POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U17/Kadeci - Skład 2021-2022

Trener Kadry Polski U16: Maciej Sylwester Misiak
Kierownika Konsultacji: Grzegorza Witczaka.
Trenerzy Konsultacji: Marek Maciejewski, Sebastian Berestek, Krzysztof Szulc, Michał Pietryk, Szymon Walczak, Marcin Morus, David Tarnawski.
Fizjoterapeuci Konsultacji: Filipa Błaszczyka i Alberta Jabłońskiego.

Drużyna Konsultacji Selektywnej - 09-12.12.2021
01.  Tkaczuk Tomasz – AZS AWF Warszawa (Najlepszy zawodnik młyna)
02.  Lignar Antoni – RzKS Juvenia Kraków (Najlepszy zawodnik ataku)
03.  Szydłowski Bartłomiej – RC Orkan Sochaczew
04.  Orliński Patryk – RC Orkan Sochaczew
05.  Plebanek Witold – AZS AWF Warszawa
06.  Nowak Adam – RC Arka Gdynia
07.  Mikołajczyk Antoni – RC Orkan Sochaczew
08.  Lis Wiktor – MKS Ogniwo Sopot/KS Budowlani Łódź
09.  Hornyj Oleg – RzKS Juvenia Kraków
10.  Stańczykowski Mateusz – KS Budowlani Łódź
11.  Wąsowicz Michał – RC Orkan Sochaczew
12.  Kalwinek Sergiusz – KS Budowlani Łódź
13.  Brzezinski Pedro – AZS AWF Warszawa
14.  Prokopowicz Rafał – Wataha RC Zielona Góra/RzKS Juvenia Kraków
15.  Bydłoń Oliwier – RzKS Juvenia Kraków
16.  Bagiński Mikołaj – RC Lechia Gdańsk
17.  Brażuk Kacper – RC Orkan Sochaczew
18.  Błażuk Oskar – MKS Ogniwo Sopot/KS Budowlani Łódź
19.  Wilk Eryk – KS Budowlani Łódź
20.  Lechowski Aleksander – KS Budowlani Łódź
21.  Lechowski Nikolas – KS Budowlani Łódź
22.  Romaszko Tomasz – RC Lechia Gdańsk
23.  Zapała Kacper – Nowa Huta Rugby Klub Kraków
24.  Dyrda Jan – KS Rugby Ruda Śląska
25.  Cyran Eryk – Budowlani Łódź SA
26.  Pruchniak Szymon – KS Budowlani Lublin

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań