POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2020/2021 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Publikacja wyników nie jest równoznaczna z ich weryfikacją w cyklu rozgrywek.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 12.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.
 
Biofarm Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 13.09.2020
Mini żak: 1. Husaria Kalisz; 2. Posnania Poznań; 3. Miedziowi Lubin; 4. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. Posnania Poznań; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Sparta Jarocin.
Młodzik: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Sparta Jarocin; 3. Rugby Ruda Śląska.
Turniej zgłoszony po regulaminowym czasie.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 20.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot.

XIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 26.09.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Lechia Gdańsk; 4. Husaria Kalisz; 5. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Arka Rumia; 4. Rugby Ruda Śląska.
Turniej zgłoszony po regulaminowym czasie.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 26.09.2020
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Skra Warszawa; 5. Arka Gdynia; 6. RC Skierniewice.
Żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Arka Gdynia; 3. RC Skierniewice.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce; 4. RC Skierniewice; 5. AZS AWF Warszawa.

XII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 03.10.2020
Mini żak: 1. RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Żak: 1. Juvenia Kraków; 2. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. Juvenia I Kraków (Niebiescy); 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Juvenia II Kraków (Biali).
Wyniki nadesłane po regulaminowym czasie. 

Bufab Rugby Amber Cup 2020, RTDiM - Gdańsk 03-04.10.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot; 5. KS Budowlani Łódź.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. Ogniwo Sopot; 6. Oranienburg.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Budowlani Lublin; 5. Oranienburg; 6. Ogniwo Sopot.

Rugby Wszystkich Pokoleń, RTDiM - Siedlce 10.10.2020
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Pogoń Siedlce; 3. UKS Strzała.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Pogoń Siedlce II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 10.10.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo Sopot.
Turniej nie zgłoszony do PZR.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 31.10.2020
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Pogoń Siedlce II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 15.11.2020
Mini żak:1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk II. 

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 29.11.2020
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot II; 5. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk II; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 07.03.2021
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk II; 4. Arka Rumia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 20.03.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia; 4. Ogniwo Sopot I; 5. Ogniwo Sopot II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia.
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0