POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.026.134 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania na konsultację do Spały - Aktualizacja06.11.2017

 
Powołania zawodników na konsultację selekcyjną U-18 w dniach 08-12 listopada 2017 COS w Spale.
Dodatkowe powołania: 
Michał Jurczyński, Aleksander Mucha i Paweł Siedlecki.
 
RC Orkan Sochaczew: Gołębiowski Antonii, Getka Kacper, Mroziński Jan, Panek Mateusz, Misiak Sebastian, Książek Patryk, Król Jasiek, Nowakowski Adrian, Tarmanowski Maksymilian, Szufliński Kacper, Lewandowski Hubert, Kitliński Sebastian
 
RC Lechia Gdańsk- Burek Jakub, Markowski Jakub, Wieczorkowski Mikołaj, Górniewicz Igor
 
KS Budowlani Lublin- Ilczak Rafał, Sałatka Karol, Tomaszewski Dominik, Brożek Gabriel, Siedlecki Paweł, Mucha Aleksander 
 
KS Budowlani Łódź- Białek Igor, Gryżewski Maciej, Olejnik Patryk, Nejc Wojciech
 
RzKS Juvenia Kraków- Skoczeń Bartłomiej, Morus Marcin, Bryl Artur, Krzykawski Marcian, Dębiński Oskar, Knowa Robert, Janeczko Bartłomiej, Polakiewicz Mateusz, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał

Husar Bolesławiec- Jasiński Patryk
 
North Petherton RFC (Anglia): Łuczka Eryk
 
Zawodnicy rezerwowi: 
RC Orkan Sochaczew- Wiśniewski Hubert, Xsavier Starr
 
Zbiórka Reprezentacji U-18 w środę 08.11.2017 w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz
http://spala.cos.pl/90/kontakt 
Przyjazd do godziny 18.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać́ (jako warunek dopuszczenia do udziału w akcji):
- sprzęt do treningu rugby
- obuwie do treningu i gry na boisku trawiastym, sztucznym 
- ważne badania lekarskie o zdolnoś́ci do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
  
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do niedzieli 05 listopada 2017 do godz. 22.00.
             
Krzysztof Krzewicki
 
PPR7: V turniej w Gnieźnie Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 12

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.026.134 liczba odwiedzin od
01.01.2014