POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ankieta "Coaching Rugby 7 to Girls"22.05.2020


Klub Sportowy Budowlani Łódź, wspólnie z partnerami z Rumunii, Hiszpanii i Portugalii, realizuje projekt Erasmus+ „Coaching Rugby 7 to Girls”. Jego głównym celem jest wsparcie rozwoju kobiecego rugby młodzieżowego i podniesienie kompetencji trenerów i osób zaangażowanych w dyscyplinę.
 
W marcu 2021 roku w Łodzi odbędzie się konferencja szkoleniową dla trenerów, osób zaangażowanych i chcących zaangażować się w kobiece rugby młodzieżowe w Polsce. W zależności od ilości tematów jakie będą poruszane i zainteresowania nimi rozważane są dwa warianty weekendowe: jednodniowy (bezpłatny) i dwudniowy (uczestnicy pokrywają koszt noclegu).
 
Dokładna tematyka konferencji zależy od odpowiedzi na ankietę osób zaangażowanych w kobiece rugby, do której link znajduje się poniżej. Prosimy o wypełnienie jej trenerek, trenerów i nauczycieli WF pracujących na co dzień z dziewczętami. Ankieta ma na celu ustalenie zakresu obecnej wiedzy oraz potrzeb osób zajmujących się kobiecym rugby młodzieżowym.
 
Program konferencji będzie przygotowany na podstawie odpowiedzi zawartych w ankiecie, będzie uwzględniał specyfikę naszego kobiecego rugby, a do prezentacji poszczególnych tematów zaproszeni zostaną specjaliści w tych dziedzinach. Dokładna data i tematyka szkolenia zostaną podane do końca 2020 roku.  
 
Uwagi ogólne do ankiety:
1. Ankieta zawiera pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz pytania otwarte.
2. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania zaznaczone gwiazdką (czyli większość).
3. Ankieta bierze pod uwagę specyfikę 4 krajów biorących udział w projekcie, z różnym poziomem rozwoju kobiecego rugby (i pewną nadreprezentacją Rumunii). Powoduje to, że miejscami pytania są nieadekwatne do sytuacji w Polsce. 
4. Czas wypełnienia to od 15 minut w górę w zależności od długości odpowiedzi w pytaniach otwartych.
5. Ankietę można wypełniać do środy 27 maja 2020 [kliknij]
 
Wszystkie pytania i uwagi do ankiety oraz propozycję tematów na konferencję można kierować do Michała Czerwiowskiego na adres e-mail: mczerwiowski@gmail.com
 
Plany Sudamérica Rugby na rok 2020 Hitoshi Ono kończy karierę w wieku 42 lat
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1