POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

CLJ i CLK: Wyniki I kolejki08.10.2019


W czasie weekendu 04-06 października br. rozegrano I kolejkę Centralnej Ligi Juniorów i Centralnej Ligi Kadetów.
 
I KOLEJKA CLJ /MPJ U18
 
04.10.2019  Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 17:34 (10:7)  /Maciej Misiak/
Punkty Orkan: Kacper Wróbel 7, Łukasz Łukaszyk 5, Adam Kaliński 5.
Punkty Pogoń: Igor Pątek 19, Bartłomiej Bareja 5, Kacper Skup 5, Kacper Boruc 5.
Żółte kartki: Oktawian Buczyński (Orkan), Adrian Skrzydlewski (Pogoń). 
 
06.10.2019  Juvenia Kraków v Arka Gdynia 42:13 (17:8)  /Janusz Wilk/
Punkty Juvenia: Igor Kocimski 22, Radion Yavorshchuk 15, Arsenii Pastukhov 5.
Punkty Arka: Dominik Mohyła 5, Mateusz Kuleta 5, Jakub Czajkowski 3.
Żółte kartki: Arsenii Pastukhov (Juvenia), Kamil Misan (Arka).
 
I KOLEJKA CLK /MPK U16
 
05.10.2019  Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk  15:10 (0:0)  /Wojciech Brzezicki/
Punkty Budowlani: Arkadiusz Dudek 10, Benijamin Tomaszewski 5.
Punkty Lechia: Jan Kopecki 5, Mateusz Kolas 5.
 
06.10.2019  Juvenia Kraków v Arka Gdynia  45:12 (17:5)  /Przemysław Filar/
Punkty Juvenia: Tobiasz Kowalczyk 12, Dmytro Nazarov 10, Maciej Antczak 5, Denys Harbar 5, Patryk Nowicki 5, Józef Kubik 5.
Punkty Arka: Mikołaj Zientarski 5, Robert Tobiarczyk 5, Piotr Lebioda 2.
Żółta kartka: Bartosz Przekwas (Juvenia).
 
05.10.2019  Orkan Sochaczew v Husar Bolesławiec  54:10 (33:0)  /Radosław Pietrak/
Punkty Orkan: A. Soroczński 30, D. Rogowski 12, K. Szydłowski 5, I. Krzemiński 5, B. Kryś 2.
Punkty Husar: M. Suski 10.
 
Piotr Choduń

RWC 2019: Rugby się opłaca RWC 2019: Kanada uległa RPA
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin