POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.318.648 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka X16.06.2018

 
16.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka X
 
Grupa A
 
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia 83:10 (57:3)  /Mariusz Kasperek, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Ievgen Zalewskyi 15 (3P), Kamil Szczepaniak 15 (3P), Givi Rosaberidze 15 (P, 5pd), Michał Wrona 5 (P), Kacper Ławski 5 (P), Arkadiusz Białachowski 5 (P), David Tarnawski 5 (P), Sebastian Stolarz 5 (P), Bartłomiej Szczukocki 5 (P), Dawid Najdul 4 (2pd), Cezary Plesiński 4 (2pd).
Punkty Arka: Dawid Kinast 7 (P, pd), Dymitro Bordovskyi 3 (K).
 
RC Lechia Gdańsk v Whizz RC Orkan Sochaczew  /Dariusz Reks, Eugeniu Procopi/
Goście uprzedzając nie przyjechali do Gdańska, decyzję podejmie Komisja Gier i Dyscypliny.
 
Grupa B
 
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin 26:36 (5:24)  /Łukasz Jasiński, Monika Macoń/
Punkty Skra: Kamil Matysiak 15 (3P), Wojciech Łukasiewicz 5 (P), Mateusz Kocoń 6 (3pd).
Punkty Budowlani: Piotr Skałecki 16 (P, 4pd, K), Vladyslav Adazhynyk 10 (2P), Piotr Wiśniewski 5 (P), Oleksandr Khomenko 5 (P).
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 55:12 (24:12)  /Mirosław Szczepański, Michał Czerwiowski/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 18 (2P, 4pd), Krystian Olejek 10 (2P), Daniel Gdula 5 (P), Edward Vertyletskyi 5 (P), Norbert Kargol 5 (P), Paweł Stempel 5 (P), Andrei Cebotari 5 (P), Adrian Chróściel 2 (pd).
Punkty Juvenia: Dominik Słaby 5 (P), Dariusz Janik 5 (P), Marcin Siemaszko 2 (pd).

Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Siedlec Dariusz Sikorski
 
TDiM: Wykaz imprez 2017/2018 1922: Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.318.648 liczba odwiedzin od
01.01.2014