POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.491 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II Turniej Grand Prix Kadetów 716.04.2018

 
II Turniej Grand Prix Kadetów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 15 kwietnia br. w Warszawie na obiektach OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11.
 
Eliminacje
       Orkan - BBRC           33:0
       Legia - Husar            45:7
       Lublin - Skra             46:0
       Juvenia - Sparta       34:0
       Arka - BBRC            33:7
       Ogniwo - Husar        26:0
       Pogoń - Skra            59:0
       KSB - Sparta            68:0
       Orkan - Arka            31:0
       Legia - Ogniwo         7:25
       Lublin - Pogoń         10:21
      Juvenia - KSB            7:19 
Grupa A: 1.Orkan Sochaczew; 2.Arka Gdynia; 3.BBRC Łódź
Grupa B: 1.Ogniwo Sopot; 2.Legia Warszawa; 3.Husar Bolesławiec
Grupa C: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Lublin; 3.Skra Warszawa
Grupa D: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Juvenia Kraków; 3.Sparta Jarocin
  
Półfinały
         BBRC - Sparta                33:7
         Husar - Skra                   7:10
         Arka - Juvenia                 10:7
         Legia - Lublin                  15:7
         Orkan - KSB                   19:14
         Ogniwo - Pogoń               5:17
Finały
      o XI m     Sparta - Husar           12:21
      o IX m     BBRC - Skra              24:19    
      o VII m    Juvenia - Lublin         24:14  
      o V m      Arka - Legia               12:17  
      o III m     KSB - Ogniwo             35:0  
      o  I m      Orkan - Pogoń            32:0 
 
Klasyfikacja końcowa:
  1.Orkan Sochaczew                               28+12= 40 pkt
  2.Pogoń Siedlce                                     26+12= 38 pkt
  3.KS Budowlani Łódź                              24+12= 36 pkt
  4.Ogniwo Sopot                                      22+12= 34 pkt
  5.Legia Warszawa                                  20+12= 32 pkt
  6.Arka Gdynia                                        18+11= 29 pkt
  7.Juvenia Szkoła Gortata Kraków          16+12= 28 pkt
  8.Budowlani Lublin                                 14+12= 26 pkt
  9.BBRC Łódź                                         12+12= 24 pkt
10.Skra Warszawa                                   10+12= 22 pkt
11.Husar Bolesławiec                                 8+10= 18 pkt
12.Sparta Jarocin                                       6+10= 16 pkt
 
Klasyfikacja po II turniejach:
  1.Orkan Sochaczew                                     80 pkt
  2.Legia Warszawa                                       70 pkt
  3.Pogoń Siedlce                                          68 pkt
  4.KS Budowlani Łódź                                   68 pkt
  5.Ogniwo Sopot                                           62 pkt
  6.Juvenia Szkoła Gortata Kraków                62 pkt
  7.Budowlani Lublin                                      62 pkt
  8.Arka Gdynia                                             55 pkt
  9.BBRC Łódź                                               48 pkt
10.Skra Warszawa                                        42 pkt
11.Husar Bolesławiec                                    38 pkt
12.Sparta Jarocin                                          16 pkt 
 
Ireneusz Pietrak
 
II Turniej Grand Prix Juniorów 7 J. Hodura: Marzenia spełniają się też w rugby

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.491 liczba odwiedzin od
01.01.2014