POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Dla Mediów


Po zwycięstwach 27:24 nad Ukrainą, 21:16 z Niemcami i 37:25 ze Szwajcarią w trzech kolejnych meczach sezonu 2021/2022 Rugby Europe Trophy, Polska przegrała 11:41 mecz z Belgią. Teraz wszystko zależy od meczu Litwą, który odbędzie się w Gdyni 09 kwietnia br. Żeby awansować na najwyższy poziom europejskich rozgywek nasz zespół musi pokonać Litwinów zdobywając punkt bonusowy czyli zdobyć 3 przyłożenia więcej niż przeciwnik. Jako element przygotowań został rozegrany mecz z Czechami w Pradze, Polska wygrała 27:10.
 
Akredytacje dla mediów
 
Wnioski akredytacyjne prosimy wysyłać na adres d.komisarczuk@arkarugby.pl, podając w treści wiadomości imię, nazwisko, redakcję oraz typ akredytacji (Media [Foto/Video] lub Prasa).
 
Akredytacje dla mediów na mecz Polska v Litwa (09 kwietnia br., godz. 14:45) będą wydawane w dniu meczu od godziny 12:45 w punkcie akredytacyjnym na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 10. Punkt akredytacyjny zlokalizowany będzie przy bramie wejściowej od ulicy Sportowej.
 
Więcej informacji o rozgrywkach [kliknij]
 
Rugby Europe Trophy, to drugi poziom europejskich rozgrywek mistrzowskich. Naszymi rywalami są reprezentacje Belgii, Litwy, Niemiec, Szwajcarii i Ukrainy.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań