POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy rozgrywki 2019-2020


Reprezentacja Polski grała awans do Rugby Europe Championship, grupa Rugby Europe Trophy liczyła sześć zespołów, a naszymi przeciwnikami byli  w tym sezonie: Holandia, Niemcy (zastąpiły Portugalię, która awansowała do Championship), Szwajcaria, Litwa oraz Ukraina (awansowała z Conference 1 North zastępując zdegradowane Czechy). Sezon został przerwany w marcu br., pozostałe sześć meczów nie zostało rozegranych, a punkty przyznała Rugby Europa w oparciu o porozumienie pomiędzy zespołami.

 Lp Nazwa Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Punkty Bilans Bonusy
 1 Holandia 5 4 1 0 21 144-38 2
 2 Szwajcaria 5 2 2 1 14 93-52 2
 3 Ukraina 5 2 2 1 14 60-74
2
 4 Niemcy 5 1 2 2 8 62-85
0
 5 Litwa 5 1 1 3 7 61-103
1
 6 Polska 5 1 0 4 5 44-122 1

26.10.2019, Charków : Ukraina v Litwa  27:10 (15:10)
02.11.2019, Łódź : Polska v Niemcy  15:35 (8:25)
09.11.2019, Amsterdam : Holandia v Ukraina  64:8 (17:8)
16.11.2019, Siauliai : Litwa v Szwajcaria  9:40 (9:19)
23.11.2019, Yverdon-les-bains : Szwajcaria v Polska  20:23 (13:6)
23.11.2019, Heidelberg : Niemcy v Holandia  7:37 (7:10)
29.02.2020, Heidelberg : Niemcy v Szwajcaria  20:33 (20:16)
29.02.2020, Amsterdam : Holandia v Polska  7:6 (0:6)
07.03.2020, Amsterdam : Holandia v Litwa  36:17 (17:17)
14.03.2020, Genewa : Szwajcaria v Holandia  0:0 /wynik uzgodniony/
21.03.2020, Heidelberg : Niemcy v Litwa  0:0 /wynik uzgodniony/
24.10.2020, Siauliai : Litwa v Polska  25:0 vo
10.10.2020, Siedlce : Polska v Ukraina  0:25 vo
02.05.2020, Lwów : Ukraina v Szwajcaria  0:0 /wynik uzgodniony/
17.05.2020, Odessa : Ukraina v Niemcy  0:0 /wynik uzgodniony/
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0