POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy 7: Rozgrywki 2020-2021


Kadra Narodowa Development
 
01-06.09.2020 - Konsultacja i turniej Kraków 7’s
Polska Development - Polska U18 43:0
Juvenia - Polska Development 17:21
Polska Development - Polska U18 15:17
Juvenia - Polska Development 17:12
Kolejność: 1.Juvenia Kraków, 2.Polska Development; 3.Polska U18.
Mecze towarzyskie
Polska Development - Polska U18 26:5
Juvenia - Polska Development 19:29
 
10-15.11.2020 - Konsultacja, Siedlce
 
27-29.11.2020 - Konsultacja i turniej Poznań 7’s
Polska 3 v Barbarians Polska  35:7
Polska 1 v Polska 2  17:5
Polska 1 v Polska 3  14:12
Polska 2 v Barabarians Polska  26:19
Posnania v Polska 3  26:7   
Polska 1 v Barbarians Polska   19:14
Polska 2 v Polska 3   36:7
Posnania v Polska 2   38:0
Posnania v Polska 1  35:14 
Kolejność: 1.Posnania Poznań; 2.Polska 1; 3.Polska 2; 4.Polska 3; 5.Barbarians.

18-20.12.2020 - Konsultacja, Poznań
 
 
Kadra Narodowa 7
 
15-17.01.2021 - Konsultacja, Warszawa

22-25.04.2021 - Konsultacja, Lubawa
 
01-07.06.2021- Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Lizbona (Portugalia)
Hiszpania v Polska  22:17
Włochy v Polska  17:14
Rosja v Polska  17:0
Ćwierćfinał: Niemcy v Polska  17:7
Półfinał: Gruzja v Polska  12:0
Finał o VII miejsce: Litwa v Polska  43:5.
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Portugalia; 5.Gruzja; 6.Włochy; 7.Litwa; 8.Polska.
 
21-28.06.2021- Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Moskwa (Rosja)
Hiszpania v Polska  33:0
Portugalia v Polska  36:0
Gruzja v Polska  42:0
Ćwierćfinał: Niemcy v Polska  42:5
Półfinał: Włochy v Polska  43:0
Finał o VII miejsce: Portugalia v Polska  48:0.
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Litwa; 3.Niemcy; 4.Rosja; 5.Gruzja; 6.Włochy; 7.Portugalia; 8.Polska.
Kolejność ME 7: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Litwa; 5.Gruzja; 6.Portugalia; 7.Włochy; 8.Polska.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17