POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.289 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet 2016/2017


Sezon 2016-2017 przyniósł zmiany w rozgrywkach Mistrzostw Polski Kobiet. Dokonany został podział zespołów na Ligę A i Ligę B. Do Ligi A zakwalifikowano 6 zespołów, które w Mistrzostwach Polski w sezonie 2015/16 zajęły w klasyfikacji generalnej miejsca od 1 do 6. Były to: Biało-Zielone Ladies Gdańsk, Black Roses Posnania Poznań, Legia Warszawa, AZS AWF Warszawa, Diablice Ruda Śląska i Błyskawice Wrocław. Pozostałe zespoły: KS Rugby Gietrzwałd, Juvenia Kraków, Frogs Warszawa oraz zespoły nowo zgłoszone kwalifikowały się się do Ligi B. Zasady awansów i spadków pomiędzy Ligą A i B określa regulamin [kliknij]. 
Mistrzostwa Polski były rozgrywane systemem turniejowym z udziałem zespołów Ligi A i Ligi B w każdym turnieju. Cztery turnieje były rozegrane jesienią 2016, kolejne cztery wiosną 2017.
 
 
I Turniej, Gietrzwałd 17.09.2016
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15 pkt.; 2. RC Legia Warszawa 13 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 4. Black Roses Posnania Poznań 9 pkt.; 5. Juvenia Kraków 7 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 5 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 3 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 1 pkt.

II Turniej, Warszawa 08.10.2016
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 17 pkt.; 2. RC Legia Warszawa 15 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 13 pkt.; 4. Juvenia Kraków 11 pkt.; 5. Black Roses Posnania Poznań 9 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 7 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 3 pkt.; 9. Wataha Zielona Góra 1 pkt.

III Turniej, Warszawa 22.10.2016
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15 pkt.; 2. Legia Warszawa 13 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 4. Black Roses Posnania Poznań 9 pkt.; 5. Miedziowe Lubin 7 pkt.; 6. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 7. Juvenia Kraków 3 pkt.; 8. KS Rugby Gietrzwałd 1 pkt.

IV Turniej, Ruda Śląska 05.11.2016
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 13 pkt.; 3. Legia Warszawa 11 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 9 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 5 pkt.; 7. Juvenia Kraków 3 pkt.; 8. Wataha Zielona Góra 1 pkt.

V Turniej, Lubin 01.04.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 19 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 17 pkt.; 3. Legia Warszawa 15 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 13 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 9 pkt.; 7. Juvenia Kraków 7 pkt.; 8. KS Rugby Gietrzwałd 5 pkt.; 9. Black Roses II Posnania Poznań 3 pkt.; 10. AZS AWF II Warszawa 1 pkt.

VI Turniej, Ruda Śląska 22.04.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 19 pkt.; 2. Legia Warszawa 17 pkt.; 3. Black Roses Posnania Poznań 15 pkt.; 4. Juvenia Kraków 13 pkt.; 5. Diablice Ruda Śląska 11 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 7. Miedziowe Lubin 7 pkt.; 8. Black Roses II Posnania Poznań 5 pkt.; 9. AZS AWF II Warszawa 3 pkt.; 10. KS Rugby Gietrzwałd 1 pkt.

VII Turniej, Poznań 13.05.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 13 pkt.; 3. Legia Warszawa 11 pkt.; 4. Juvenia Kraków 9 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 5 pkt.; 7. Black Roses II Posnania Poznań 3 pkt.; 8. Diablice Ruda Śląska 1 pkt.

VIII Turniej, Gdańsk 03.06.2017
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 17 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 15 pkt.; 3. Legia Warszawa 13 pkt.; 4. Juvenia Kraków 11 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 7 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 8. Klub Sportowy Rugby Gietrzwałd 3 pkt.; 9. Black Roses Posnania Poznań II 1 pkt.
 

1

Biało-Zielone Gdańsk

15+17+15+15+19+19+15+17

132

2

Legia Warszawa

13+15+13+11+15+17+11+13

108

3

Black Roses Poznań

9+9+9+13+17+15+13+15

100

4

AZS AWF Warszawa

11+13+11+7+11+9+7+9

78

5

Juvenia Kraków

7+11+3+3+7+13+9+11

64

6

Diablice Ruda Śląska

3+5+5+9+13+11+1+5

52

 

Miedziowe Lubin

5+7+7+5+9+7+5+7

52

8

KS Rugby Gietrzwałd

1+3+1+0+5+1+0+3

14

9

Black Roses II Poznań

0+0+0+0+3+5+3+1

NK

10

AZS AWF II Warszawa

0+0+0+0+1+3+0+0

NK

11

Wataha KS Zielone Góra

0+1+0+1+0+0+0+0

NK

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.289 liczba odwiedzin od
01.01.2014