POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.532 liczba odwiedzin od
01.01.2014

TDiM: Wykaz imprez 2017/201815.06.2018

 
Poniżej kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2017-2018.
Nie wszystkie zostały uwzględnione w opublikowanej w dniu 14.06.2018 klasyfikacji, zostały one zaznaczone kolorem czerwonym. Natomiast kolorem niebieskim zaznaczono turnieje bez kategorii młodzika lub gdy komunikat nie został przesłany w regulaminowym czasie.
 
Wrzesień 2017
10.09.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husar Bolesławiec
24.09.2017 : Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM, Sparta Jarocin (komunikat po terminie)
30.09.2017 : Nowa Huta 7s RTDiM +M, Nowa Huta Rugby Klub Kraków

Październik 2017
01.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rugby Tur Chojnice (brak kategorii młodzika)
07.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
22.10.2017 : X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM, Juvenia Kraków/ NHRK Kraków
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin (Ścinawa)
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia (brak kategorii młodzika)
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gorce Raba Niżna
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Listopad 2017
04.11.2017 : I Turniej Niepodległości w Rugby dla Dzieci i Młodzieży, RTDiM +M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
05.11.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Kwiecień 2018
07.04.2018 : Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży, AZS AWF Warszawa (brak wyników)
14.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husaria Kalisz
15.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Czarni Pruszcz Gdański (brak wyników)
28.04.2018 : XI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM + M, KS Budowlani Łódź
29.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (brak wyników)

Maj 2018
12.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
12.05.2018 : Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (brak wyników)
13.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia
20.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sparta Jarocin
26.05.2018 : V Śląski Turniej Bajtli w Rugby, RTDiM, KS Rugby Ruda Śląska

Czerwiec 2018
02.06.2018 : RTDiM im. Henryka Kurowskiego, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
02.06.2018 : Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM + M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
03.06.2018 : "Bawimy się z Rugby”, RTDiM, KS Budowlani Łódź
03.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin
09.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRK Kraków (dwie drużyny w kategorii młodzika)
16.06.2018 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
23.06.2018 : Memoriał Krzysztofa Sekiety, TDiM, Czarni Pruszcz Gdański (po turnieju finałowym)
 
MPK XV: Organizacja finałów Ekstraliga - Faza I - Kolejka X

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.532 liczba odwiedzin od
01.01.2014