banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży02.07.2015

LP

Klub 

mini żak

żak

młodzik 

Razem

1

Arka I Gdynia

235

170

60

465

Budowlani Łódź

142

168

101

411

3

Lechia I Gdańsk

189 

82

81

352

4

Gorce Raba Nizna

132 

36

84

252

5

MKS Pogoń Siedlce

100

115

33

248

6

UKS Lubień

142 

60

0

202

7

Orkan Sochaczew

12

98

75

185

8

Rugby Ruda Śląska

109

57

0

166

9

Sparta Jarocin

99

39

5

143

10

Tur Chojnice

110

25

4

139

11

Miejski Klub Rugby Siedlce

88

38

0

126

12 

UKS Czeczewo

92

21 

0

113

13

Ogniwo Sopot

47

42

22

111

14

Budowlani Lublin

25

55

11

91 

15

UKS Strzała

57

33

0

90

16

BBRC Łódź

71

4

14

89 

17

Lechia II Gdańsk

63

0

63

18

NHRK Kraków

36

26

1

63

19

Skra Warszawa

53

0

0

53

20

UKS 80 Sochaczew

6

35

4

45

21

Arka Rumia

18

26

0

44

22

Biało Czarni Nowy Sącz

34

9

0

43

23

Arka II Gdynia

38

0

0

38

24

Czarni Pruszcz Gdański

5

23

0

28

25

RC Havirov

14

12

0

26

26

Husaria Kalisz

18 

7

0

25

27

SP 81 Gdańsk

20

0

0

20

28

Juvenia Kraków

18

1

0

19

29

SP Lubień

19

0

19

30

SP Gdynia 26

15 

2

0

17

31

SP 4 Leszno

17

0

0

17

32

Merlin Ozorków/Posnania Poznań

14

0

0

14

33

SP Kurowice

0

13

0

13

34

RC Częstochowa

12 

0

13

35

SP nr 30 Łódź

13

0

0

13

36

Budowlani Łódz II

13

0

13

37

MKS Pogoń Siedlce II

1

11

0

12

38

SP 1 Poznań

7

5

0

12

39

KS Merlin Ozorków

8

3

0

11

40

Rugby Ruda Śląska II

9

0

0

9

41

SP 2 Jarocin

9

0

0

9

42

Koliber Sosnowiec

0

7

1

8

43

SP Gdynia 10

8

0

0

8

44

SP Kraków 24 II

0

0

7

45

Posnania Poznań

5

1

0

6

46

Zenit Kasinka Mała

6

0

0

6

47

SP 1 Sopot

5

0

0

5

48

SP 3 Jarocin

0

0

5

49

Tur Chojnice II

5

0

0

5

50

SP 54 Łódź

0

3

0

3

51

Budowlani Lublin II

3

0

0

3

52

SP Cielsza

3

0

0

3

53

Mikruski Lechia

2

0

0

2

54

SP Ogorzeliny

1

0

0

1

55

RC Częstochowa II

1

0

0

1

56

Sparta Jarocin/NHRK Kraków

0

0

1

1

57

Fabrykanci Pabianice

1

0

0

1

58

SP 12 Gdynia

1

0

0

1

59

SP 16 Kalisz

1

0

0

1

Klasyfikacja generalna Dzieci i Młodzieży po rozegraniu 24 turniejów regionalnych i po turnieju finałowym.

Zarząd rozpatrzył odwołania od decyzji KGiD Lappaset wzywa do reform!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0