POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Darmowe bilety na EuroRugby w Gdyni29.06.2016


Tradycyjnie już przy okazji organizacji wielkiego rugbowego wydarzenia, a takim jest bez wątpienia turniej mistrzostw Europy w rugby 7 w Gdyni (16-17 lipca, Stadion Miejski) Polski Związek Rugby przygotował pulę darmowych biletów dla klubów, a także dla szkół, nauczycieli, oficerów, trenerów i instruktorów biorących udział w naszym programie RugbyTag. 
 
Przypomnijmy, że do Gdyni przejedzie 12 najlepszych drużyn Europy, wśród nich uczestnicy igrzysk w Rio de Janeiro: Francja, Wlk. Brytania, Hiszpania. Takiej obsady nie miał żaden wcześniejszy turniej rugby w Polsce. Ba to chyba najpoważniejsza w historii rugbowa impreza organizowana w Polsce. Każdy kibic rugby powinien przyjechać do Gdyni choć na jeden dzień. 
 
W puli darmowych biletów będą wejściówki zarówno na pierwszy dzień tj. na 15 lipca, drugi dzień tj. 16 lipca oraz karnety na dwa dni. Jak je zdobyć? 
 
Wystarczy napisać maila z prośbą o bilety na adres: bilety@pzrugby.pl 
 
W treści należy wpisać klub, szkołę lub instytucję, która wnioskuje o bilety, nazwisko osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu do Gdyni jeśli o bilety prosi szkoła, oraz oczywiście wnioskowaną liczbę biletów z podaniem dnia, na który wejściówki są potrzebne. 
 
Na wnioski czekamy do 30 czerwca. Liczba biletów jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. 
 
Polski Związek Rugby zastrzega sobie prawo redukcji liczby zamówionych biletów dla poszczególnych podmiotów, jeśli zapotrzebowanie będzie duże. 
 
Ogniwo v Arka w internecie Bilety na Mistrzostwa Europy 7
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1