POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

7: Konsultacja i turniej w Siedlcach28.04.2017

 
W ramach przygotowań do startu w tegorocznym cyklu GPS 7 w Siedlcach odbędzie się konsultacja męskiej kadry siódemek i turniej z reprezentacjami Izraela i Litwy.
 
Zakwaterowanie: Hotel Ibis, Jana Pawła II 10, Siedlce
Zajęcia sportowe: Obiekty ARM Siedlce
 
Powołanie otrzymują:
1. Bracik Miłosz – Lechia Gdańsk
2. Bosiacki Robert – Tytan Gniezno
3. Bryński Dominik – Rugby Klub Ruda Śląska
4. Brzezicki Wojciech – Budowlani Lublin
5. Charlat Andrzej – USON Nevers
6. Ćwieka Patryk – Budowlani Lublin
7. Dziok Oskar – Wataha RC Zielona Góra
8. Fursenko Artur – Juvenia Kraków
9. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
10. Lament Mateusz – Pogoń Siedlce
11. Matyjak Mateusz- Budowlani Łódź SA
12. Mrowca Mateusz – Ogniwo Sopot
13. Najdul Dawid – Posnania Poznań/Ogniwo Sopot
14. Nitschke Mateusz - Posnania Poznań/Ogniwo Sopot
15. Panasiuk Maciej – Pogoń Siedlce
16. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
17. Plichta Mateusz – Ogniwo Sopot
18. Rajewski Przemysław – Pogoń Siedlce
19. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
20. Zeszutek Piotr – Ogniwo Sopot
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Kozak Andrzej
2. Groenewald Johannes
3. Witczak Grzegorz
4. Krzewicki Krzysztof
5. Domański Marcin
6. Ślusarczyk Łukasz
7. Przychocki Marek
 
Plan konsultacji i Turniej z reprezentacją Izraela - Siedlce 30.04.-1.05. 2017 R.
30.04.2017 - Niedziela 
20:30 Kolacja
21:00 Spotkanie
1.05.2017 - Poniedziałek
9:00 - śniadanie
11:30 - 13:00 trening
14:00 - obiad
16:00 - 17:30 trening
19:00 - kolacja
20:00 spotkanie
22:00 przyjazd reprezentacji Izraela
2.05.2017 - Wtorek
9:00 - śniadanie
11:30 - 13:30 trening (3 mecze)
14:00 - obiad
16:00 - 18:00 trening (3 mecze)
19:00 - kolacja
20:00 spotkanie
3.05.2017 - Środa
7:00 - śniadanie
9:30 - trening (3 mecze)
12:00 - obiad
13:30 - Turniej (dwumecz) o Puchar Prezydenta Siedlec 
15:00 - Grill-Party (zakończenie)
 
Lwów: Rugbiści w Konsulacie Gdynia: Rugby Tag od podstawówki do liceum
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17