POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

CLK: Zakończono eliminacje16.05.2021


Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne Centralnej Ligi Kadetów. Zespoły z miejsc 1-4 awansowały do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w dniach 29-30 maja br. w Łodzi. Poniżej wszystkie wyniki eliminacji, tabela końcowa oraz pary półfinalistów turnieju finałowego Mistrzostw Polski Kadetów.
 
Pierwszy turniej CLK, Łódź 24-25.04.2021
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew  0:56 ( 0:29)
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk  55:0 (17:0)
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź  8:31 (3:10)
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk  0:13 ( 0:8)
Arka Gdynia v Juvenia Kraków  17:14 (14:14)
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew  17:7 (12:0)
 
Drugi turniej CLK, Miętne 08-09.05.2021
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź  10:24 (5:14)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk  62:0 (22:0)  
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia  5:66 (0:33)
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź  10:54 (3:33)
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin  38:0 (19:0)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew  14:15 (6:5)
 
Pozostałe spotkania
20.03.2021  RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 99:0 (39:0)
15.05.2021  RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 36:7 (17:0)
15.05.2021  KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin 39:5 (22:0)
 
Tabela końcowa eliminacji
1.Budowlani Łódź      5     15     111 -40
2.Juvenia Kraków      5     11     153 -48
3.Arka Gdynia            5     11     204 -65
4.Orkan Sochaczew   5     11     147 -67
5.Lechia Gdańsk        5      7       23 - 270
6.Budowlani Lublin     5      5       10 - 212
 
 
Finały Mistrzostw Polski Kadetów - Łódź
Półfinały 28.05.2021
1-4   KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
2-3   RzKS Juvenia Kraków  v RC Arka Gdynia
Finały 29.05.2021
Mecz o III miejsce (przegrani z półfinałów)
Mecz o I miejsce (wygrani z półfinałów)

Piotr Choduń
Komisarz Rozgrywek

MINUTOR Energia partnerem Hegemona Ekstraliga - XIV kolejka
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18