POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Rozgrywki 2020-2021


Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
11-17.08.2020 - Konsultacja, Zgorzałe
 
19-20.09.2020 - Zgrupowanie, Gdańsk
 
01-05.10.2020 - Zgrupowanie i gry kontrolne, Heidelberg (Niemcy)
Polska v Niemcy 7:27 (0:12)
Polska v Niemcy 22:22 (10:12)
 
07-08.11.2020 - Zgrupowanie, Gdańsk
 
28-29.11.2020 - Zgrupowanie, Gdańsk

05-06.12.2020 - Zgrupowanie, Gdańsk
 
16-17.01.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk
 
06-07.02.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk
 
20-21.03.2021 - Zgrupowanie, Poznań
Polska U18 - Juvenia Kraków 20:20 (10:10)
Polska U18 - Black Roses Posnania Poznań 20:20 (5:15)
Polska U18 - Juvenia Kraków 10:20 (10:10)
Polska U18 - Black Roses Posnania Poznań 5:10 (5:10)
Polska U18 - Juvenia Kraków 25:10 (15:5)
 
23-25.04.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk
Polska U18 – Czechy U18 24:19 (12:7)
Polska U18 – Czechy U18 7:21 (7:12)
Polska U18 – Czechy U18 7:35 (0:21)
Polska U18 – Czechy U18 17:7 (10:0)
 
22-23.05.2021 - Zgrupowanie, Warszawa
 
12-13.06.2021 - Zgrupowanie, Warszawa
 
24-26.06.2021 - Nadzieje Olimpijskie, Łódź
Polska v Czechy 12:24
Polska v Niemcy 22:19
Polska v Węgry 29:7
Półfinał: Polska v Węgry 29:12
Finał o I miejsce: Polska v Czechy 0:45
 
14-18.07.2021 - Mistrzostwa Europy 7, Gdańsk
Polska v Turcja  46:0 (17:0)
Polska v Łotwa  38:0 (19:0)
Polska v Szwecja  51:5 (22:5)
Polska v Węgry  38:17 (19:7)
Polska v Niemcy  12:5 (5:5)
Polska v Litwa  50:0 (26:0)
Kolejność: 1.Polska; 2.Niemcy; 3.Węgry; 4.Turcja; 5.Szwecja; 6.Łotwa; 7.Litwa.


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16

12-13.06.2021 - Zgrupowanie, Warszawa
 
24-26.06.2021 - Nadzieje Olimpijskie, Łódź
Polska v Czechy II  24:24
Polska v Niemcy  7:5
Półfinał: Polska v Czechy  5:33
Finał o III miejsce: Polska v Węgry  20:0
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

World Rugby Sevens Series - KNK7
Malaga, 21.01.2022 - 23.01.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3