POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy 7: Rozgrywki 2021-2022

06-09.01.2022 - Konsultacja, Tarnowo Podgórne

11-13.02.2022 - Konsultacja i turniej Amber Cup 7’s (Mariampol, Litwa)
Polska (nieb.) v Litwa U18 (B) 8:2 (5:1)
Polska (czerw.) v Litwa U18 (A) 7:1 (4:0)
Polska (czerw.) v Litwa (B) 4:5 (2:3)
Polska (nieb.) v Litwa (A) 3:6 (2:3)
Półfinały: Polska (czerw.) v Litwa (A) 1:6 (1:3); Polska (nieb.) v Litwa (B) 5:2 (2:1)
Finał: Polska v Litwa 5:2 (3:1)

08-10.04.2022 - Konsultacja, Warszawa

17-23.05.2022 - Zgrupowanie Kraków i turniej Costa Blanca 7’s (Hiszpania)
Polska v Penguin International (Wielka Brytania)  14:19 (7:5)
Polska v Miesnieki (Łotwa)  33:5 (12:5)
Polska v Viator Barbarians (Hiszpania)  7:36 (0:17)
Polska v Wailers (Wielka Brytania)  7:24 (7:14)
Polska v SA All Stars (RPA)  12:10 (12:0)
Polska v Viator Barbarians  (Hiszpania)  7:22 (0:17)
Polska v Marauders (Wielka Brytania)  33:26 (19:14)

20-27.06.2022 - Zgrupowanie Kraków i Mistrzostwa Europy 7, Lizbona (Portugalia)
Polska v Niemcy  5:40
Polska v Włochy  5:33
Polska v Litwa  20:21
Polska v Francja  7:56
Finał o IX miejsce: Polska v Gruzja  12:27
Klasyfikacja: 1.Niemcy; 2.Hiszpania; 3.Włochy; 4.Belgia; 5.Francja; 6.Portugalia; 7.Litwa; 8.Czechy; 9.Gruzja; 10.Polska.

28.06-04.07.2022 - Zgrupowanie i Mistrzostwa Europy 7, Kraków (Polska)
Hiszpania v Polska  38:12
Włochy v Polska  17:7
Polska v Portugalia  5:24
Polska v Litwa  19:19
Finał o IX miejsce: Czechy v Polska 21:19
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Francja; 3.Niemcy; 4.Portugalia; 5.Belgia; 6.Gruzja; 7.Włochy; 8.Litwa; 9.Czechy; 10.Polska.
Kolejność ME 7: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Francja; 4.Belgia; 5.Włochy; 6.Portugalia; 7.Litwa; 8.Gruzja; 9.Czechy; 10.Polska.

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań