POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Decyzje Zarządu: System Szkolenia Młodzieży Etap III25.07.2019


Decyzje Zarządu Polskiego Związku Rugby - System Szkolenia Młodzieży Etap III

W dniu 20 lipca 2019 Zarząd PZR na posiedzeniu w Łodzi podjął uchwałę dotyczącą realizacji Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III (sprawozdanie realizacji Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III w załączniku):

Ekstraliga Rugby 15
Kluby, które nie zrealizowały Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III to:
MKS POGOŃ SIEDLCE - brak udziału w rozgrywkach MPK R7
BUDOWLANI ŁÓDŹ SA - brak udziału w rozgrywkach TDiM, MMM i MPK R7
OKS SKRA WARSZAWA - brak udziału w rozgrywkach TDiM, MMM
RC ARKA GDYNIA - brak udziału w rozgrywkach MPK R7
Wyżej wymienione Kluby podlegają karencji zgodnie z Przepisami PZR.
W dniu 20 lipca 2019 Zarząd PZR na posiedzeniu w Łodzi podjął uchwałę, iż klub RC Arka Gdynia wykazał się szkoleniem młodzieży uczestnicząc w rozgrywkach MPK R15 i tym samym nie podlega karencji wynikającym z Przepisów PZR.

I liga Rugby 15
W wyniku reorganizacji rozgrywek drużyny I Ligi będą objęte zasadami Systemu Szkolenia Młodzieży Etap II, po dwóch pełnych sezonach rozgrywek, zgodnie z Przepisami PZR tj. od sezonu 2020/2021 wykazując się udziałem grup młodzieżowych w rozgrywkach w sezonie 2019/2020, zgodnie z zasadami Systemu Szkolenia Młodzieży, II etap.
 
II liga Rugby 15
Kluby II Ligi Rugby 15, które zrealizowały System Szkolenia Młodzieży Etap III to:
Miedziowi Lubin - udział w rozgrywkach MMM
KS Rugby Ruda Śląska - udział w rozgrywkach MMM
 
Rugby 7
Kluby Rugby 7, które zrealizowały System Szkolenia Młodzieży Etap III to:
HUSAR BOLESŁAWIEC - udział w rozgrywkach MMM/
HUSARIA KALISZ - udział w rozgrywkach MMM/

Wyżej wymienione kluby II Ligi Rugby 15 oraz kluby Rugby 7 zostaną objęte bonifikatą zgodnie z Przepisami PZR.
 
GPS7: Sprawozdanie z Łodzi Zmiana w przepisach PZR
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin