POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

7 U18: Powołania na obóz do Gdańska13.01.2018

 
W dniach 19-26 stycznia 2018 r. w Gdańsku odbędzie się Obóz Kadry Polski U18 w Rugby 7.
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Król Jasiek, Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Szwarc Michał, Kitliński Sebastian
RC Orkan Sochaczew/Marlin Ozorków - Lewandowski Hubert
RC Orkan Sochaczew/Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian
RC Lechia Gdańsk - Górniewicz Igor
KS Budowlani Lublin - Mucha Aleksander, Siedlecki Paweł
Juvenia Kraków - Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Knowa Robert 
Juvenia Kraków/Posnania Poznań - Dębiński Oskar
Juvenia Kraków/Husar Bolesławiec - Kozioł Jacek
RC Legia Warszawa - Kisiel Hubert, Ostrowski Kajetan
Husar Bolesławiec - Rutyna Andrzej, Mrozik Kacper
 
Zawodnicy rezerwowi: 
RC Legia Warszawa/Pogoń Siedlce - Lech Wiktor
Juvenia Kraków - Polakiewicz Mateusz
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener/kierownik
Krzysztof Krzewicki - trener
Robert Bulik - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 19.01.2018 r. do godz. 14.00 w budynku głównym SMM w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 244. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym, siłowni, bieżni
- ubrania: koszulki reprezentacyjne, ciepłe ubranie do treningu na boisku, lekkie ubrania do treningów w obiektach zamkniętych 
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
Konsultacja kończy się w dniu 26.01.2018 r. o godz. 13.00.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera klubowego, nie później niż do 17.01.2018 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
KNK7 U18, U16: Powołania do Myślenic 7: Powołania na turniej w Izraelu
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8