POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.283 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki

Wyniki dotychczas rozegranych Turniejów Dzieci i Młodzieży:

13.09.2014 : XIII Puchar Śląska w Rugby 7 Juniorów, Sosnowiec
Kolejność końcowa: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Ciechan Ciechanów; 3.Juvenia Kraków; 4.Koliber Sosnowiec; 5.RCC Częstochowa.
 
21.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.SP 10 Gdynia; 4.Tur Chojnice; 5.SP Ogorzeliny
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice; 4.Ogniwo Sopot
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice
 
21.09.2014 : VIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Kraków
Mini żak: 1.RC Havirov (Czechy); 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.UKS Rugby Lubień; 5.RC Częstochowa; 6.RzKS Juvenia Kraków
Żak: 1.RC Havirov (Czechy); 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5.RzKS Juvenia Kraków
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna/RzKS Juvenia Kraków; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Rugby Ruda Śląska
Kadeci: 1.Koliber Sosnowiec; 2.RzKS Juvenia Kraków
 
21.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew
Mini żak: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS 80 Sochaczew; 4.Marlin Ozorków
Żacy: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Marlin Ozorków; 4.UKS 80 Sochaczew
Młodzicy: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź
 
27.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.SP 17 Nowy Sącz; 4.Gorce Raba Niżna
Żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.SP 17 Nowy Sącz
 
28.09.2014 : Puchar Prezydenta Miasta Siedlce 
Mini Żak: 1.Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce; 5.Pogoń Siedlce 
Żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź
Kadet 7: 1.Skra Warszawa; 2.Budowlani Lublin; 3.Pogoń Siedlce
 
03.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Tur Chojnice; 5.Arka 2 Gdynia; 6.SP1 Sopot; 7.Ogniwo Sopot; 8.Arka Rumia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Arka Rumia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Tur Chojnice; 7.Arka 2 Rumia.
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice.
 
03.10.2014 : Międzyszkolny Turniej Rugby Tag, Kraków
Mini żak (towarzyskie): 1.NHRK SP78 Kraków; 2. NHRK SP80 Kraków.
Żak: 1.NHRK SP78; 2.SP 37 im. Juliana Tuwima Kraków; 3.Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód.
Młodzik: 1.NHRK Kolorowe; 2.NHRK Lubocza.
  
05.10.2014 : Mini Rugby Raban, Łódź
Mini żak: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RCC Częstochowa; 4.Sparta Jarocin; 5.RCC II Częstochowa.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Orkan Sochaczew II; 4.BBRC Łódź; 5.Sparta Jarocin. 
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.BBRC Łódź; 4.Sparta Jarocin. 
 
11.10.2014 : III Młodzieżowy Turniej Rugby 7, Grudziądz
Juniorzy: 1.Szarża Grudziądz 1; 2.Alfa Bydgoszcz; 3.KS Ciechan Rugby; 4.Szarża Grudziądz 2.  
 
11.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź;2. Rugby Ruda Śląska I; 3.Juvenia Kraków; 4.UKS Lubień; 5.RC Częstochowa; 6.Rugby Ruda Śląska II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Gorce Raba Niżna.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Gorce Raba Niżna; 3.RC Częstochowa.
 
12.10.2014 : Turniej Nadziei Olimpijskich, Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Husaria Kalisz; 3.Posnania Poznań I; 4.Posnania Poznań II; 5.Owal Leszno.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Sparta Jarocin; 3.SP nr 1 w Poznaniu II; 4.SP nr 1 w Poznaniu; 5.Posnania Poznań.
Młodzik 7: 1.Sparta Jarocin; 2.Posnania Poznań. 
Młodzik 7: 1.Sparta Jarocin; 2.Koziołki Biskupice; 3.Posnania Poznań.
Kadet: 1.Koziołki Biskupice; 2.Sparta Jarocin.
 
12.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.BBRC Łódź 1; 4.MKR Siedlce; 5.BBRC Łódź 2; 6.Budowlani Lublin; 7.UKS Strzała.
Żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Orkan Sochaczew; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Lublin; 6.BBRC Łódź. 
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Budowlani Lublin.
 
15.10.2014 : Otwarte Mistrzostwa Bolesławca o Puchar Husaria w Rugby TAG Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, Bolesławiec
Szkoły podstawowe (towarzyskie): 1.SP 4 Bolesławiec; 2.SP 1 Bolesławiec klasy 6, 3.SP Radogoszcz; 4.SP 1 Bolesławiec klasy 5. 
Szkoły Gimnazjalne (towarzyskie): 1.GS nr 2 Bolesławiec (m); 2.GS nr 3 Bolesławiec (ż); 3.GS nr 4 Bolesławiec (m); 4.GS nr 1 Bolesławiec (ż) kl.3; 5.GS nr 1 Iwiny (m); 6.GS nr 1 Bolesławiec kl.2 (ż); 7.GS nr 1 Bolesławiec kl.1 (ż); 8.GS nr 3 Bolesławiec (m). 
 
16.10.2014 : I Turniej Rugby Touch, Sochaczew
Klasy V: 1.SP2 Sochaczew; 2.SP Międzyborów; 3.SP3 Sochaczew; 4.SP4 Sochaczew; 5.SP Międzyborów.
Klasy VI: 1.SP3 Sochaczew; 2.SP2 Sochaczew; 3.SP4 Sochaczew.
 
19.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1.RC Arka Gdynia 1; 2.RC Lechia Gdańsk 1; 3.UKS Czeczewo; 4.Tur Chojnice; 5.RC Lechia Gdańsk 2; 6.SP 7 Gdańsk; 7.SP 45 Gdańsk; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.MKS Ogniwo Sopot; 10.RC Arka Gdynia 2.
Żak, wyniki: 1.RC Arka Gdynia; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.UKS Czeczewo; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Tur Chojnice; 6.MKS Ogniwo Sopot.
Młodzik: 1.RC Lechia Gdańsk; 2.MKS  Ogniwo Sopot; 3.RC Arka Gdynia; 4.Tur Chojnice.
 
19.10.2014 : 10 lat Rugby w Gorcach - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna
Mini żak: 1.Rugby Ruda Śląska; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Gorce Raba Niżna. 4.Sparta Jarocin; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.SP 17 Nowy Sącz; 7.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 8.Juvenia Kraków; 9. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.UKS Rugby Lubień; 5.Sparta Jarocin; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz. 
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Sparta Jarocin/NHRK Kraków.
 
21.10.2014 : I Turniej Rugby Touch Gimnazjów, Sochaczew 21.10.2014
Gimnazja: 1.Gimnazjum nr 1  Sochaczew; 2.Gimnazjum Rybno; 3.Gimnazjum nr 2 Sochaczew; 4.Gimnazjum nr 1 II w Sochaczewie; 5.Gimnazjum w Kątach
 
25.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mini żak: 1.BBRC Łódź; 2.SP 30 Łódź; 3.Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce; 5.SP4 Aleksandrów Łódzki; 6.Miejski Klub Rugby Siedlce; 7.Nowa Huta RK Kraków; 8.Fabrykanci Pabianice. 
Żak: 1.Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew I; 3.Pogoń Siedlce II, 4.Pogoń Siedlce I; 5.Miejski Klub Rugby Siedlce; 6.Orkan Sochaczew II; 7.BBRC Łódź; 8.Nowa Huta RK Kraków.
Młodzik: 1.Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Pogoń Siedlce; 4.BBRC Łódź.
 
07.11.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk, 2.Arka Gdynia, 3.Lechia II Gdańsk, 4.Ogniwo Sopot, 5.Tur Chojnice, 6.SP 26 Gdynia, 7.Arka Rumia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Rumia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Czarni Pruszcz Gdański; 6.Tur Chojnice; 7.SP 26 Gdynia.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice.
 
08.11.2014 : Puchar Wójta Gminy Siedlce
Mini żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.Pogoń II Siedlce.
Żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Pogoń II Siedlce; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce.
  
10.11.2014 : Grand Prix Rugby 7 Młodzików i Kadetów, Gdynia
Młodzicy: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia.
Kadeci: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Ogniwo Sopot.
 
11.11.2014 : XI Międzyszkolny Turniej Niepodległości, Siedlce
Gimnazja: 1.PG Nr 4 Siedlce, 2.PG Nr 2 Siedlce; 3.PG Nr 5 Siedlce; 4.PG Nr 3 Siedlce; 5.PG Nr 2 II; 6.PG Nr 4 II.
Szkoły Podstawowe: 1.SP nr 5 Siedlce; 2.SP Nr 7 Siedlce; 3.SP Nr 11 Siedlce; 4.SP Kotuń; 5.Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce; 6.SP Stok Lacki; 7.SP nr 10 Siedlce.
 
