POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Do meczu POLSKA - HOLANDIA pozostało:

dni
godz.
min.
sek.
kup bilet
Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 311

5.948.086 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki

Wyniki dotychczas rozegranych Turniejów Dzieci i Młodzieży:

13.09.2014 : XIII Puchar Śląska w Rugby 7 Juniorów, Sosnowiec
Kolejność końcowa: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Ciechan Ciechanów; 3.Juvenia Kraków; 4.Koliber Sosnowiec; 5.RCC Częstochowa.
 
21.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.SP 10 Gdynia; 4.Tur Chojnice; 5.SP Ogorzeliny
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice; 4.Ogniwo Sopot
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice
 
21.09.2014 : VIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Kraków
Mini żak: 1.RC Havirov (Czechy); 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.UKS Rugby Lubień; 5.RC Częstochowa; 6.RzKS Juvenia Kraków
Żak: 1.RC Havirov (Czechy); 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5.RzKS Juvenia Kraków
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna/RzKS Juvenia Kraków; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Rugby Ruda Śląska
Kadeci: 1.Koliber Sosnowiec; 2.RzKS Juvenia Kraków
 
21.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew
Mini żak: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS 80 Sochaczew; 4.Marlin Ozorków
Żacy: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Marlin Ozorków; 4.UKS 80 Sochaczew
Młodzicy: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź
 
27.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.SP 17 Nowy Sącz; 4.Gorce Raba Niżna
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.SP 17 Nowy Sącz
 
28.09.2014 : Puchar Prezydenta Miasta Siedlce 
Mini Żak: 1.Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce; 5.Pogoń Siedlce 
Żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź
Kadet 7: 1.Skra Warszawa; 2.Budowlani Lublin; 3.Pogoń Siedlce
 
03.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Tur Chojnice; 5.Arka 2 Gdynia; 6.SP1 Sopot; 7.Ogniwo Sopot; 8.Arka Rumia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Arka Rumia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Tur Chojnice; 7.Arka 2 Rumia.
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice.
 
03.10.2014 : Międzyszkolny Turniej Rugby Tag, Kraków
Mini żak (towarzyskie): 1.NHRK SP78 Kraków; 2. NHRK SP80 Kraków.
Żak: 1.NHRK SP78; 2.SP 37 im. Juliana Tuwima Kraków; 3.Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód.
Młodzik: 1.NHRK Kolorowe; 2.NHRK Lubocza.
  
05.10.2014 : Mini Rugby Raban, Łódź
Mini żak: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RCC Częstochowa; 4.Sparta Jarocin; 5.RCC II Częstochowa.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Orkan Sochaczew II; 4.BBRC Łódź; 5.Sparta Jarocin. 
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.BBRC Łódź; 4.Sparta Jarocin. 
 
11.10.2014 : III Młodzieżowy Turniej Rugby 7, Grudziądz
Juniorzy: 1.Szarża Grudziądz 1; 2.Alfa Bydgoszcz; 3.KS Ciechan Rugby; 4.Szarża Grudziądz 2.  
 
11.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź;2. Rugby Ruda Śląska I; 3.Juvenia Kraków; 4.UKS Lubień; 5.RC Częstochowa; 6.Rugby Ruda Śląska II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Gorce Raba Niżna.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Gorce Raba Niżna; 3.RC Częstochowa.
 
12.10.2014 : Turniej Nadziei Olimpijskich, Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Husaria Kalisz; 3.Posnania Poznań I; 4.Posnania Poznań II; 5.Owal Leszno.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Sparta Jarocin; 3.SP nr 1 w Poznaniu II; 4.SP nr 1 w Poznaniu; 5.Posnania Poznań.
Młodzik 7: 1.Sparta Jarocin; 2.Posnania Poznań. 
Młodzik 7: 1.Sparta Jarocin; 2.Koziołki Biskupice; 3.Posnania Poznań.
Kadet: 1.Koziołki Biskupice; 2.Sparta Jarocin.
 
12.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.BBRC Łódź 1; 4.MKR Siedlce; 5.BBRC Łódź 2; 6.Budowlani Lublin; 7.UKS Strzała.
Żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Orkan Sochaczew; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Lublin; 6.BBRC Łódź. 
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Budowlani Lublin.
 
