POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.318.623 liczba odwiedzin od
01.01.2014

TDiM: Wykaz imprez 2017/201815.06.2018

 
Poniżej kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2017-2018.
Nie wszystkie zostały uwzględnione w opublikowanej w dniu 14.06.2018 klasyfikacji, zostały one zaznaczone kolorem czerwonym. Natomiast kolorem niebieskim zaznaczono turnieje bez kategorii młodzika lub gdy komunikat nie został przesłany w regulaminowym czasie.
 
Wrzesień 2017
10.09.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husar Bolesławiec
24.09.2017 : Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM, Sparta Jarocin (komunikat po terminie)
30.09.2017 : Nowa Huta 7s RTDiM +M, Nowa Huta Rugby Klub Kraków

Październik 2017
01.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rugby Tur Chojnice (brak kategorii młodzika)
07.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
22.10.2017 : X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM, Juvenia Kraków/ NHRK Kraków
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin (Ścinawa)
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia (brak kategorii młodzika)
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gorce Raba Niżna
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Listopad 2017
04.11.2017 : I Turniej Niepodległości w Rugby dla Dzieci i Młodzieży, RTDiM +M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
05.11.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Kwiecień 2018
07.04.2018 : Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży, AZS AWF Warszawa (brak wyników)
14.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husaria Kalisz
15.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Czarni Pruszcz Gdański (brak wyników)
28.04.2018 : XI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM + M, KS Budowlani Łódź
29.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (brak wyników)

Maj 2018
12.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
12.05.2018 : Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (brak wyników)
13.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia
20.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sparta Jarocin
26.05.2018 : V Śląski Turniej Bajtli w Rugby, RTDiM, KS Rugby Ruda Śląska

Czerwiec 2018
02.06.2018 : RTDiM im. Henryka Kurowskiego, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
02.06.2018 : Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM + M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
03.06.2018 : "Bawimy się z Rugby”, RTDiM, KS Budowlani Łódź
03.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin
09.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRK Kraków (dwie drużyny w kategorii młodzika)
16.06.2018 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
23.06.2018 : Memoriał Krzysztofa Sekiety, TDiM, Czarni Pruszcz Gdański (po turnieju finałowym)
 
MPK XV: Organizacja finałów Ekstraliga - Faza I - Kolejka X

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.318.623 liczba odwiedzin od
01.01.2014