POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Czekamy na oferty turniejów finałowych16.02.2021


Organizacja turniejów i meczów finałowych wskazanych we właściwych regulaminach rozgrywek.
 
Polski Związek Rugby prosi o przesłanie ofert organizacji turniejów i meczów wg poniższego zestawienia z uwzględnieniem kalendarza rozgrywek młodzieżowych.
 
Turnieje w ramach Grand Prix MKJ R7 oraz MPK R7
II Turniej Grand Prix termin 12/13.06.2021
III Turniej Grand Prix termin 19.06.2021
Oferty powinny zawierać informacje o możliwości wyżywienia zawodników w postaci posiłków regeneracyjnych, dostępu do szatni, sposobu oprawy i promocji turnieju, możliwości organizacji turnieju w dwóch kategoriach (konieczność dostępu do dwóch boisk w odległości do 30 minut jazdy autokarem), oferty noclegów dla drużyn.
Inne informacje mające wpływ na atrakcyjność przeprowadzenia turnieju.
 
Turnieje w ramach MPJ R15, MPK R15
Turniej Finałowy MPK R15 termin 28-29.05.2021
Turniej Finałowy MPJ R15 termin 04-05.06.2021
Oferty powinny zawierać informacje o możliwości wyżywienia zawodników w postaci posiłków regeneracyjnych, dostępu do szatni, sposobu oprawy i promocji turnieju, oferty noclegów dla drużyn.
Inne informacje mające wpływ na atrakcyjność przeprowadzenia turnieju.
 
Finałowy TDiM termin 20.06.2021
Oferty powinny zawierać informacje o możliwości wyżywienia zawodników w postaci posiłków regeneracyjnych, dostępu do szatni, wskazanie ilości boisk do organizacji meczów turniejowych, wstępny harmonogram rozgrywek zgodny z regulaminem TDiM, sposobu oprawy i promocji turnieju, oferty noclegów dla drużyn.
Inne informacje mające wpływ na atrakcyjność przeprowadzenia turnieju.
 
Oferty proszę przesyłać na e-mail: j.zalejarz@pzrugby.pl oraz poczta@pzrugby.pl do dnia 28 lutego 2021.
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

Six Nations: Drużyna 2 tygodnia Harlequins instalują oświetlenie dezynfekujące
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0