0+0+0+0+0 NK
13 Barbarians 0 NK
  Barbarians Black Roses II 0 NK
  Barbarians Legia II 0 NK
  Frogs Warsaw Barbarians 0 NK

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014