POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

EKSTRALIGA 2022/2023

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki** 9 7 1 1  37 344-113 7
02 Ogniwo Sopot 8 7 0 1  34 309-114 6
03 Edach Budowlani Lublin 8 6 1 1  31 194-125 5
04 Orkan Sochaczew 9 6 0 3
 30 445-178 6
05 Lechia Gdańsk 9 4 0 5  22 299-277 6
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 6 0 3  18 367-134 4
07 Juvenia Kraków 8 2 0 6  12 203-252 4
08 Arka Gdynia 9 2 0 7  10 167-424 2
09 Awenta Pogoń Siedlce  9 1 0 8  5 89-418 1
10 Posnania Poznań 8 1 0 7  5 129-537 1
** - w sezonie wiosennym drużyna Master Pharm "przeprowadziła się" do Aleksandrowa Łódzkiego zmieniając nazwę.

05-06.11.2022 - IX kolejka
Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 23:61 (20:28) /rozegrany 06.11.2022/
Edach Budowlani Lublin v KS Posnania Poznań - przełożony, termin do ustalenia
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk 29:24 (12:7)
RC Arka Gdynia v Up Fitness Skra Warszawa 12:57 (0:29)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot - przełożony na wiosnę 2023

29-30.10.2022 - VIII kolejka
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 28:32 (19:10)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 52:19 (33:12)
UP Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 30:29 (17:17)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
KS Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce 10:36 (10:22)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 43:3 (19:3) /rozegrany 13.11.2022/

22-23.10.2022 - VII kolejka
RC Lechia Gdańsk v KS Posnania Poznań 69:26 (41:7)
Edach Budowlani Lublin v UP Fitness Skra Warszawa 24:24 (9:6)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce 43:8 (22:3)
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot 5:15 (5:9)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 5:115 (0:59)

08-09.10.2022 - VI kolejka
UP Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 80:0 (38:0)
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków 42:40 (18:19)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 24:30 (10:15)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 30:24 (19:13)
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia 17:25 (10:7)

01-02.10.2022 - V kolejka

UP Fitness Skra Warszawa v KS Posnania Poznań 101:7 (49:7)
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 83:7 (54:0)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 33:45 (12:21)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 34:43 (19:29)
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 26:24 (7:14)

17-18.09.2022 - IV kolejka

KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia 29:68 (15:19)  /Posnania: -1 pkt*/
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21) 
MKS Ogniwo Sopot v UP Fitness Skra Warszawa 25:22 (22:12)  /Skra: -1 pkt*/
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 10:31 (10:17)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 27:25 (14:10)

10-11.09.2022 - III kolejka
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 57:14 (45:0)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 23:11 (10:6)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia 56:5 (36:5)
MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań 69:5 (26:5)
UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 32:21 (17:6)  /Skra: -1 pkt*/

27-28.08.2022 - II kolejka
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa 7:47 (7:26)
KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź 5:51 (0:22)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 6:17 (6:11)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 18:13 (6:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 16:17 (8:0)

20-21.08.2022 - I kolejka

RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań 103:5 (56:0)
* - Odjęto 1 punkt Posnanii za brak realizacji "Programu Młodzieżowiec"
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 71:3 (40:3)
UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 28:12 (7:7)
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 45:10 (17:3)
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 16:16 (13:8)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Paul Walters Skra Warszawa 176
02 Pieter Steenkamp
Orkan Sochaczew
151
03 Wojciech Piotrowicz
Ogniwo Sopot 108
04 Vitalii Kramarenko Master Pharm Łódź 85
05 Nkululeko Ndlovu Budowlani Lublin 83
06 Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 73
07 Riaan van Zyl Juvenia Kraków 72
08 Kamil Brzozowski
 Master Pharm Łódź 58
09 Dawid Banaszek Arka Gdynia 57
10 Mamuka Chanchibadze Pogoń Siedlce 50
11 Patryk Chain Master Pharm Łódź 43
12 Michał Krużycki Lechia Gdańsk 40
  Michał Szwarc Orkan Sochaczew 40
  Bartłomiej Sadowski Orkan Sochaczew 40
15 Polomea Finau Master Pharm Łódź 39
  Payi Xoleta Lechia Gdańsk 39

Ogółem punkty zdobywało 145 zawodników, stan na dzień 19.11.2022.

