POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2020/2021 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Publikacja wyników nie jest równoznaczna z ich weryfikacją w cyklu rozgrywek.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 12.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.
 
Biofarm Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 13.09.2020
Mini żak: 1. Husaria Kalisz; 2. Posnania Poznań; 3. Miedziowi Lubin; 4. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. Posnania Poznań; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Sparta Jarocin.
Młodzik: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Sparta Jarocin; 3. Rugby Ruda Śląska.
Turniej zgłoszony po regulaminowym czasie.
Zgodnie z uchwałą Zarządu PZR turniej został zaliczony do klasyfikacji generalnej.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 20.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot.

XIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 26.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Lechia Gdańsk; 4. Husaria Kalisz; 5. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Arka Rumia; 4. Rugby Ruda Śląska.
Turniej zgłoszony po regulaminowym czasie.
Zgodnie z uchwałą Zarządu PZR turniej został zaliczony do klasyfikacji generalnej.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 26.09.2020
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Skra Warszawa; 5. Arka Gdynia; 6. RC Skierniewice.
Żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Arka Gdynia; 3. RC Skierniewice.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce; 4. RC Skierniewice; 5. AZS AWF Warszawa.

XII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 03.10.2020
Mini żak: 1. RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Żak: 1. Juvenia Kraków; 2. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. Juvenia I Kraków (Niebiescy); 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Juvenia II Kraków (Biali).
Wyniki nadesłane po regulaminowym czasie. 
Zgodnie z uchwałą Zarządu PZR turniej został zaliczony do klasyfikacji generalnej.


Bufab Rugby Amber Cup 2020, RTDiM - Gdańsk 03-04.10.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot; 5. KS Budowlani Łódź.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. Ogniwo Sopot; 6. Oranienburg.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Budowlani Lublin; 5. Oranienburg; 6. Ogniwo Sopot.

Rugby Wszystkich Pokoleń, RTDiM - Siedlce 10.10.2020
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Pogoń Siedlce; 3. UKS Strzała.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Pogoń Siedlce II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 10.10.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo Sopot.
Turniej nie zgłoszony do PZR.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 31.10.2020
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Pogoń Siedlce II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 15.11.2020
Mini żak:1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk II. 

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 29.11.2020
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot II; 5. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 07.03.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk II; 4. Arka Rumia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 20.03.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot I; 5. Ogniwo Sopot II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 18.04.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot I; 3. Lechia Gdańsk I; 4. Ogniwo Sopot II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot;  3. Lechia Gdańsk I.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot ; 3. Lechia Gdańsk I.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 03.05.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia I Gdańsk; 3. Budowlani Łódź; 4. Arka Gdynia; 5. Ogniwo Sopot I; 6. Ogniwo Sopot II; 7. Lechia II Gdańsk. 
Żak: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Budowlani Łódź; 5. Arka Gdynia; 6. Lechia II Gdańsk.
Młodzik: 1. Budowlani Łódź; 2. Lechia I Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot; 5. Arka Rumia; 6. Rugby Olsztyn; 7. Lechia II Gdańsk. 

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 09.05.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia; 5. Ogniwo Sopot II. 
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk I.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 03.05.2021
Mini żak: 1. UKS Rugby Lubień; 2. Hegemon Mysłowice; 3. RC Częstochowa; 4. RzKS Juvenia Kraków; 5. Bajtle Ruda Śląska.
Żak: 1. UKS Rugby Lubień; 2. Bajtle Ruda Śląska; 3. RzKS Juvenia Kraków; 3.RC Częstochowa.
Młodzik: 1. RzKS Juvenia Kraków; 2. RCC Częstochowa; 3. Bajtle Ruda Śląska.
Zgłoszenie i wyniki nadesłano po regulaminowym czasie.
Zgodnie z uchwałą Zarządu PZR turniej został zaliczony do klasyfikacji generalnej.

