POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2021-2022

Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Zawodniczki:
AZS AWF Warszawa
01. Sulisz Aleksandra (nr licencji 11861)
BBRC Łódź
02. Górska Oliwia (nr licencji 10391)
03. Gumińska Izabela (nr licencji 8460)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
04. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
05. Schuetzmann Susanna (nr licencji 12354)
KS Budowlani Łódź
06. Fornalczyk Zofia (nr licencji 11476)
07. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
08. Spławska Laura (nr licencji 12008)
KS Rugby Ruda Śląska
09. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
RC Arka Gdynia
10. Pochwałowska Nadia (nr licencji 11233)
Black Roses Posnania Poznań
11. Nawara Anna (nr licencji 9936)
12. Szarek Laura (nr licencji 9934)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16

Zawodniczki:
Amazonki Budowlani Lublin

1. Emilia Kozłowska (numer licencji 11507)
Błyskawice Rugby Rzeszów
1. Sara Malach (nr licencji 12957)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
1. Nadia Pochwałowska (numer licencji 11233) - klub macierzysty RC Arka Gdynia
Klub Sportowy Budowlani Łódź
1. Weronika Goździk (numer licencji 10775)
2. Dorota Krawczyk (numer licencji 8375)
3. Maja Gajda (numer licencji 11540) - klub macierzysty RC Orkan Sochaczew
4. Patrycja Kowalska (numer licencji 11566)
Rugby Club Częstochowa
1. Laura Borowska (numer licencji 10560) - klub macierzysty Rugby Ruda Śląska
2. Weronika Musialik (numer licencji 11661)
3. Julia Weżgowiec (numer licencji 11667)
Venol Atomówki Łódź
1. Nina Klamka (numer licencji 12007)
2. Klaudia Witońska (numer licencji 11730)
 
Sztab Szkoleniowy:
Michał Czerwiowski - trener
Eliza Wojciechowska - fizjoterapeuta
Jakub Sieradzki - kierownik

Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5