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2022

I kolejka 20/21.08.2022
1 RC Orkan Sochaczew v 10 KS Posnania Poznań
2 MKS Ogniwo Sopot v 9 Awenta Pogoń Siedlce
3 UP Fitness Skra Warszawa v 8 RzKS Juvenia Kraków
4 RC Lechia Gdańsk v 7 RC Arka Gdynia
5 Edach Budowlani Lublin v 6 Master Pharm Łódź
 
II kolejka 27/28.08.2022
10 KS Posnania Poznań v 6 Master Pharm Łódź
7 RC Arka Gdynia v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 4 RC Lechia Gdańsk
9 Awenta Pogoń Siedlce v 3 UP Fitness Skra Warszawa
1 RC Orkan Sochaczew v 2 MKS Ogniwo Sopot
 
III kolejka 10/11.09.2022
2 MKS Ogniwo Sopot v 10 KS Posnania Poznań
3 UP Fitness Skra Warszawa v 1 RC Orkan Sochaczew
4 RC Lechia Gdańsk v 9 Awenta Pogoń Siedlce
5 Edach Budowlani Lublin v 8 RzKS Juvenia Kraków
6 Master Pharm Łódź v 7 RC Arka Gdynia
 
IV kolejka 17/18.09.2022
10 KS Posnania Poznań v 7 RC Arka Gdynia
9 Awenta Pogoń Siedlce v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 6 Master Pharm Łódź
1 RC Orkan Sochaczew v 4 RC Lechia Gdańsk
2 MKS Ogniwo Sopot v 3 UP Fitness Skra Warszawa
 
V kolejka 01/02.10.2022
3 UP Fitness Skra Warszawa v 10 KS Posnania Poznań
4 RC Lechia Gdańsk v 2 MKS Ogniwo Sopot
5 Edach Budowlani Lublin v 1 RC Orkan Sochaczew
6 Master Pharm Łódź v 9 Awenta Pogoń Siedlce
7 RC Arka Gdynia v 8 RzKS Juvenia Kraków
 
VI kolejka 08/09.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 8 RzKS Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce v 7 RC Arka Gdynia
1 RC Orkan Sochaczew v 6 Master Pharm Łódź
2 MKS Ogniwo Sopot v 5 Edach Budowlani Lublin
3 UP Fitness Skra Warszawa v 4 RC Lechia Gdańsk
 
VII kolejka 22/23.10.2022
4 RC Lechia Gdańsk v 10 KS Posnania Poznań
5 Edach Budowlani Lublin v 3 UP Fitness Skra Warszawa
6 Master Pharm Łódź v 2 MKS Ogniwo Sopot
7 RC Arka Gdynia 1 RC Orkan Sochaczew
8 RzKS Juvenia Kraków v 9 Awenta Pogoń Siedlce
 
VIII kolejka 29/30.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 9 Awenta Pogoń Siedlce
1 RC Orkan Sochaczew v 8 RzKS Juvenia Kraków
2 MKS Ogniwo Sopot v 7 RC Arka Gdynia
3 UP Fitness Skra Warszawa v 6 Master Pharm Łódź
4 RC Lechia Gdańsk v 5 Edach Budowlani Lublin
 
IX kolejka 05/06.11.2022
5 Edach Budowlani Lublin v 10 KS Posnania Poznań
6 Master Pharm Łódź v 4 RC Lechia Gdańsk
7 RC Arka Gdynia v 3 UP Fitness Skra Warszawa
8 RzKS Juvenia Kraków v 2 MKS Ogniwo Sopot
9 Awenta Pogoń Siedlce v 1 RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy 1 - 19/20.11.2022
Termin rezerwowy 2 - 26/27.11.2022
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5