POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

EKSTRALIGA 2022/2023

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
01 Master Pharm Rugby Łódź 4 3 1 0  17 172-43 3
02 Up Fitness Skra Warszawa 4 3 0 1  16 129-65 4
03 Edach Budowlani Lublin 4 3 1 0  16 87-43 2
04 Ogniwo Sopot 4 3 0 1  15 178-48 3
05 Lechia Gdańsk 4 3 0 1  15 144-67 3
06 Orkan Sochaczew 4 3 0 1
 13 169-75 1
07 Arka Gdynia 4 1 0 3  5 89-147 1
08 Juvenia Kraków 4 0 0 4  1 56-117 1
09 Awenta Pogoń Siedlce  4 0 0 4  0 34-206 0
10 Posnania Poznań 4 0 0 4  0 44-291 1

17-18.09.2022 - IV kolejka
KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia 29:68 (15:19)  
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21) 
MKS Ogniwo Sopot v UP Fitness Skra Warszawa 25:22 (22:12)
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 10:31 (10:17)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 27:25 (14:10)

10-11.09.2022 - III kolejka
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 57:14 (45:0)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 23:11 (10:6)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia 56:5 (36:5)
MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań 69:5 (26:5)
UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 32:21 (17:6)

27-28.08.2022 - II kolejka
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa 7:47 (7:26)
KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź 5:51 (0:22)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 6:17 (6:11)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 18:13 (6:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 16:17 (8:0)

20-21.08.2022 - I kolejka

RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań 103:5 (56:0)
Odjęto 1 punkt Posnanii za brak realizacji "Programu Młodzieżowiec"
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 71:3 (40:3)
UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 28:12 (7:7)
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 45:10 (17:3)
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 16:16 (13:8)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Pieter Steenkamp
Orkan Sochaczew
74
02 Wojciech Piotrowicz
Ogniwo Sopot 59
03 Paul Walters Skra Warszawa 52
04 Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 45
  Vitalii Kramarenko Master Pharm Łódź 45
06 Polomea Finau Master Pharm Łódź 36
07 Dawid Banaszek Arka Gdynia 34
08 Michał Krużycki Lechia Gdańsk 30
09 Patryk Chain Master Pharm Łódź 27
10 Riaan van Zyl Juvenia Kraków 26
11 Szymon Sirocki Arka Gdynia 25
12 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 22
13 Kamil Brzozowski
 Master Pharm Łódź 21

Ogółem punkty zdobywało 91 zawodników, stan na dzień 18.09.2022.

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2022

I kolejka 20/21.08.2022
1 RC Orkan Sochaczew v 10 KS Posnania Poznań
2 MKS Ogniwo Sopot v 9 Awenta Pogoń Siedlce
3 UP Fitness Skra Warszawa v 8 RzKS Juvenia Kraków
4 RC Lechia Gdańsk v 7 RC Arka Gdynia
5 Edach Budowlani Lublin v 6 Master Pharm Łódź
 
II kolejka 27/28.08.2022
10 KS Posnania Poznań v 6 Master Pharm Łódź
7 RC Arka Gdynia v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 4 RC Lechia Gdańsk
9 Awenta Pogoń Siedlce v 3 UP Fitness Skra Warszawa
1 RC Orkan Sochaczew v 2 MKS Ogniwo Sopot
 
III kolejka 10/11.09.2022
2 MKS Ogniwo Sopot v 10 KS Posnania Poznań
3 UP Fitness Skra Warszawa v 1 RC Orkan Sochaczew
4 RC Lechia Gdańsk v 9 Awenta Pogoń Siedlce
5 Edach Budowlani Lublin v 8 RzKS Juvenia Kraków
6 Master Pharm Łódź v 7 RC Arka Gdynia
 
IV kolejka 17/18.09.2022
10 KS Posnania Poznań v 7 RC Arka Gdynia
9 Awenta Pogoń Siedlce v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 6 Master Pharm Łódź
1 RC Orkan Sochaczew v 4 RC Lechia Gdańsk
2 MKS Ogniwo Sopot v 3 UP Fitness Skra Warszawa
 
V kolejka 01/02.10.2022
3 UP Fitness Skra Warszawa v 10 KS Posnania Poznań
4 RC Lechia Gdańsk v 2 MKS Ogniwo Sopot
5 Edach Budowlani Lublin v 1 RC Orkan Sochaczew
6 Master Pharm Łódź v 9 Awenta Pogoń Siedlce
7 RC Arka Gdynia v 8 RzKS Juvenia Kraków
 
VI kolejka 08/09.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 8 RzKS Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce v 7 RC Arka Gdynia
1 RC Orkan Sochaczew v 6 Master Pharm Łódź
2 MKS Ogniwo Sopot v 5 Edach Budowlani Lublin
3 UP Fitness Skra Warszawa v 4 RC Lechia Gdańsk
 
VII kolejka 22/23.10.2022
4 RC Lechia Gdańsk v 10 KS Posnania Poznań
5 Edach Budowlani Lublin v 3 UP Fitness Skra Warszawa
6 Master Pharm Łódź v 2 MKS Ogniwo Sopot
7 RC Arka Gdynia 1 RC Orkan Sochaczew
8 RzKS Juvenia Kraków v 9 Awenta Pogoń Siedlce
 
VIII kolejka 29/30.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 9 Awenta Pogoń Siedlce
1 RC Orkan Sochaczew v 8 RzKS Juvenia Kraków
2 MKS Ogniwo Sopot v 7 RC Arka Gdynia
3 UP Fitness Skra Warszawa v 6 Master Pharm Łódź
4 RC Lechia Gdańsk v 5 Edach Budowlani Lublin
 
IX kolejka 05/06.11.2022
5 Edach Budowlani Lublin v 10 KS Posnania Poznań
6 Master Pharm Łódź v 4 RC Lechia Gdańsk
7 RC Arka Gdynia v 3 UP Fitness Skra Warszawa
8 RzKS Juvenia Kraków v 2 MKS Ogniwo Sopot
9 Awenta Pogoń Siedlce v 1 RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy 1 - 19/20.11.2022
Termin rezerwowy 2 - 26/27.11.2022
Tabela Ekstraligi
01 Master Pharm Rugby Łódź 4 17
02 Up Fitness Skra Warszawa 4 16
03 Edach Budowlani Lublin 4 16
04 MKS Ogniwo Sopot 4 15
05 RC Lechia Gdańsk 4 15
06 RC Orkan Sochaczew 4 13
07 RC Arka Gdynia 4 5
08 RzKS Juvenia Kraków 4 1
09 Awenta Pogoń Siedlce 4 0
10 KS Posnania Poznań 4 0