POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Polska Liga Rugby 7 2022-2023


I Turniej PLR7 w Pruszczu Gdańskim: 18.09.2022

1. AZS AWF Warszawa – 20 pkt.; 2. Zielono-Czarni Pruszcz Gdański – 18 pkt.; 3. Rugby Klub Unisław – 16 pkt.; 4. Tytan Gniezno – 14 pkt.; 5. Rugby Biesal – 12 pkt.; 6. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 10 pkt.

II Turniej PLR7 w Unisławiu: 01.10.2022
1. Tytan Gniezno – 20 pkt.; 2. Kaskada Szczecin – 18 pkt.; 3. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 16 pkt.; 4. Rugby Biesal – 14 pkt.; 5.Rugby Club Bolesławiec – 12 pkt.; 6. Alfa Bydgoszcz – 10 pkt.; 7. Rugby Klub Unisław – 8 pkt.; 8. Ciechan Ciechanów – 6 pkt.

III Turniej PLR7 w Biesalu: 23.10.2022
1. Tytan Gniezno – 20 pkt.; 2. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 18 pkt.; 3. Rugby Biesal – 16 pkt.; 4. Posnania Poznań – 14 pkt.; 5. Rugby Klub Unisław – 12 pkt.; 6. Zielono-Czarni Pruszcz Gdański – 10 pkt.; 7. Alfa Bydgoszcz 8 pkt.

IV Turniej PLR7 w Szczecinie: 06.11.2022
1. Posnania Poznań – 20 pkt.; 2. Tytan Gniezno – 18 pkt.; 3. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 16 pkt.; 4. Kaskada Szczecin – 14 pkt.; 5. Rugby Klub Unisław – 12 pkt.; 6. Rugby Biesal – 10 pkt.; 7. Rugby Club Bolesławiec – 8 pkt.

V Turniej PLR7 w Poznaniu: 19.11.2022
1. Posnania Poznań – 20 pkt.; 2. Tytan Gniezno – 18 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa – 16 pkt.; 4. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 14 pkt.; 5. Rugby Club Bolesławiec – 12 pkt.; 6. Alfa Bydgoszcz – 10 pkt.

Klasyfikacja Generalna PLR7
1. Tytan Gniezno – 90 pkt.; 2. Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot – 74 pkt.; 3. Posnania Poznań – 54 pkt.; 4. Rugby Biesal – 52 pkt.; 5. Rugby Klub Unisław – 48 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa – 36 pkt.; 7-8. Rugby Club Bolesławiec – 32 pkt.; Kaskada Szczecin – 32 pkt.; 9-10. Alfa Bydgoszcz – 28 pkt.; Zielono-Czarni Pruszcz Gdański – 28 pkt.; 11. Ciechan Ciechanów 6 pkt.

Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5