POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorki 7: Rozgrywki 2021-2022

02-03.10.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk

13-18.10.2021 - Zgrupowanie i turniej Elche 7’s (Hiszpania)
Polska v Hiszpania  19:0
Polska v Irlandia  7:33
Polska v Viator Barbarians Costa Blanca (Hiszpania)  41:5
Polska v Belgia  24:14
Półfinał: Polska v Belgia  26:0
Finał: Irlandia v Polska  26:0

06-07.11.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk

19-20.11.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk

29.11-05.12.2021 - Zgrupowanie i turniej Dubai 7’s (Emiraty Arabskie)
Polska v Niemcy  40:0
Polska v Gruzja  61:0
Polska v Phoenix Rugby 7s (USA)  29:5
Polska v Francja Development  7:26
Finał: Polska v Rosja  22:0

18-19.12.2021 - Zgrupowanie, Gdańsk

08-09.01.2022 - Zgrupowanie, Gdańsk

16-31.01.2022 - Zgrupowanie i turnieje WRSS Malaga, Sevilla (Hiszpania)
Malaga 7’s
Polska v USA  7:31
Polska v Kanada  17-14
Ćwierćfinał: Polska v Rosja  5:26
O miejsce 5-8: Polska v Kanada  7:26
O miejsce VII: Polska v Anglia  10:22
Kolejność: 1.USA; 2.Rosja; 3.Australia; 4.Francja; 5.Irlandia; 6.Kanada; 7.Anglia; 8.Polska; 9.Hiszpania; 10.Belgia; 11.Brazylia; 12.Fidżi.
Sevilla 7’s
Polska v Irlandia  10:14
Polska v Rosja  5:29
Polska v Brazylia  15:17
O miejsce 9-12: Polska v Belgia  24:0
O miejsce IX: Polska v Brazylia  5:17
Kolejność: 1.Australia; 2. Irlandia; 3.Anglia; 4.USA; 5.Francja; 6.Rosja; 7.Kanada; 8.Hiszpania; 9.Brazylia; 10.Polska; 11.Belgia; 12.Portugalia.

18-20.02.2022 - Konsultacja, Giżycko

05-06.03.2022 - Zgrupowanie, Gdańsk

19-20.03.2022 - Zgrupowanie, Gdańsk

28.03-02.04.2022 - Zgrupowanie i gry kontrolne, Soustons (Francja)
Francja v Polska  5:1
Polska v Brazylia  5:2
Polska v Irlandia  4:1
Polska v Belgia  4:1
Francja v Polska  4:0
Polska v Belgia  3:0
Francja v Polska  5:1
Francja v Polska  6:2

19-23.05.2022 - Zgrupowanie i turniej Costa Blanca 7’s (Hiszpania)
Polska v Czechy  35:0
Polska v Andora  44:0
Polska v Marauders (Wielka Brytania)  52:7
Polska v Viator (Hiszpania)  64:0
Ćwierćfinał: Polska v Finlandia  41:5
Półfinał: Polska v Random Ruckers (Wielka Brytania)  45:0
Finał: Polska v Czechy  36:12

DEVELOPMENT
03-05.06.2022 - Zgrupowanie i turniej Amsterdam 7’s (Holandia)
Polska v ACC Ladies 1 Amsterdam (Holandia)  35:0
Polska v Dutchband CasLadies (Holandia)  38:5
Polska v Kazachstan  27:0
Ćwierćfinał: Polska - LRSG Dames (Holandia)  30:0 vo
Połfinał: Polska v 7 Fantastic (Francja)  19:12
Finał: Polska v Kazachstan  5:12

18-27.06.2022 - Zgrupowanie i Mistrzostwa Europy 7, Lizbona (Portugalia)
Polska v Francja  28:24 (7:12)
Polska v Czechy  41:0 (17:0)
Polska v Belgia  24:19 (10:5)
Polska v Walia  47:12 (33:0)
Finał: Polska v Szkocja  19:15 (7:5)
Klasyfikacja: 1.Polska; 2.Szkocja; 3.Francja; 4.Irlandia; 5.Czechy; 6.Hiszpania; 7.Belgia; 8.Niemcy; 9.Rumunia; 10.Walia.

28.06-04.07.2022 - Zgrupowanie i Mistrzostwa Europy 7, Kraków (Polska)
Rumunia v Polska  5:45
Polska v Niemcy  43:0
Polska v Irlandia  0:21
Polska v Czechy  43:0
Półfinał: Polska v Szkocja  14:0
Finał: Polska v Irlandia  17:21
Kolejność: 1.Irlandia; 2.Polska; 3.Hiszpania; 4.Szkocja; 5.Belgia; 6.Francja; 7.Czechy; 8.Rumunia; 9.Niemcy; 10.Walia.
Kolejność ME 7: 1.Polska; 2.Irlandia; 3.Szkocja; 4.Francja; 5.Hiszpania; 6.Belgia; 7.Czechy; 8.Niemcy; 9.Rumunia; 10.Walia.

11-18.07.2022 - Zgrupowanie i Eliminacje Pucharu Świata 7, Bukareszt (Rumunia)
Polska v Portugalia  40:5
Polska v Szwecja  52:0
Polska v Hiszpania 31:15
Ćwierćfinał: Polska v Niemcy 43:0 (awans Polski)

03-16.08.2022 - Konsultacja i Eliminacje do WRWSS, Santiago (Chile)
Polska v Argentyna 36:5
Polska v Papua Nowa Gwinea 71:0
Polska v Belgia 36:12
Ćwierćfinał: Polska v Kolumbia 36:0
Półfinał: Polska v Chiny 22:15
Finał o I miejsce: Polska v Japonia 0:17 (0:10)

01-14.09.2022 -Zgrupowanie i Finały Pucharu Świata 7, Kapsztad (Południowa Afryka)
1/8 finału Cup: Polska v USA  7:39 (7:17)
1/4 finału Challenge: Polska v Chiny 20:14 (5:7)
1/2 finału Challenge: Polska v Hiszpania  19:10 (14:5)
Finał Challenge/mecz o IX miejsce: Polska v Japonia  12:17 (12:5)

Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5