POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

II LIGA 2021/2022

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Hegemon Mysłowice 8 7 0 1 34 295-119 6
2 Wataha RC Zielona Góra
8 6 0 2 31 338-122 7
3 Rugby Team Olsztyn 8 4 0 4 20 185-170 4
4 Rugby Ruda Śląska 8 2 0 7 12 173-287 4
5 Miedziowi Lubin 8 1 0 7 6 120-395 2

18.06.2022 - Finał, mecz drugi
Hegemon Mysłowice v Wataha RC Zielona Góra 19:10 (7:10)  

11.06.2022 - Finał, mecz pierwszy
Wataha RC Zielona Góra v Hegemon Mysłowice 22:26 (15:7)

28.05.2022 - X kolejka
Hegemon Mysłowice v Rugby Ruda Śląska 67:13 (20:8) 
Rugby Team Olsztyn v Wataha RC Zielona Góra 20:26 (10:19)

14.05.2022 - IX kolejka
Wataha RC Zielona Góra v Hegemon Mysłowice 40:0 (14:0)
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 33:41 (26:19)

07.05.2022 - VIII kolejka
Hegemon Mysłowice v Res Energy Rugby Team Olsztyn 34:10 (15:10)  
Miedziowi Lubin v Wataha RC Zielona Góra 15:71 (0:31)

23-24.04.2022 - VII kolejka
Rugby Team Olsztyn v Miedziowi Lubin 63:10 (22:3)
Wataha RC Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 50:12 (26:12)

09.04.2022 - VI kolejka
Rugby Ruda Śląska v Res Energy Rugby Team Olsztyn 13:17 (8:12) 
Miedziowi Lubin v Hegemon Mysłowice 7:38 (0:19)

23.10.2021 - V kolejka
Wataha RC Zielona Góra v Res Energy Rugby Team Olsztyn 19:15 (12:10)
Rugby Ruda Śląska v Hegemon Mysłowice 5:22 (0:17)

09-10.10.2021 - IV kolejka
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska 7:51 (0:25)  
Hegemon Mysłowice v Wataha RC Zielona Góra 31:27 (24:15)

02.10.2021 - III kolejka
Res Energy Rugby Team Olsztyn v Hegemon Mysłowice 17:41 (5:14)  
Wataha RC Zielona Góra v Miedziowi Lubin 81:0 (34:0)

18-19.09.2021 - II kolejka

Miedziowi Lubin v Res Energy Rugby Team Olsztyn 10:14 (3:8)
Rugby Ruda Śląska v Wataha RC Zielona Góra 29:24 (12:21)

11.09.2021 - I kolejka
Hegemon Mysłowice v Miedziowi Lubin 62:0 (24:0)
Res Energy Rugby Team Olsztyn v Rugby Ruda Śląska 29:17 (10:12)

Kalendarz rozgrywek II Ligi Rugby sezon 2021/2022
1. Wataha RC Zielona Góra
2. Rugby Ruda Śląska
3. Miedziowi Lubin
4. Hegemon Mysłowice
5. Rugby Team Olsztyn
 
JESIEŃ 2021
 
I kolejka (11-12.09.2021)  
Wataha RCZG – pauza
Rugby Team Olsztyn v Rugby Ruda Śląska
Hegemon Mysłowice v Miedziowi Lubin
 
II kolejka (18-19.09.2021)
Hegemon Mysłowice – pauza
Miedziowi Lubin v Rugby Team Olsztyn
Rugby Ruda Śląska v Wataha RCZG
 
III kolejka (02-03.10.2021)
Rugby Ruda Śląska – pauza
Wataha RCZG v Miedziowi Lubin
Rugby Team Olsztyn v Hegemon Mysłowice
 
IV kolejka (09-10.10.2021)  
Rugby Team Olsztyn – pauza
Hegemon Mysłowice v Wataha RCZG
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska
 
V kolejka (23-24.10.2021)
Miedziowi Lubin – pauza
Rugby Ruda Śląska v Hegemon Mysłowice
Wataha RCZG v Rugby Team Olsztyn
 
 
Runda wiosenna do aktualizacji do 28.02 2022r.
 
WIOSNA 2022
 
VI  kolejka (09.10,04.2022)
Wataha RCZG - pauza
Rugby Ruda Śląska v Rugby Team Olsztyn
Miedziowi Lubin v Hegemon Mysłowice
 
VII kolejka (23-24.04.2022)
Hegemon Mysłowice - pauza
Rugby Team Olsztyn v Miedziowi Lubin
Wataha RCZG v Rugby Ruda Śląska
 
VIII kolejka (07-08.05.2002)
Rugby Ruda Śląska - pauza
Miedziowi Lubin v Wataha RCZG
Hegemon Mysłowice v Rugby Team Olsztyn
 
IX kolejka (14-15.05.2022)
Rugby Team Olsztyn - pauza
Wataha RCZG v Hegemon Mysłowice
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin
 
X kolejka (28-29.05.2022)
Miedziowi Lubin - pauza
Hegemon Mysłowice v Rugby Ruda Śląska
Rugby Team Olsztyn v Wataha RCZG
 
Mecze finałowe: (mecz i rewanż) 11-12.06.2022 i 18-19.06.2022
 
Baraż o awans do I ligi – do potwierdzenia
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Filip Wielgosz Wataha RC Zielona Góra 148
2 Usaia Navia Hegemon Mysłowice 95
3 Adrian Szula Hegemon Mysłowice 45
4 Vladyslav Korotun Miedziowi Lubin 43
5 Tomasz Goliński
Hegemon Mysłowice
42
6 Michał Kopczyński Wataha RC Zielona Góra 40
7 Kacper Górzyński Rugby Team Olsztyn 32
8 Augustinas Bingelis Wataha RC Zielona Góra 30
9 Mateusz Zabiegała Rugby Ruda Śląska 28
10 Patryk Kołodziej Rugby Ruda Śląska 26

Ogółem punkty zdobywało 66 zawodników, stan na dzień 18.06.2022.

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17