I Turniej Lubelskiego Cebularza, RTDiM - Lublin 08.05.2021
Mini żak: 1. Skra Warszawa; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Pogoń Siedlce; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Orkan Sochaczew; 6. Budowlani Lublin; 7. UKS Strzała; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce; 9. RK Rzeszów.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Orkan Sochaczew; 5. RK Rzeszów.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Budowlani Lublin; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Pogoń Siedlce.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 15.05.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Skra Warszawa; 3. AZS AWF Warszawa; 4.  Arka Gdynia; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Posnania Poznań; 7. RC Skierniewice; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce; 9. Budowlani Lublin; 10. RC Skierniewice II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. KS Budowlani Łódź; 4. Budowlani Lublin; 5. Posnania Poznań; 6. Pogoń Siedlce; 7. RC Skierniewice; 8. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Arka Gdynia; 4. Pogoń Siedlce; 5. AZS AWF Warszawa; 6. Lechia Gdańsk II.

XIV Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 23.05.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Ogniwo Sopot I; 4. Skra Warszawa; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Juvenia Kraków II; 7. Posnania Poznań; 8. AZS AWF Warszawa; 9. Ogniwo Sopot II; 10. RC Skierniewice I; 11. Lechia Gdańsk II; 12. Juvenia Kraków I; 13. Orkan Sochaczew; 14. RC Skierniewice II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. KS Budowlani Łódź; 4. Ogniwo Sopot; 5. Juvenia Kraków; 6. Rugby Ruda Śląska; 7. Posnania Poznań; 8. RC Skierniewice; 9. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. KS Budowalni Łódź; 3. Lechia Gdańsk; 4. Ogniwo Sopot; 5. Juvenia Kraków; 6. AZS AWF Warszawa; 7. Arka Rumia.
 
Altrad Dzieciom, RTDiM - Siedlce 29.05.2021
Mini żak: 1. Skra Warszawa; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. KS Budowlani Łódź; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. Budowlani Lublin; 6. Pogoń Siedlce; 7. Master Pharm Rugby Łódź; 8. UKS Strzała.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Master Pharm Rugby Łódź.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Pogoń Siedlce; 3. Budowlani Lublin; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Master Pharm Rugby Łódź.

Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 29.05.2021
Mini żak: 1. Husaria Kalisz; 2. UKS Lubień; 3. Juvenia Kraków; 4. Sparta Jarocin; 5. Posnania Poznań; 6. RC Częstochowa; 7. Miedziowi Lubin. Poza klasyfikacją punktową: 8. SP Mieszków; 9. SP 4 Jarocin; 10. SP 3 Jarocin; 11. SP Cielcza.
Żak: 1. Juvenia Kraków; 2. Posnania Poznań; 3. RC Częstochowa; 4. Sparta Jarocin; 5. Grom Wolsztyn.
Młodzik: 1. Sparta Jarocin; 2. Juvenia Kraków; 3. RC Częstochowa; 4. Miedziowi Lubin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 30.05.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Arka Rumia II; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot I; 5. Ogniwo Sopot II; 6. Arka Rumia II; 7. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia; 5. RC Lechia Gdańsk II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 05.06.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Ogniwo Sopot I; 4. Arka Gdynia; 5. Orkan Sochaczew; 6. Rugby Team Olsztyn; 7. Ogniwo Sopot II; 8. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. Orkan Sochaczew; 6. Rugby Team Olsztyn.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Lechia Gdańsk II; 3. Ogniwo Sopot; 4. Rugby Team Olsztyn.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 07-08.06.2021
Mini żak: 1. MKS Pogoń Siedlce I; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce I; 3. UKS Strzała I; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce II; 5. MKS Pogoń Siedlce II; 6. UKS Strzała II; 7. UKS SP Suchożebry I; 8. UKS SP Suchożebry II.
Żacy: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce I; 2. MKS Pogoń Siedlce; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce II.
Młodzik: 1. MKS Pogoń Siedlce I; 2. MKS Pogoń Siedlce II.
Turniej zgłoszony po regulaminowym czasie.
Turniej w trakcie weryfikacji. 
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 77
 02 Master Pharm Łódź 18 73
 03 OKS Skra Warszawa 18 64
 04 RC Orkan Sochaczew 18 51
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8