POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 48 20
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 37 231
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 37
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek RC Bassin d'Arcachon 36 20
Kacper Ławski Kacper Ławski CAP Rugby Pontarlier 34 10
Michał Krużycki Michał Krużycki Lechia Gdańsk 32 20
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Ogniwo Sopot 30 5
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec FCSR Rumilly 26
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 24 45
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 22 15
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Ogniwo Sopot 22
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 21 46
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 19 15
Dawid Plichta Dawid Plichta Orkan Sochaczew 17 5
Daniel Gdula Daniel Gdula Posnania Poznań 16 21
Tomasz Hebda Tomasz Hebda FCL Lourdes 15 5
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 15 70
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Hawick RFC 14 5
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 14 10
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 13 14
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki RC Hyères Carqueiranne La Crau 13 5
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 13 10
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Master Pharm Rugby Łódź 12 10
Piotr Wiśniewski Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 12
Adam Piotrowski Adam Piotrowski Ogniwo Sopot 9
Adrian Ignaczak Adrian Ignaczak Master Pharm Rugby Łódź 8
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 8
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Master Pharm Rugby Łódź 7 15
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 7
Jędrzej Nowicki Jędrzej Nowicki CAP Rugby Pontarlier 7 29
Sebastian Kostałkowski Sebastian Kostałkowski Skra Warszawa 6
Robizon Kelberashvili Robizon Kelberashvili Budowlani Lublin 6
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 5
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 5
Przemysław Rajewski Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 5 15
Andrzej Charlat Andrzej Charlat Provence Rugby 4 10
Wojciech Król Wojciech Król Budowlani Lublin 4
Mateusz Adamski Mateusz Adamski Pogoń Siedlce 4 16
Michał Jurczyński Michał Jurczyński Juvenia Kraków 4 10
Thomas Fidler Thomas Fidler Ogniwo Sopot 4
Ross Cooke Ross Cooke Tynedale RFC Corbridge 4
Edward Krawiecki Edward Krawiecki Bromsgrove RC 4
Wojciech Brzezicki Wojciech Brzezicki Budowlani Lublin 3
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 3 3
Sam Stelmaszek Sam Stelmaszek Maccelsfield RUFC 3
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Elche 7s - KNK7
Elche, 16.10.2021 - 17.10.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0