POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy 7: Rozgrywki 2021-2022

06-09.01.2022 - Konsultacja, Tarnowo Podgórne

11-13.02.2022 - Konsultacja i turniej Amber Cup 7’s (Mariampol, Litwa)
Polska (nieb.) v Litwa U18 (B) 8:2 (5:1)
Polska (czerw.) v Litwa U18 (A) 7:1 (4:0)
Polska (czerw.) v Litwa (B) 4:5 (2:3)
Polska (nieb.) v Litwa (A) 3:6 (2:3)
Półfinały: Polska (czerw.) v Litwa (A) 1:6 (1:3); Polska (nieb.) v Litwa (B) 5:2 (2:1)
Finał: Polska v Litwa 5:2 (3:1)

08-10.04.2022 - Konsultacja, Warszawa

17-23.05.2022 - Zgrupowanie Kraków i turniej Costa Blanca 7’s (Hiszpania)
Polska v Penguin International (Wielka Brytania)  14:19 (7:5)
Polska v Miesnieki (Łotwa)  33:5 (12:5)
Polska v Viator Barbarians (Hiszpania)  7:36 (0:17)
Polska v Wailers (Wielka Brytania)  7:24 (7:14)
Polska v SA All Stars (RPA)  12:10 (12:0)
Polska v Viator Barbarians  (Hiszpania)  7:22 (0:17)
Polska v Marauders (Wielka Brytania)  33:26 (19:14)

20-27.06.2022 - Zgrupowanie Kraków i Mistrzostwa Europy 7, Lizbona (Portugalia)
Polska v Niemcy  5:40
Polska v Włochy  5:33
Polska v Litwa  20:21
Polska v Francja  7:56
Finał o IX miejsce: Polska v Gruzja  12:27
Klasyfikacja: 1.Niemcy; 2.Hiszpania; 3.Włochy; 4.Belgia; 5.Francja; 6.Portugalia; 7.Litwa; 8.Czechy; 9.Gruzja; 10.Polska.

28.06-04.07.2022 - Zgrupowanie i Mistrzostwa Europy 7, Kraków (Polska)
Hiszpania v Polska  38:12
Włochy v Polska  17:7
Polska v Portugalia  5:24
Polska v Litwa  19:19
Finał o IX miejsce: Czechy v Polska 21:19
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Francja; 3.Niemcy; 4.Portugalia; 5.Belgia; 6.Gruzja; 7.Włochy; 8.Litwa; 9.Czechy; 10.Polska.
Kolejność ME 7: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Francja; 4.Belgia; 5.Włochy; 6.Portugalia; 7.Litwa; 8.Gruzja; 9.Czechy; 10.Polska.

12-18.07.2022 - Zgrupowanie i Eliminacje Pucharu Świata 7, Bukareszt (Rumunia)
Irlandia v Polska  73:0
Włochy v Polska  21:10
Portugalia v Polska 51:0

Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5