POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki


Kolejność końcowa Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, Turnieju Finałowego i Klasyfikacja Generalna sezonu 2016/2015.

 
26.09.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Mini żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Gorce II Raba Niżna; 3.Gorce Raba Niżna; 4.UKS Lubień; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.NHRK/Ruda Śląska II.
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz/Bajtle Ruda Śląska.
 
10.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Bajtle Ruda Śląska 1; 3.Gorce Raba Niżna 1; 4.Gorce Raba Niżna 2; 5.RC Częstochowa 1; 6.UKS Lubień; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz; 8.RC Częstochowa 2; 9.Bajtle Ruda Śląska 2.
Żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.UKS Lubień; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Orkan Sochaczew; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska.
 
17.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Częstochowa
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.KS Rugby Ruda Śląska I; 3.RCC SP 22 Częstochowa; 4.Husaria Kalisz; 5.KS Rugby Ruda Śląska II; 6.RCC SP 52 Częstochowa I; 7.Rugby Club Częstochowa; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 9.RCC SP 52 Częstochowa II (nie klasyfikowany).
Żak: 1.UKS Lubień I; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków/Husaria Kalisz 4.UKS Lubień II; 5.Czarni w Bytomiu (nie klasyfikowany).
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2. KS Rugby Ruda Śląska/Rugby Club Częstochowa; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

25.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Budowlani Lublin; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.Pogoń Siedlce; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Orkan Sochaczew; 7.Sparta Jarocin; 8.Arka Gdynia II; 9.AZS AWF Warszawa.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia; 3.UKS Strzała; 4.Orkan Sochaczew I; 5.Orkan Sochaczew II; 6.Sparta Jarocin; 7.Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Arka Gdynia; 3.Orkan Sochaczew; 4.Budowlani Lublin; 5.KS Budowlani Łódź; 6.BBRC Łódź; 7.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 8.Sparta Jarocin.

14.11.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.SP 26 Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia II; 6.SP 26 Gdynia; 7.Tur Chojnice I; 8.Lechia Gdańsk II; 9.Lechia Gdańsk; 10.Sparta Jarocin.   
Żak: 1.Lechia Gdańsk II; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia II.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk; 5.Sparta Jarocin.
 
03.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini Żak: 1.Arka Gdynia; 2.SP 26 Gdynia; 3.Ogniwo Sopot; 4.Lechia Gdańsk; 5.Tur Chojnice I; 6.Arka Rumia; 7.Czarni Pruszcz Gdański; 8.SP 10 Gdynia; 9.SP2 Pruszcz B; 10.SP2 Pruszcz A; 11.Młode Buldogi; 12.Tur Chojnice II. 
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia; 5.Arka Gdynia II. 
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk.

10.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kalisz
Mini Żak: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa; 4.Sparta Jarocin; 5.Posnania Poznań; 6.SP 1 Poznań; 7.Owal Leszno, 8.KR Husaria Kalisz II; 9.RC Częstochowa II; 10.SP Nazaretanki Kalisz; 11.KR Husaria Kalisz.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2. Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz; 4. Husar Bolesławiec
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. BBRC Łódź; 3. KR Husaria Kalisz/Sparta Jarocin
 
16.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce
Mini Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Pogoń Siedlce; 5.Fabrykanci Pabianice; 6.Budowlani Lublin; 7.Orkan Sochaczew; 8.AZS AWF Warszawa.
Żak: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.MKS Pogoń Siedlce; 5. RC Orkan II Sochaczew.
Młodzik: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.MKS Pogoń Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź.
 
16.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini Żak: 1.SP26 Gdynia; 2.Arka Gdynia; 3.Witomino; 4.Ogniwo Sopot; 5.RK Unisław; 6.Tur Chojnice; 7.SP 10 Gdynia; 8.Lechia II Gdańsk; 9.SP 56 Gdańsk; 10.Lechia Gdańsk; 11.Arka Rumia; 12.Tur II Chojnice; 13.Tur III Chojnice.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Tur Chonice; 5.Arka II Gdynia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Lechia Gdańsk; 5. Rugby Gietrzwałd PK.

