POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2022/2023 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Publikacja wyników nie jest równoznaczna z ich weryfikacją w cyklu rozgrywek.

Lechia Rugby Autumn Trophy, RTDiM - Gdańsk 10.09.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk II; 5. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 17.09.2022
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź, 2. RC Częstochowa, 3. Rugby Ruda Śląska, 4. RC Częstochowa II.
Żak: 1. RC Częstochowa, 2. KS Budowlani Łódź, 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź, 2. Rugby Ruda Śląska, 3. RC Częstochowa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 25.09.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lubawa 08.10.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Rugby Białystok; 4. Akademia Rugby Team Olsztyn I; 5. Akademia Rugby Team Olsztyn II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Rugby Białystok; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Akademia Rugby Team Olsztyn.
Młodzik: 1. AZS AWF Warszawa; 2. Rugby Białystok; 3. Akademia Rugby Team Olsztyn.

Stulecie Polskiego Rugby, RTDiM - Siedlce 09.10.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Orkan Sochaczew; 3. Skra Warszawa; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce; 6. Pogoń Siedlce; 7. Budowlani Lublin; 8. Mazovia Mińsk Mazowiecki.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Skra Warszawa; 7. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin; 5. Skra Warszawa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sochaczew 15.10.2022
Mini Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. Arka Gdynia; 5. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot I; 3. Orkan Sochaczew; 4. Ogniwo Sopot II; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Lechia Gdańsk II; 7. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Orkan Sochaczew I; 3. Ogniwo Sopot; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Arka Gdynia; 6. Budowlani Rugby SA Łódź; 7. Orkan Sochaczew II; 8. Lechia Gdańsk II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 15.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Skra Warszawa; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.
Żak: 1. Skra Warszawa; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce II; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce I.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 22.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. Arka Rumia; 5. RC Częstochowa I; 6. Juvenia Kraków; 7. Pogoń Siedlce; 8. RC Częstochowa II.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Pogoń Siedlce; 3. RC Częstochowa; 4. Orkan Sochaczew; 5. Juvenia Kraków.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Pogoń Siedlce; 4. Juvenia Kraków; 5. Arka Rumia; 6. Budowlani Rugby SA Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 22.10.2022
Mini żak: 1. AZS AWF Warszawa; 2. Rugby Białystok; 3. Sparta Jarocin.
Żak: 1. Rugby Białystok; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Frogs Warszawa.
Młodzik: 1. Rugby Białystok; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 29.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.  AZS AWF Warszawa; 3. Budowlani Lublin; 4. Juvenia Kraków; 5. Pogoń Siedlce.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Juvenia Kraków; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3.  Juvenia Kraków; 4. Budowlani Rugby SA Łódź; 5. AZS AWF Warszawa.

Altrad Rugby Cup, RTDiM - Siedlce 06.11.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Orkan Sochaczew; 5. Rugby Białystok; 6. Mazovia Mińsk Mazowiecki; 7. AZS AWF Warszawa; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce 2; 9. Pogoń Siedlce.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Rugby Białystok; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Orkan Sochaczew; 6. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Arka Gdynia; 5. Pogoń Siedlce 2; 6. Rugby Białystok.

Lechia Autumn Trophy, RTDiM - Gdańsk 05.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Ogniwo Sopot II; 4. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4  Lechia Gdańsk II.

Turniej Niepodległości, RTDiM - Sochaczew 11.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Skra Warszawa; 3. Orkan Sochaczew; 4. AZS AWF Warszawa.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Skra Warszawa; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Ogniwo Sopot II; 5. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Ogniwo Sopot; 3. Juvenia Kraków; 4. Skra Warszawa; 5. Orkan Sochaczew II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 27.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Żak: 1. Ogniwo Sopot I, 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot II.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk.

Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5