POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Czas na zgłoszenia do PPR701.09.2015


Do piątku 4 września czekamy na oficjalne zgłoszenia do nowych rozgrywek - Pucharu Polski Rugby 7. Przypomnijmy, że w ramach tych rozgrywek odbędzie się 10 turniejów. Dziewięć najlepszych ekip awansuje do przyszłorocznych mistrzostw Polski w rugby 7. Klub, który zdobędzie najwięcej punktów we wszystkich turniejach zdobędzie Puchar Polski. 
Komisarzem rozgrywek jest Ireneusz Pietrak. 
Regulamin rozgrywek daje przywileje tym klubom, które zgłoszą się od razu do całego cyklu. Będą miały pierwszeństwo w zapisach do turniejów.  Muszą jednak wziąć udział w minimum pięciu turniejach i wpłacić zwrotną kaucji w wysokości tysiąca złotych. Kaucja ulega przepadkowi, jeśli drużyna nie weźmie udziału w zadeklarowanym wcześniej turnieju.
Komisarz rozgrywek ma prawo odmówić przyjęcia drużyny do turnieju, jeśli liczba uczestników staje się zbyt duża i nie daje gwarancji sprawnego przeprowadzenia imprezy.
Przypominamy również o tym, że jeśli zespół nie zgłosi się do całego cyklu, może zgłaszać się do poszczególnych turniejów. Wówczas należy to uczynić na dwa tygodnie przed imprezą, a kaucja (również zwrotna) wynosi 500 zł, przepada jeśli zespół na turnieju się nie pojawi, mimo wcześniejszej deklaracji.
Przypominamy, że wszyscy zawodnicy poza ważną licencją muszą mieć wykupione przez klub zbiorowe ubezpieczenie NNW, którego koszt wynosi 20 zł od osoby. Opłatę wnosi się na konto PZR razem z opłatą za licencje.
Wszelkich informacji udziela komisarz rozgrywek Ireneusz Pietrak. Przypominamy, że pierwszy turniej zaplanowano na 13 września w Sochaczewie. Wszystkie ekipy, które chcą w nim wziąć udział muszą więc jak najszybciej dokonać zgłoszenia (tym razem wyjątkowo termin zgłoszenia z dwutygodniowym wyprzedzeniem nie będzie wymagany) i wpłacić na konto PZR kaucję w wysokości 500 zł lub 1000 jeśli zgłaszają się do całego cyklu.
Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres komisarza rozgrywek: ireneusz.pietrak@wp.pl
Do Ireneusza Pietraka prosimy również wysyłać potwierdzenia przelewów wpłat z tytułu kaucji. 

Wpłat należy dokonywać na konto:
PKO BP VIII o/Warszawa
Nr: 06 1020 1156 0000 7002 0058 4045
Z dopiskiem "Kaucja za PPR7", następnie należy podać nazwę klubu, a następnie dopisać "jeden turniej" w przypadku wpłaty 500 zł, lub "cały cykl" w przypadku wpłaty 1000 zł. 

Kwota 500 zł może być zwracana klubowi po każdym turnieju, lub jeśli klub nie chce za każdym razem wpłacać 500 zł, kwota może pozostać na koncie PZR i zostanie zwrócona na koniec sezonu, oczywiście pod warunkiem, że klub weźmie udział w tych turniejach, które zadeklaruje. 
 
UWAGA, DRUŻYNY, KTÓRE NIE WNIOSĄ KAUCJI, NIE BĘDĄ DOPUSZCZONE DO TURNIEJÓW
 
Test mecze przed RWC 03 Sopot: Minister Sportu na Ogniwie
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0