POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

V Bierhalle Manufaktura BR dla Budowlanych SA07.08.2019


V Turniej Plażowy Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019

W piątej edycji turnieju klubowego w sobotę 3 sierpnia wystartowało 8 drużyn polskich z regionu łódzkiego (Rugby XV, Rugby XIII, Rugby 7 i futbol amerykański) oraz jedna zagraniczna złożona z zawodników gruzińskich, która pokazała się z dobrej strony i przedzieliła w klasyfikacji dwa zespoły Master Pharm BRSA. Tradycyjnie już turniej w Manufakturze spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych kibiców oraz łódzkich mediów. Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Krzysztof Justyński z zespołu Master Pharm BRSA I.

Grupa A
1. Master Pharm BRSA I 
2. Klub Rugby Husaria Kalisz
3. Wataha Rugby Club
Grupa B
1. Master Pharm BRSA II 
2. Fabrykanci Rugby Club Pabianice
3. Wilki Łódzkie
Grupa C
1. Rugby Club Bełchatów
2. Sroki Łódź Rugby League
3. Gruzja

Mecze grupowe (2 x 2,5 min):
1. Master Pharm BRSA I – Husaria 10:1
2. Master Pharm BRSA II – Fabrykanci 6:0
3. Sroki – Bełchatów 3:2
4. Master Pharm BRSA I – Wataha 6:0
5. Master Pharm BRSA II – Wilki 7:1
6. Gruzja – Sroki 7:0
7. Husaria – Wataha 4:3
8. Fabrykanci – Wilki 3:1 
9. Gruzja – Bełchatów 6:2 
Mecze finałowe o miejsca 7-9, 4-6, 1-3 (2 x 2,5 min):
10. Wilki – Wataha 2:1
11. Wilki – Bełchatów 3:2
12. Bełchatów – Wataha 4:0
13. Fabrykanci – Husaria 4:1
14. Fabrykanci – Sroki 2:3
15. Sroki – Husaria 5:0
16. Master Pharm I – Master Pharm II 6:2
17. Master Pharm I – Gruzja 5:2
18. Gruzja – Master Pharm II 4:3 

Klasyfikacja końcowa:
1. Master Pharm BRSA I 
2. Gruzja
3.  Master Pharm BRSA II
4.  Sroki Łódź Rugby League
5.  Fabrykanci Rugby Club Pabianice
6.  Klub Rugby Husaria Kalisz
7.  Wilki Łódzkie
8.  Rugby Club Bełchatów 
9.  Wataha Rugby Club
 
Sędzia główny: Mirosław Żórawski, komisarz i spiker: Grzegorz Urbaniak, sekretarz: Grzegorz Białkowski. Partnerzy turnieju: Bierhalle, Manufaktura, Keeza, Decathlon, Bio Medical Pharma, Primavera.

Zdjęcia: Mariusz Nowicki
 
KNK7 U18: Powołania Kraków/Brno BR: Master Pharm wygrywa IV Turniej Sponsorów
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia