POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 323

7.732.598 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki


Kolejność końcowa Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, Turnieju Finałowego i Klasyfikacja Generalna sezonu 2016/2015.

 
26.09.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Mini żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Gorce II Raba Niżna; 3.Gorce Raba Niżna; 4.UKS Lubień; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.NHRK/Ruda Śląska II.
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz/Bajtle Ruda Śląska.
 
10.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Bajtle Ruda Śląska 1; 3.Gorce Raba Niżna 1; 4.Gorce Raba Niżna 2; 5.RC Częstochowa 1; 6.UKS Lubień; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz; 8.RC Częstochowa 2; 9.Bajtle Ruda Śląska 2.
Żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.UKS Lubień; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Orkan Sochaczew; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska.
 
17.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Częstochowa
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.KS Rugby Ruda Śląska I; 3.RCC SP 22 Częstochowa; 4.Husaria Kalisz; 5.KS Rugby Ruda Śląska II; 6.RCC SP 52 Częstochowa I; 7.Rugby Club Częstochowa; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 9.RCC SP 52 Częstochowa II (nie klasyfikowany).
Żak: 1.UKS Lubień I; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków/Husaria Kalisz 4.UKS Lubień II; 5.Czarni w Bytomiu (nie klasyfikowany).
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2. KS Rugby Ruda Śląska/Rugby Club Częstochowa; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

25.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Budowlani Lublin; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.Pogoń Siedlce; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Orkan Sochaczew; 7.Sparta Jarocin; 8.Arka Gdynia II; 9.AZS AWF Warszawa.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia; 3.UKS Strzała; 4.Orkan Sochaczew I; 5.Orkan Sochaczew II; 6.Sparta Jarocin; 7.Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Arka Gdynia; 3.Orkan Sochaczew; 4.Budowlani Lublin; 5.KS Budowlani Łódź; 6.BBRC Łódź; 7.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 8.Sparta Jarocin.

14.11.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.SP 26 Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia II; 6.SP 26 Gdynia; 7.Tur Chojnice I; 8.Lechia Gdańsk II; 9.Lechia Gdańsk; 10.Sparta Jarocin.   
Żak: 1.Lechia Gdańsk II; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia II.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk; 5.Sparta Jarocin.
 
03.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini Żak: 1.Arka Gdynia; 2.SP 26 Gdynia; 3.Ogniwo Sopot; 4.Lechia Gdańsk; 5.Tur Chojnice I; 6.Arka Rumia; 7.Czarni Pruszcz Gdański; 8.SP 10 Gdynia; 9.SP2 Pruszcz B; 10.SP2 Pruszcz A; 11.Młode Buldogi; 12.Tur Chojnice II. 
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia; 5.Arka Gdynia II. 
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk.

10.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kalisz
Mini Żak: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa; 4.Sparta Jarocin; 5.Posnania Poznań; 6.SP 1 Poznań; 7.Owal Leszno, 8.KR Husaria Kalisz II; 9.RC Częstochowa II; 10.SP Nazaretanki Kalisz; 11.KR Husaria Kalisz.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2. Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz; 4. Husar Bolesławiec
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. BBRC Łódź; 3. KR Husaria Kalisz/Sparta Jarocin
 
16.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce
Mini Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Pogoń Siedlce; 5.Fabrykanci Pabianice; 6.Budowlani Lublin; 7.Orkan Sochaczew; 8.AZS AWF Warszawa.
Żak: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.MKS Pogoń Siedlce; 5. RC Orkan II Sochaczew.
Młodzik: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.MKS Pogoń Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź.
 
16.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini Żak: 1.SP26 Gdynia; 2.Arka Gdynia; 3.Witomino; 4.Ogniwo Sopot; 5.RK Unisław; 6.Tur Chojnice; 7.SP 10 Gdynia; 8.Lechia II Gdańsk; 9.SP 56 Gdańsk; 10.Lechia Gdańsk; 11.Arka Rumia; 12.Tur II Chojnice; 13.Tur III Chojnice.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Tur Chonice; 5.Arka II Gdynia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk; 5. Rugby Gietrzwałd PK.

