banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II LIGA 2020/2021

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Juvenia II Kraków 3 3 0 0 15 101-54 3
2 KS Budowlani Łódź 2 2 0 0 10 118-17 2
3 Rugby Ruda Śląska 3 1 0 2 6 69-99 2
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 1 0 2 5 72-111 1
5 Miedziowi Lubin 3 0 0 3 0 55-134 0

 

24.10.2020 - Kolejka V
KS Rugby Ruda Śląska v Juvenia II Kraków 18:20 (8:10)
KS Budowlani Łódź v Miedziowi Lubin

04.10.2020 - Kolejka III
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 51:19 (27:12)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Juvenia II Kraków 17:36 (0:17)

19.09.2020 - Kolejka II
KS Budowlani Łódź v Rugby Ruda Śląska 60:0 (36:0)

Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki 17:38 (5:26)
 

12-13.09.2020 - Kolejka I

Miedziowi Lubin v Juvenia II Kraków 19:45 (5:31)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v KS Budowlani Łódź 17:58 (5:29)


Kalendarz rundy jesiennej sezonu 2020/2021, z rozgrywek wycofała się Alfa Bydgoszcz.
 
I termin - 12/13.09.2020
Miedziowi Lubin v Juvenia II Kraków
Mazovia Mińsk Mazowiecki v KS Budowlani Łódź
 
II termin - 19/20.09.2020
KS Budowlani Łódź v Rugby Ruda Śląska
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki
 
III termin - 03/04.10.2020
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Juvenia II Kraków
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin
 
IV termin - 17/18.10.2020
Juvenia II Kraków v KS Budowlani Łódź
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Ruda Śląska
 
V kolejka - 24/25.10.2020
Rugby Ruda Śląska v Juvenia II Kraków
KS Budowlani Łódź v Miedziowi Lubin
  Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Mateusz Zjawiony KS Budowlani Łódź 38
2 Mateusz Zabiegała Rugby Ruda Śląska 21
3 Michał Łaszcz KS Budowlani Łódź 20
4 Oliwer Łętowski Juvenia II Kraków 15
  Dominik Bryński Juvenia II Kraków 15
6 Filip Skup Mazovia Mińsk Mazowiecki 12
  Kacper Wiśniewski Juvenia II Kraków 12
  Marcin Greinert Rugby Ruda Śląska 12

Ogółem punkty zdobywało 52 zawodników, stan na dzień 24.10.2020.

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 RC Orkan Sochaczew 7 18
 04 Edach Budowlani Lublin 7 18
 05 Awenta Pogoń Siedlce 6 17
 06 OKS Skra Warszawa 7 17
 07 RC Lechia Gdańsk 7 15
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 6 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0