23.04.2016 : IX Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mini żak: 01.Arka Gdynia; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Miejski Klub Rugby Siedlce; 04.UKS Strzała; 05.Orkan Sochaczew; 06.RC Częstochowa; 07.BBRC Łódź; 08.Fabrykanci Pabianice; 09.AZS AWF Warszawa; 10.Rugby Ruda Śląska; 11.Sparta Jarocin; 12.Arka Rumia; 13.Lechia Gdańsk; 14.RC Częstochowa II; 15.Husaria Kalisz; 16.Ogniwo Sopot; 17.Budowlani Lublin. 
Żak: 01.Lechia Gdańsk; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Rugby Ruda Śląska; 04.Orkan Sochaczew; 05.Husaria Kalisz/Sparta Jarocin; 06.Arka Gdynia; 07.RK-EŻI Ryga; 08.Pogoń Siedlce; 09.Budowlani Lublin; 10.Arka Rumia.
Młodzik: 01.Orkan Sochaczew; 02.KS Budowlani Łódź; 03.Budowlani Lublin; 04.RK-EŻI Ryga; 05.Lechia Gdańsk/Arka Rumia; 06.BBRC Łódź.

30.04.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sosnowiec
Mikrus: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Szkoła Podstawowa nr 37 Kraków; 3.MOS - Wschód Kraków.
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.SP 37 Kraków; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków Dziewczyny.
Żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
14.05.2016: I Turniej Rugby o Puchar Gorczańskiego Oscypka, RTDiM, Raba Niżna
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Fabrykanci Pabianice I; 4.UKS Rugby Lubień; 5.BBRC Łódź; 6.Juvenia Kraków; 7.Fabrykanci Pabianice II; 8.SP 17 Nowy Sącz; 9.Biało-Czarni Nowy Sącz; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11.KS Rugby Ruda Śląska; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.UKS Rugby Lubień; 5.Biało Czarni Nowy Sącz.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.BBRC Łódź; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.Juvenia Kraków.

15.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Rugby Tur Chojnice I; 3.Szkoła Podstawowa nr 26 Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Czarni Pruszcz Gdański II; 6.Arka Gdynia II; 7.Czarni Pruszcz Gdański I; 8.Arka Rumia; 9.SP 9 Sopot; 10.Rugby Tur Chojnice II   
Żak: 1.Arka Rumia; 2.Rugby Tur Chonice; 3.Arka Gdynia; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Alfa Bydgoszcz; 4.Arka Rumia.
 
21.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
Mini żak: 1.Szkoła Podstawowa nr 26 Gdynia; 2.Rugby Tur Chonice I; 3.RK Unisław II; 4.SP Nowa Cerkiew I; 5.SP Nieżychowice; 6.Ogniwo Sopot I; 7.Lechia Gdańsk I; 8.Lechia Gdańsk II; 9.RK Unisław I; 10.SP Nowa Cerkiew II; 11.Arka Rumia; 12. Rugby Tur Chonice III; 13.Ogniwo Sopot II; 14.Rugby Tur Chonice II.  
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Rugby Tur Chonice; 4.Ogniwo Sopot.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Arka Rumia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot; 5.KS Rugby Gierzwałd.
 
21.05.2016 : Śląski Turniej Dzieci I Młodzieży, RTDiM, Ruda Śląska
Mikrusy: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żacy: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 2.Rugby Club Gorce Raba Niżna; 3.Bajtle Ruda Śląska I; 4.RC Częstochowa I; 5.RC Orkan Sochaczew; 6.Biało-Czarni Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa II; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 9.Bajtle Ruda Śląska II; 10.AZS AWF Warszawa; 11.Czarni Bytom.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.UKS Rugby Lubień; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.Husar Bolesławiec; 5.Czarni Bytom; 6.Biało-Czarni Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa.
Młodzik 7: 1.KS Rugby Ruda Śląska; 2.Czarni Bytom.

