POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Młodzieżowa: Skład 2019-2020


Reprezentacja U20

 
Sztab szkoleniowy:
 
Trener: Grzegorz Kacała               II Trener: Krzysztof Krzewicki
Kierownik: Zbigniew Górniewicz    Fizjoterapeuta: Kajetan Baryła
 
Zawodnicy:
 
KS Budowlani Lublin
01. Dominik Tomaszewski - nr licencji 7413
02. Paweł Siedlecki - nr licencji 7538
03. Jakub Dec - nr licencji 8022
 
RC Orkan Sochaczew  
04. Michał Szwarc - nr licencji 7552
05. Sebastian Misiak - nr licencji 7557
06. Jan Mroziński - nr licencji 7542
07. Kamil Zieliński - nr licencji 8039
08. Patryk Romanowski  nr licencji 8135    
09. Przemysław Dobijański - nr licencji 7934  
10. Antoni Gołębiewski - nr licencji 7056
11. Mateusz Panek - nr licencji 7547
12. Bartosz Popławski - nr licencji  

MKS Ogniwo Sopot
13. Jakub Burek - nr licencji 6769
14. Wiktor Wilczuk - nr licencji 8349

RC Lechia Gdańsk
15. Igor Górniewicz - nr licencji 6831
16. Olaf Niespodziany - nr licencji 7408
17. Mikołaj Wieczorkowski - nr licencji 4962
 
MKS Pogoń Siedlce
18. Krystian Adamiak - nr licencji 77525
19. Igor Pątek - nr licencji 7830
20. Adrian Skrzydlewski - nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
21. Łaszcz Michał - nr licencji 7937
 
RC Arka Gdynia
22. Mohyła Dominik - nr licencji 8129
 
OKS Skra Warszawa
23. Ksawery Struss - nr licencji 8041

RzKS Juvenia Kraków
24. Artur Bryl - nr licencji 5393
25. Jakub Kijak - nr licencji 10456
26. Marcin Morus - nr licencji 3596
27. Mateusz Polakiewicz - nr licencji 7249
28. Bartosz Janeczko - nr licencji 2654
29. Michał Jurczyński - nr licencji 2655
 
Master Pharm Rugby Łódź
30. Hubert Lewandowski - nr licencji 6588
31. Jakub Szmajewski - nr licencji 6590
 
Poznania Poznań
32. Oskar Dębiński - nr licencji 7201
 
Alfa Bydgoszcz
33  Dawid Wołoch - nr licencji 7259

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0