POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Super 7


Rozgrywki Super 7 to połączenie Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 i Pucharu Polski Rugby 7. Klasyfikacja zawiera sumę punktów jakie drużyny uzyskały łącznie w MPS7 i PPR7.

Klasyfikacja Super 7 po XVII turniejach MPS7 + PPR7:

01.Posnania Poznań              209/12 pkt
02.GTR Tytan Gniezno           159/10 pkt
03.AZS AWFiS Gdańsk          142/9 pkt
04.Rugby Bełchatów              130/11 pkt
05.Lechia Gdańsk                  119/5 pkt
06.Juvenia Kraków                 102/5 pkt
07.RC Orkan Sochaczew       100/5 pkt
08.Werewolves Wąbrzeźno      97/10 pkt
09.Rugby Team Olsztyn           75/5 pkt
10.Kaskada Szczecin               74/6 pkt
11.Szarza Grudziądz                43/3 pkt
12.Husar Bolesławiec               36/4 pkt
13.AZS AWF Warszawa           27/3 pkt
14.Czarni Bytom                       26/4 pkt
15.KS Rugby Wrocław              21/3 pkt
16.Budowlani Łódź S.A.            19/1 pkt
17.RC Częstochowa                 19/3 pkt
18.KS Budowlani Łódź             18/1 pkt
19.Rugby Białystok                  18/2 pkt
20.Evolutyon 7 Chmielnicki       17/1 pkt
21.Biało-Czarni Nowy Sącz       16/2 pkt
22.Gentlemen’s RC Łódź          15/3 pkt
23.Husaria Oświęcim                11/4 pkt
24.Livonia Ryga                         9/1 pkt
25.Baltrex Siauliai                      7/1 pkt
26.Unia Brześć Białoruski           7/1 pkt
27.Legia Warszawa                    6/2 pkt
28.RK Zduńska Wola                  6/2 pkt
29.Slavia Koszyce                      5/1 pkt
30.Koliber Sosnowiec                 4/4 pkt
31.Miedziowi Lubin                     3/1 pkt
32.Vitezek Esztergom                3/1 pkt
33.Husaria Kalisz                       2/2 pkt
34.AZS Rzeszów                        1/1 pkt
35.Ciechan Ciechanów               1/1 pkt
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Elche 7s - KNK7
Elche, 16.10.2021 - 17.10.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0