14.11.2014 : Nowa Huta 7’s, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków
Mini żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. UKS Lubień; 4. NHRK I Kraków ; 5. NHRK II Kraków.  
Żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. UKS Lubień; 3. NHRK Kraków.  
Młodzik 7: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. NHRK Kraków.
 
12.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew 
Mini żak: 1. Pogoń Siedlce; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. UKS Strzała; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. Orkan Sochaczew.
Żak: 1. UKS Strzała; 2. Orkan I Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Orkan II Sochaczew; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce; 6. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. UKS 80 Sochaczew; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
18.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce 
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce I; 2.Miejski Klub Rugby Siedlce; 3.UKS Strzała; 4.Budowlani Lublin; 5.Pogoń Siedlce II.
Żak: 1. Pogoń Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Lublin.
 
18.04.2015 : Grand Prix Kadetów Rugby 7, Łódź 
Kadet: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan Sochaczew; 4.Sparta Jarocin; 5.Skra Warszawa; 6.Pogoń Siedlce; 7.BBRC Łódź; 8.Koziołki Biskupice.
 
19.04.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia 
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czeczewo; 4.Budowlani Łódź/Tur Chojnice; 6.Ogniwo Sopot; 7.Arka 2; 8.SP 26 Gdynia; 9.Rumia; 10.SP 81 Gdańsk; 11.Lechia 2; 12.SP 12 Gdynia.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Budowlani Łódź; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot; 5.Tur Chojnice; 6.Czarni Pruszcz Gdański; 7.Czeczewo; 8.Rumia; 9.SP 26 Gdynia.
Młodzik: 1.Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot.
 
25.04.2015 : VIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mini żak: 01.RC Arka Gdynia; 02.RC Lechia Gdańsk; 03.KS Budowlani Łódź; 04.MKS Pogoń Siedlce; 05.KS Rugby Ruda Śląska; 06.Miejski Klub Rugby Siedlce; 07.UKS Lubień; 08.BBRC Łódź; 09.RC Lechia II Gdańsk; 10.Sparta Jarocin; 11.UKS Marlin Ozorków; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 13.SP nr 13 Gdynia; 14.UKS Strzała. 
Żak: 01.KS Budowlani Łódź; 02.RC Orkan Sochaczew; 03.MKS Pogoń Siedlce; 04.UKS Lubień; 05.RC Arka Gdynia; 06.UKS 80 Sochaczew; 07.KS Rugby Ruda Śląska; 08.SP Kurowice; 09.Sparta Jarocin; 10.RC Lechia Gdańsk; 11.Miejski Klub Rugby Siedlce; 12.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 13.Nosorożce Łódź; 14.Gorce Raba Niżna. 
Młodzik: 01.KS Budowlani Łódź; 02.Gorce Raba Niżna; 03.RC Arka Gdynia; 04.RC Orkan Sochaczew; 05.RC Lechia Gdańsk; 06.BBRC Łódź; 07.MKS Pogoń Siedlce.
 
01.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz 
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Budowlani Lublin; 5.Budowlani Lublin II; 6.SP 17 Nowy Sącz.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.UKS Lubień; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Gorce Raba Niżna; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Budowlani Lublin; 3.Koliber Sosnowiec.
 
10.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia 1; 2. RC Lechia Gdańsk 1; 3. SP 81 Gdańsk; 4. Tur Chojnice; 5. RC Lechia Gdańsk 2; 6. Arka Rumia; 7. RC Arka Gdynia 2; 8. MKS Ogniwo Sopot; 9. SP 26 Gdynia; 10. Mikrusy Lechia Gdańsk.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Czarni Pruszcz Gdański; 5. MKS Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice.
Młodzik: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. RC Arka Gdynia; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
10.05.2015 : Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Gdańsk
Kadet: 1. RC Arka Gdynia, 2. RC Lechia Gdańsk, 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
17.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Pogoń Siedlce; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Budowlani Lublin; 7. KS Budowlani Łódź II; 8. RC Arka Gdynia II; 9. UKS 80 Sochaczew; 10. Orkan Sochaczew.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Pogoń Siedlce; 3. Arka Gdynia; 4. Orkan Sochaczew; 5. Budowlani Lublin; 6. Miejski Klub Rugby Siedlce; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.
 
17.05.2015 : Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Sochaczew
Kadet: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Skra Warszawa; 4. Pogoń Siedlce.
 
17.05.2015 : Puchar Wielkopolski (RTDiM), Jarocin 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. SP4 Leszno; 5. Sparta Jarocin; 6. Owal Leszno; 7. Husaria Kalisz; 8. SP2 Jarocin; 9. SP1 Poznań; 10. SP3 Jarocin; 11. SP Cielcza; 12. SP16 Kalisz.
Żak: 1. UKS Lubień; 2. Sparta Jarocin; 3. Koliber Sosnowiec; 4. Gorce Raba Niżna; 5. BBRC Łódź.
Młodzik: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź.
 
17.05.2015 : Puchar Wielkopolski (GPK7), Jarocin 
Kadet: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź; 4. Juvenia Kraków; 5. Koziołki Biskupice; 6. Koliber Sosnowiec; 7. Rugby Wrocław.
 
23.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice 
Mini żak: 1. Arka I Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Tur I Chojnice; 4. SP Nieżychowice; 5. Lechia II Gdańsk; 6. Lechia I Gdańsk; 7. Arka II Gdynia; 8. Ogniwo Sopot; 9. Tur II Chojnice; 10.Arka Rumia
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk; 5. Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia
 
24.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. KS Budowlani Łódź I; 4. KS Rugby Ruda Śląska I; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6. Biało-Czarni Nowy Sącz; 7. KS Rugby Ruda Śląska II; 8. Juvenia Kraków; 9. KS Budowlani Łódź II; 10. RC Częstochowa; 11. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. UKS Lubień; 3. Gorce Raba Niżna; 4. KS Rugby Ruda Śląska; 5. Biało-Czarni Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7. Koliber Sosnowiec
Młodzik: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. KS Budowlani Łódź; 3. RC Częstochowa
 
05.06.2015 : IX Turniej im. Ks. Kuznowicza, RTDiM, Kraków 
Mini żak: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. Rugby Ruda Śląska I; 4. Biało-Czarni Nowy Sącz; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Juvenia Kraków I; 7. Juvenia Kraków II; 8. Rugby Ruda Śląska II; 9. RC Częstochowa. 
Żak: 1. UKS Lubień; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Koliber Sosnowiec; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Gorce Raba Niżna. 
Młodzik: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. RC Częstochowa.
 
07.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia 1; 2. RC Lechia Gdańsk 1; 3. Tur Chojnice; 4. UKS Czeczewo; 5. RC Lechia Gdańsk 2; 6. Arka Rumia; 7. RC Arka Gdynia 2; 8. Tur Chojnice 2; 9. MKS Ogniwo Sopot; 10. Mikrusy Lechia Gdańsk.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. Arka Rumia; 3. RC Lechia Gdańsk; 4. UKS Czeczewo; 5. MKS Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice.
Młodzik: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. RC Arka Gdynia; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
13.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz 
Mini żak: 1. Biało-Czarni Nowy Sącz; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. SP 17 Nowy Sącz.
Żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
21.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. Tur Chojnice; 4. RC Lechia Gdańsk 2; 5. RC Arka Gdynia 2; 6. Tur Chojnice 2; 7. MKS Ogniwo Sopot; 8. Mikruski Lechia.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Lechia Gdańsk; 4. Tur Chojnice; 5. RC Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzicy: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Arka Gdynia.

27.06.2015 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce 
Mini żak: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2, RC Arka Gdynia I; 3. RC Lechia Gdańsk I; 4. UKS Rugby Lubień; 5. UKS Czeczewo; 6. Sparta Jarocin; 7. Tur Chojnice; 8. KS Rugby Ruda Śląska; 9. UKS Strzała; 10. RKS Skra Warszawa; 11. Miejski Klub Rugby Siedlce; 12. MKS Pogoń Siedlce; 13. KS Budowlani Łódź I; 14. MKS Ogniwo Sopot; 15. RC Lechia II Gdańsk; 16. KS Budowlani Lublin; 17. KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1. RC Arka Gdynia; 2. MKS Pogoń Siedlce; 3. KS Budowlani Lublin; 4. RC Orkan Sochaczew; 5. KS Budowlani Łódź; 6. UKS Rugby Lubień; 7. KS Rugby Ruda Śląska; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce; 9. RC Lechia Gdańsk; 10. MKS Ogniwo Sopot; 11. UKS Strzała; 12. Sparta Jarocin.
Młodzik: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. RC Lechia Gdańsk; 3. RC Orkan Sochaczew; 4. MKS Pogoń Siedlce; 5. KS Budowlani Łódź; 6. MKS Ogniwo Sopot; 7. KS Budowlani Lublin.
 
Klasyfikacja generalna Dzieci i Młodzieży sezonu 2014/2015 [kliknij]
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.283 liczba odwiedzin od
01.01.2014