15.10.2014 : Otwarte Mistrzostwa Bolesławca o Puchar Husaria w Rugby TAG Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, Bolesławiec
Szkoły podstawowe (towarzyskie): 1.SP 4 Bolesławiec; 2.SP 1 Bolesławiec klasy 6, 3.SP Radogoszcz; 4.SP 1 Bolesławiec klasy 5. 
Szkoły Gimnazjalne (towarzyskie): 1.GS nr 2 Bolesławiec (m); 2.GS nr 3 Bolesławiec (ż); 3.GS nr 4 Bolesławiec (m); 4.GS nr 1 Bolesławiec (ż) kl.3; 5.GS nr 1 Iwiny (m); 6.GS nr 1 Bolesławiec kl.2 (ż); 7.GS nr 1 Bolesławiec kl.1 (ż); 8.GS nr 3 Bolesławiec (m). 
 
16.10.2014 : I Turniej Rugby Touch, Sochaczew
Klasy V: 1.SP2 Sochaczew; 2.SP Międzyborów; 3.SP3 Sochaczew; 4.SP4 Sochaczew; 5.SP Międzyborów.
Klasy VI: 1.SP3 Sochaczew; 2.SP2 Sochaczew; 3.SP4 Sochaczew.
 
19.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1.RC Arka Gdynia 1; 2.RC Lechia Gdańsk 1; 3.UKS Czeczewo; 4.Tur Chojnice; 5.RC Lechia Gdańsk 2; 6.SP 7 Gdańsk; 7.SP 45 Gdańsk; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.MKS Ogniwo Sopot; 10.RC Arka Gdynia 2.
Żak, wyniki: 1.RC Arka Gdynia; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Tur Chojnice; 6.MKS Ogniwo Sopot.
Młodzik: 1.RC Lechia Gdańsk; 2.MKS  Ogniwo Sopot; 3.RC Arka Gdynia; 4.Tur Chojnice.
 
19.10.2014 : 10 lat Rugby w Gorcach - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna
Mini żak: 1.Rugby Ruda Śląska; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Gorce Raba Niżna. 4.Sparta Jarocin; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.SP 17 Nowy Sącz; 7.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 8.Juvenia Kraków; 9. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.UKS Rugby Lubień; 5.Sparta Jarocin; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz. 
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Sparta Jarocin/NHRK Kraków.
 
21.10.2014 : I Turniej Rugby Touch Gimnazjów, Sochaczew 21.10.2014
Gimnazja: 1.Gimnazjum nr 1  Sochaczew; 2.Gimnazjum Rybno; 3.Gimnazjum nr 2 Sochaczew; 4.Gimnazjum nr 1 II w Sochaczewie; 5.Gimnazjum w Kątach
 
25.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mini żak: 1.BBRC Łódź; 2.SP 30 Łódź; 3.Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce; 5.SP4 Aleksandrów Łódzki; 6.Miejski Klub Rugby Siedlce; 7.Nowa Huta RK Kraków; 8.Fabrykanci Pabianice. 
Żak: 1.Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew I; 3.Pogoń Siedlce II, 4.Pogoń Siedlce I; 5.Miejski Klub Rugby Siedlce; 6.Orkan Sochaczew II; 7.BBRC Łódź; 8.Nowa Huta RK Kraków.
Młodzik: 1.Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Pogoń Siedlce; 4.BBRC Łódź.
 
07.11.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk, 2.Arka Gdynia, 3.Lechia II Gdańsk, 4.Ogniwo Sopot, 5.Tur Chojnice, 6.SP 26 Gdynia, 7.Arka Rumia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Rumia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Czarni Pruszcz Gdański; 6.Tur Chojnice; 7.SP 26 Gdynia.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice.
 
08.11.2014 : Puchar Wójta Gminy Siedlce
Mini żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.Pogoń II Siedlce.
Żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Pogoń II Siedlce; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce.
  
10.11.2014 : Grand Prix Rugby 7 Młodzików i Kadetów, Gdynia
Młodzicy: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia.
Kadeci: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Ogniwo Sopot.
 
11.11.2014 : XI Międzyszkolny Turniej Niepodległości, Siedlce
Gimnazja: 1.PG Nr 4 Siedlce, 2.PG Nr 2 Siedlce; 3.PG Nr 5 Siedlce; 4.PG Nr 3 Siedlce; 5.PG Nr 2 II; 6.PG Nr 4 II.
Szkoły Podstawowe: 1.SP nr 5 Siedlce; 2.SP Nr 7 Siedlce; 3.SP Nr 11 Siedlce; 4.SP Kotuń; 5.Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce; 6.SP Stok Lacki; 7.SP nr 10 Siedlce.
 