23.04.2016 : IX Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mini żak: 01.Arka Gdynia; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Miejski Klub Rugby Siedlce; 04.UKS Strzała; 05.Orkan Sochaczew; 06.RC Częstochowa; 07.BBRC Łódź; 08.Fabrykanci Pabianice; 09.AZS AWF Warszawa; 10.Rugby Ruda Śląska; 11.Sparta Jarocin; 12.Arka Rumia; 13.Lechia Gdańsk; 14.RC Częstochowa II; 15.Husaria Kalisz; 16.Ogniwo Sopot; 17.Budowlani Lublin. 
Żak: 01.Lechia Gdańsk; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Rugby Ruda Śląska; 04.Orkan Sochaczew; 05.Husaria Kalisz/Sparta Jarocin; 06.Arka Gdynia; 07.RK-EŻI Ryga; 08.Pogoń Siedlce; 09.Budowlani Lublin; 10.Arka Rumia.
Młodzik: 01.Orkan Sochaczew; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Budowlani Lublin; 04.RK-EŻI Ryga; 05.Lechia Gdańsk/Arka Rumia; 06.BBRC Łódź.

30.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sosnowiec
Mikrus: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Szkoła Podstawowa nr 37 Kraków; 3.MOS - Wschód Kraków.
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.SP 37 Kraków; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków Dziewczyny.
Żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
14.05.2016: I Turniej Rugby o Puchar Gorczańskiego Oscypka, RTDiM, Raba Niżna
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Fabrykanci Pabianice I; 4.UKS Rugby Lubień; 5.BBRC Łódź; 6.Juvenia Kraków; 7.Fabrykanci Pabianice II; 8.SP 17 Nowy Sącz; 9.Biało-Czarni Nowy Sącz; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11.KS Rugby Ruda Śląska; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.UKS Rugby Lubień; 5.Biało Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.BBRC Łódź; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.Juvenia Kraków.

15.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Rugby Tur Chojnice I; 3.Szkoła Podstawowa nr 26 Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Czarni Pruszcz Gdański II; 6.Arka Gdynia II; 7.Czarni Pruszcz Gdański I; 8.Arka Rumia; 9.SP 9 Sopot; 10.Rugby Tur Chojnice II   
Żak: 1.Arka Rumia; 2.Rugby Tur Chonice; 3.Arka Gdynia; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Alfa Bydgoszcz; 4.Arka Rumia.
 
21.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
Mini żak: 1.Szkoła Podstawowa nr 26 Gdynia; 2.Rugby Tur Chonice I; 3.RK Unisław II; 4.SP Nowa Cerkiew I; 5.SP Nieżychowice; 6.Ogniwo Sopot I; 7.Lechia Gdańsk I; 8.Lechia Gdańsk II; 9.RK Unisław I; 10.SP Nowa Cerkiew II; 11.Arka Rumia; 12. Rugby Tur Chonice III; 13.Ogniwo Sopot II; 14.Rugby Tur Chonice II.  
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Rugby Tur Chonice; 4.Ogniwo Sopot.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Arka Rumia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot; 5.KS Rugby Gierzwałd.
 
21.05.2016 : Śląski Turniej Dzieci I Młodzieży, RTDiM, Ruda Śląska
Mikrusy: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żacy: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 2.Rugby Club Gorce Raba Niżna; 3.Bajtle Ruda Śląska I; 4.RC Częstochowa I; 5.RC Orkan Sochaczew; 6.Biało-Czarni Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa II; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 9.Bajtle Ruda Śląska II; 10.AZS AWF Warszawa; 11.Czarni Bytom.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.UKS Rugby Lubień; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.Husar Bolesławiec; 5.Czarni Bytom; 6.Biało-Czarni Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa.
Młodzik 7: 1.KS Rugby Ruda Śląska; 2.Czarni Bytom.