29.05.2016 : Puchar Wielkopolski, RTDiM, Jarocin
Mikrus: 1.Husar Bolesławiec; 2.Husaria Kalisz; 3.KS Rugby Ruda Śląska; 4.Posnania Poznań.
Mini żak: 1.GSZS Nowogrodziec; 2.Sparta Jarocin; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Husaria A Kalisz; 5.Husaria B Kalisz; 6.Posnania Poznań; 7.Owal Leszno; 8.KS Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1.UKS Rugby Lubień; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Husar Bolesławiec; 4.Husaria Kalisz/Owal Leszno; 5.Sparta Jarocin; 6.Posnania Poznań*; 7.GSZS Nowogrodziec*.
* drużyny nieklasyfikowane

04.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży +M, Nowy Sącz
Mikrus: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Gorce II dziewczyny; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Bajtle Ruda Śląska; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II dziewczyny
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków
Młodzik: 1.Reprezentacja Śląska; 2.Gorce Raba Niżna   
 
05.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.BBRC Łódź I; 5.Fabrykanci Pabianice I; 6.RC Częstochowa; 7.Miejski Klub Rugby Siedlce; 8.Fabrykanci Pabianice II; 9.AZS Warszawa; 10.BBRC Łódź II.
Żak:1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew I; 3.Arka Gdynia; 4.BBRC Łódź; 5.Orkan Sochaczew II; 6.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.Arka Gdynia.
 
18.06.2016 : Festiwal Rugby : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków
Mini żak: 1.RC Arka Gdynia; 2.UKS Strzała; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Gorce Raba Niżna; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.RC Orkan Sochaczew; 7.SP 26 Gdynia; 8.Rugby Club Częstochowa; 9.Rugby Tur Chojnice; 10.UKS Rugby Lubień; 11.Biało-Czarni Nowy Sącz; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Bajtle Ruda Śląska; 14.RzKS Juvenia Kraków; 15.RC Lechia Gdańsk; 16.KS Budowlani Lublin; 17.Nowa Huta Rugby Klub II Kraków.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.UKS Rugby Lubień; 4.RC Orkan Sochaczew; 5.RC Arka Gdynia; 6.Bajtle Ruda Śląska; 7.KS Budowlani Lublin; 8.MKS Pogoń Siedlce; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 10.Rugby Club Częstochowa; 11.RC Orkan Sochaczew II.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Arka Gdynia; 3.Orkan Sochaczew; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Gorce Raba Niżna; 6.Lechia Gdańsk.
 
Klasyfikacja Generalna sezonu 2015/2016
1.RC Arka Gdynia 337; 2.KS Budowlani Łódź 266; 3.RC Orkan Sochaczew 225; 4.Gorce Raba Niżna 143; 5.RC Lechia Gdańsk 139; 6.KS Rugby Ruda Śląska 117; 7.UKS Lubień 98; 8.SP 26 Gdynia 96; 9.MKS Ogniwo Sopot 96; 10.Rugby Tur Chojnice 90; 11.Rugby Club Częstochowa 89; 12.KS Budowlani Lublin 84; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków 83; 14.UKS Strzała 72; 15.RC Arka Rumia 70; 16.BBRC Łódź 69; 17.MKS Pogoń Siedlce 60; 18.Fabrykanci Pabianice 55; 19.Biało-Czarni Nowy Sącz 42; 20.Miejski Klub Rugby Siedlce 37; 21.Sparta Jarocin 36; 22.Husaria Kalisz 26; 23.RC Czarni Pruszcz Gdański 18; 24.RzKS Juvenia Kraków 17; 25.SP Nowa Cerkiew 17; 26.AZS AWF Warszawa 15; 27.SP 10 Gdynia 12; 28.Gdynia Witomino 11; 29.GSZS Nowogrodziec 11; 30.KS Posnania Poznań 10; 31.SP Nieżychowice 10; 32.RK Unisław 9; 33.SP 2 Pruszcz Gdański 8; 34.Owal Leszno 7; 35.Husar Bolesławiec 7; 36.RCC SP 22 Częstochowa 6; 37.SP 1 Poznań 6; 38.SP 17 Nowy Sącz 5; 39.SP 56 Gdańsk 5; 40.RC Czarni Bytom 4; 41.Alfa Bydgoszcz 4; 42.SP 37 Kraków 3; 43.SP 9 Sopot 2; 44.SP Nazaretanki Kalisz 1.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014