14.11.2014 : Nowa Huta 7’s, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków
Mini żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. UKS Lubień; 4. NHRK I Kraków ; 5. NHRK II Kraków.  
Żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. UKS Lubień; 3. NHRK Kraków.  
Młodzik 7: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. NHRK Kraków.
 
12.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew 
Mini żak: 1. Pogoń Siedlce; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. UKS Strzała; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. Orkan Sochaczew.
Żak: 1. UKS Strzała; 2. Orkan I Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Orkan II Sochaczew; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce; 6. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. UKS 80 Sochaczew; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
18.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce 
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce I; 2.Miejski Klub Rugby Siedlce; 3.UKS Strzała; 4.Budowlani Lublin; 5.Pogoń Siedlce II.
Żak: 1. Pogoń Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Lublin.
 
18.04.2015 : Grand Prix Kadetów Rugby 7, Łódź 
Kadet: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan Sochaczew; 4.Sparta Jarocin; 5.Skra Warszawa; 6.Pogoń Siedlce; 7.BBRC Łódź; 8.Koziołki Biskupice.
 
19.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia 
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czeczewo; 4.Budowlani Łódź/Tur Chojnice; 6.Ogniwo Sopot; 7.Arka 2; 8.SP 26 Gdynia; 9.Rumia; 10.SP 81 Gdańsk; 11.Lechia 2; 12.SP 12 Gdynia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Budowlani Łódź; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot; 5.Tur Chojnice; 6.Czarni Pruszcz Gdański; 7.Czeczewo; 8.Rumia; 9.SP 26 Gdynia.
Młodzik: 1.Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot.
 
25.04.2015 : VIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mini żak: 01.RC Arka Gdynia; 02.RC Lechia Gdańsk; 03.KS Budowlani Łódź; 04.MKS Pogoń Siedlce; 05.KS Rugby Ruda Śląska; 06.Miejski Klub Rugby Siedlce; 07.UKS Lubień; 08.BBRC Łódź; 09.RC Lechia II Gdańsk; 10.Sparta Jarocin; 11.UKS Marlin Ozorków; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 13.SP nr 13 Gdynia; 14.UKS Strzała. 
Żak: 01.KS Budowlani Łódź; 02.RC Orkan Sochaczew; 03.MKS Pogoń Siedlce; 04.UKS Lubień; 05.RC Arka Gdynia; 06.UKS 80 Sochaczew; 07.KS Rugby Ruda Śląska; 08.SP Kurowice; 09.Sparta Jarocin; 10.RC Lechia Gdańsk; 11.Miejski Klub Rugby Siedlce; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 13.Nosorożce Łódź; 14.Gorce Raba Niżna. 
Młodzik: 01.KS Budowlani Łódź; 02.Gorce Raba Niżna; 03.RC Arka Gdynia; 04.RC Orkan Sochaczew; 05.RC Lechia Gdańsk; 06.BBRC Łódź; 07.MKS Pogoń Siedlce.
 
01.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz 
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Budowlani Lublin; 5.Budowlani Lublin II; 6.SP 17 Nowy Sącz.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.UKS Lubień; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Gorce Raba Niżna; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Budowlani Lublin; 3.Koliber Sosnowiec.
 
10.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia 1; 2. RC Lechia Gdańsk 1; 3. SP 81 Gdańsk; 4. Tur Chojnice; 5. RC Lechia Gdańsk 2; 6. Arka Rumia; 7. RC Arka Gdynia 2; 8. MKS Ogniwo Sopot; 9. SP 26 Gdynia; 10. Mikrusy Lechia Gdańsk.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Czarni Pruszcz Gdański; 5. MKS Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice.
Młodzik: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. RC Arka Gdynia; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
10.05.2015 : Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Gdańsk
Kadet: 1. RC Arka Gdynia, 2. RC Lechia Gdańsk, 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
17.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Pogoń Siedlce; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Budowlani Lublin; 7. KS Budowlani Łódź II; 8. RC Arka Gdynia II; 9. UKS 80 Sochaczew; 10. Orkan Sochaczew.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Pogoń Siedlce; 3. Arka Gdynia; 4. Orkan Sochaczew; 5. Budowlani Lublin; 6. Miejski Klub Rugby Siedlce; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.
 
17.05.2015 : Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Sochaczew
Kadet: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Skra Warszawa; 4. Pogoń Siedlce.
 
