POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Dofinansowanie turniejów05.09.2014

Zgodnie z informacją zawartą na stronie Polskiego Związku Rugby dnia 3.09.2014 r. informujemy, że przy okazji turniejów dzieci i młodzieży rozgrywanych w niedzielę istnieje możliwość organizacji w sobotę szkolenia licencyjnego trenerskiego i sędziowskiego na kategorię RT (Rugby Tag) w dużej części finansowanego przez Związek. 

Cześć teoretyczna szkolenia odbywałaby się w sobotę, a część praktyczna w niedzielę. Oferta jest skierowana głównie do nauczycieli i animatorów orlikowych, ale zapraszamy także zawodników zainteresowanych rozpoczęciem przygody w roli arbitra. 

Wytypowane turnieje (obowiązuje pierwszeństwo zgłoszeń oraz zgodność przedstawionej oferty z priorytetami Polskiego Związku Rugby dotyczącymi upowszechniania sportu dzieci i młodzieży w roku 2014), które muszą oczywiście respektować zatwierdzone w najbliższy weekend regulaminy rozgrywek dzieci i młodzieży, mogą również zostać dofinansowane przez PZR w zakresie obsługi sędziowskiej, medycznej i technicznej oraz częściowo także w zakresie kosztów wynajmu obiektów, urządzeń i sprzętu. 

Szkolenie może być realizowane przy zgłoszeniu minimum 10 zainteresowanych szkoleniowców i/lub kandydatów na sędziów.

UWAGA: Warunkiem dofinansowania turnieju dzieci i młodzieży jest organizacja dzień wcześniej co najmniej jednego z wyżej wymienionych szkoleń (szkolenia licencyjnego rugby TAG i/lub szkolenia kandydatów na sędziów).

W celu zgłoszenia chęci organizacji turnieju połączonego ze szkoleniem należy wypełnić wniosek, który znajdą Państwo w załączniku i odesłać go drogą mailową do biura PZR na adres k.ciszewska@pzrugby.pl  

Prosimy pamiętać, że formularz wniosku ma charakter jedynie informacyjny, a rzetelne jego wypełnienie pozwoli nam na szybkie wyłonienie turniejów i szkoleń, których organizację Polski Związek Rugby dofinansuje.

W razie pytań dotyczących turniejów dzieci i młodzieży lub organizacji szkoleń prosimy kontaktować się z Panem Krzysztofem Krzewickim - Krajowym Oficerem Rozwoju (tel. 503 453 671, mail: chriskrzywy@yahoo.com lub oficer@pzrugby.pl) lub z Panem Grzegorzem Borkowskim - Sekretarzem PZR (tel. 22 835 35 87, mail: poczta@pzrugby.pl), a w razie pytań dotyczących wypełniania wniosku i możliwości otrzymania dofinansowania pytania proszę kierować bezpośrednio do Katarzyny Ciszewskiej (tel. 22 865 10 46, mail: k.ciszewska@pzrugby.pl).

Prosimy o przekazanie tych informacji wszystkim osobom, które mogą być zainteresowane organizacją turniejów i szkoleń oraz ich dofinansowaniem ze strony Polskiego Związku Rugby.

 

Wnioski o dofinansowanie w formatach docx [pobierz], doc [pobierz] i pdf [pobierz

Minister sportu Andrzej Biernat na zgrupowaniu reprezentacji Polska U17 w Baia Mare
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1