29.05.2016 : Puchar Wielkopolski, RTDiM, Jarocin
Mikrus: 1.Husar Bolesławiec; 2.Husaria Kalisz; 3.KS Rugby Ruda Śląska; 4.Posnania Poznań.
Mini żak: 1.GSZS Nowogrodziec; 2.Sparta Jarocin; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Husaria A Kalisz; 5.Husaria B Kalisz; 6.Posnania Poznań; 7.Owal Leszno; 8.KS Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1.UKS Rugby Lubień; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Husar Bolesławiec; 4.Husaria Kalisz/Owal Leszno; 5.Sparta Jarocin; 6.Posnania Poznań*; 7.GSZS Nowogrodziec*.
* drużyny nieklasyfikowane

04.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży +M, Nowy Sącz
Mikrus: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Gorce II dziewczyny; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Bajtle Ruda Śląska; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II dziewczyny
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków
Młodzik: 1.Reprezentacja Śląska; 2.Gorce Raba Niżna   
 
05.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.BBRC Łódź I; 5.Fabrykanci Pabianice I; 6.RC Częstochowa; 7.Miejski Klub Rugby Siedlce; 8.Fabrykanci Pabianice II; 9.AZS Warszawa; 10.BBRC Łódź II.
Żak:1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew I; 3.Arka Gdynia; 4.BBRC Łódź; 5.Orkan Sochaczew II; 6.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.Arka Gdynia.
 
18.06.2016 : Festiwal Rugby : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków
Mini żak: 1.RC Arka Gdynia; 2.UKS Strzała; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Gorce Raba Niżna; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.RC Orkan Sochaczew; 7.SP 26 Gdynia; 8.Rugby Club Częstochowa; 9.Rugby Tur Chojnice; 10.UKS Rugby Lubień; 11.Biało-Czarni Nowy Sącz; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Bajtle Ruda Śląska; 14.RzKS Juvenia Kraków; 15.RC Lechia Gdańsk; 16.KS Budowlani Lublin; 17.Nowa Huta Rugby Klub II Kraków.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.UKS Rugby Lubień; 4.RC Orkan Sochaczew; 5.RC Arka Gdynia; 6.Bajtle Ruda Śląska; 7.KS Budowlani Lublin; 8.MKS Pogoń Siedlce; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 10.Rugby Club Częstochowa; 11.RC Orkan Sochaczew II.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Arka Gdynia; 3.Orkan Sochaczew; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Gorce Raba Niżna; 6.Lechia Gdańsk.
 
Klasyfikacja Generalna sezonu 2015/2016
1.RC Arka Gdynia 337; 2.KS Budowlani Łódź 266; 3.RC Orkan Sochaczew 225; 4.Gorce Raba Niżna 143; 5.RC Lechia Gdańsk 139; 6.KS Rugby Ruda Śląska 117; 7.UKS Lubień 98; 8.SP 26 Gdynia 96; 9.MKS Ogniwo Sopot 96; 10.Rugby Tur Chojnice 90; 11.Rugby Club Częstochowa 89; 12.KS Budowlani Lublin 84; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków 83; 14.UKS Strzała 72; 15.RC Arka Rumia 70; 16.BBRC Łódź 69; 17.MKS Pogoń Siedlce 60; 18.Fabrykanci Pabianice 55; 19.Biało-Czarni Nowy Sącz 42; 20.Miejski Klub Rugby Siedlce 37; 21.Sparta Jarocin 36; 22.Husaria Kalisz 26; 23.RC Czarni Pruszcz Gdański 18; 24.RzKS Juvenia Kraków 17; 25.SP Nowa Cerkiew 17; 26.AZS AWF Warszawa 15; 27.SP 10 Gdynia 12; 28.Gdynia Witomino 11; 29.GSZS Nowogrodziec 11; 30.KS Posnania Poznań 10; 31.SP Nieżychowice 10; 32.RK Unisław 9; 33.SP 2 Pruszcz Gdański 8; 34.Owal Leszno 7; 35.Husar Bolesławiec 7; 36.RCC SP 22 Częstochowa 6; 37.SP 1 Poznań 6; 38.SP 17 Nowy Sącz 5; 39.SP 56 Gdańsk 5; 40.RC Czarni Bytom 4; 41.Alfa Bydgoszcz 4; 42.SP 37 Kraków 3; 43.SP 9 Sopot 2; 44.SP Nazaretanki Kalisz 1.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 323

7.732.598 liczba odwiedzin od
01.01.2014