17.05.2015 : Puchar Wielkopolski (RTDiM), Jarocin 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. SP4 Leszno; 5. Sparta Jarocin; 6. Owal Leszno; 7. Husaria Kalisz; 8. SP2 Jarocin; 9. SP1 Poznań; 10. SP3 Jarocin; 11. SP Cielcza; 12. SP16 Kalisz.
Żak: 1. UKS Lubień; 2. Sparta Jarocin; 3. Koliber Sosnowiec; 4. Gorce Raba Niżna; 5. BBRC Łódź.
Młodzik: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź.
 
17.05.2015 : Puchar Wielkopolski (GPK7), Jarocin 
Kadet: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź; 4. Juvenia Kraków; 5. Koziołki Biskupice; 6. Koliber Sosnowiec; 7. Rugby Wrocław.
 
23.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice 
Mini żak: 1. Arka I Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Tur I Chojnice; 4. SP Nieżychowice; 5. Lechia II Gdańsk; 6. Lechia I Gdańsk; 7. Arka II Gdynia; 8. Ogniwo Sopot; 9. Tur II Chojnice; 10.Arka Rumia
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk; 5. Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia
 
24.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. KS Budowlani Łódź I; 4. KS Rugby Ruda Śląska I; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6. Biało-Czarni Nowy Sącz; 7. KS Rugby Ruda Śląska II; 8. Juvenia Kraków; 9. KS Budowlani Łódź II; 10. RC Częstochowa; 11. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. UKS Lubień; 3. Gorce Raba Niżna; 4. KS Rugby Ruda Śląska; 5. Biało-Czarni Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7. Koliber Sosnowiec
Młodzik: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. KS Budowlani Łódź; 3. RC Częstochowa
 
05.06.2015 : IX Turniej im. Ks. Kuznowicza, RTDiM, Kraków 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. Rugby Ruda Śląska I; 4. Biało-Czarni Nowy Sącz; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Juvenia Kraków I; 7. Juvenia Kraków II; 8. Rugby Ruda Śląska II; 9. RC Częstochowa. 
Żak: 1. UKS Lubień; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Koliber Sosnowiec; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Gorce Raba Niżna. 
Młodzik: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. RC Częstochowa.
 
07.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia 1; 2. RC Lechia Gdańsk 1; 3. Tur Chojnice; 4. UKS Czeczewo; 5. RC Lechia Gdańsk 2; 6. Arka Rumia; 7. RC Arka Gdynia 2; 8. Tur Chojnice 2; 9. MKS Ogniwo Sopot; 10. Mikrusy Lechia Gdańsk.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. Arka Rumia; 3. RC Lechia Gdańsk; 4. UKS Czeczewo; 5. MKS Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice.
Młodzik: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. RC Arka Gdynia; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
13.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz 
Mini żak: 1. Biało-Czarni Nowy Sącz; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. SP 17 Nowy Sącz.
Żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
21.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. Tur Chojnice; 4. RC Lechia Gdańsk 2; 5. RC Arka Gdynia 2; 6. Tur Chojnice 2; 7. MKS Ogniwo Sopot; 8. Mikruski Lechia.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Lechia Gdańsk; 4. Tur Chojnice; 5. RC Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzicy: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Arka Gdynia.

27.06.2015 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce 
Mini żak: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2, RC Arka Gdynia I; 3. RC Lechia Gdańsk I; 4. UKS Rugby Lubień; 5. UKS Czeczewo; 6. Sparta Jarocin; 7. Tur Chojnice; 8. KS Rugby Ruda Śląska; 9. UKS Strzała; 10. RKS Skra Warszawa; 11. Miejski Klub Rugby Siedlce; 12. MKS Pogoń Siedlce; 13. KS Budowlani Łódź I; 14. MKS Ogniwo Sopot; 15. RC Lechia II Gdańsk; 16. KS Budowlani Lublin; 17. KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. MKS Pogoń Siedlce; 3. KS Budowlani Lublin; 4. RC Orkan Sochaczew; 5. KS Budowlani Łódź; 6. UKS Rugby Lubień; 7. KS Rugby Ruda Śląska; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce; 9. RC Lechia Gdańsk; 10. MKS Ogniwo Sopot; 11. UKS Strzała; 12. Sparta Jarocin.
Młodzik: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. RC Orkan Sochaczew; 4. MKS Pogoń Siedlce; 5. KS Budowlani Łódź; 6. MKS Ogniwo Sopot; 7. KS Budowlani Lublin.
 
Klasyfikacja generalna Dzieci i Młodzieży sezonu 2014/2015 [kliknij]
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 5% Polska 48% Portugalia 28% Szwajcaria 4% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 311

5.948.086 liczba odwiedzin od
01.01.2014