POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Polska v Holandia15.11.2018

 
Skład reprezentacji Polski seniorów, który zmierzy się z Holandią w meczu Rugby Europe Trophy, w sobotę, 17 listopada br. o godz. 15.00 na Stadionie Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie.
Tym razem w wyjściowym składzie mamy tylko jednego debiutanta.
 
Bilety można kupić w serwisie KupBilet.pl [kliknij], a także w salonach Empik oraz punktach STS.
 
To wydarzenie będzie obejrzeć w telewizji Polsat Sport Fight, transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 15.00. 
 
Skład wyjściowy:
01. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
02. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
03. Robizon Kelberashvilli - Budowlani Lublin  
04. Kacper Lawski - CA Pontarlier Rugby, Francja
05. Ronan Seydak (debiutant) - Edinburgh Accies, Szkocja
06. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
07. Lawrie Seydak - Edinburgh Accies, Szkocja
08. Piotr Zeszutek, kapitan - Ogniwo Sopot  
09. Dawid Plichta - Budowlani Łódź SA
10. Mateusz Adamski - Budowlani Łódź SA 
11. Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
12. Harry Siejka - Burleigh Bears, Australia/Pogoń Siedlce
13. Daniel Gdula - Pogoń Siedlce 
14. Aron Struminski - Taunton Titans RFC, Anglia
15. Krystian Pogorzelski - Budowlani Łódź SA 
 
Rezerwa:
16. Tomasz Gołąb - Pogoń Siedlce
17. Jonathan Michalak - US L'Isle-Jourdain, Francja
18. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
19. Kostiantyn Bezverkhyi - Ogniwo Sopot
20. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
21. Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot
22. Jakub Bobruk - Budowlani Lublin
23. Radosław Bysewski - Ogniwo Sopot
 
Sztab szkoleniowy:
01. Duaine Lindsay - I trener
02. Christian Hitt - trener 
03. Stanisław Więciorek - trener asystent, młyn
04. Yurji Bukhalo - trener asystent, atak
05. Joshua Bennett - analiza video
06. Grzegorz Witczak - kierownik
 
Head Coach
Duaine Lindsay
 
Rugby dla bezrobotnych Brytyjek Kurs na Instruktora Rugby kat. RTŻ - przypomnienie
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0