POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VIII02.06.2018

 
02.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VIII
 
Grupa A
 
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)  /Eugeni Procopi, Hubert Bedyński, Adrian Pawlik/
Punkty Arka: Paul Walters 35 (P, 15pd), Piotr Karpiński II 12 (P, KP), Bartosz Kubalewski 10 (2P), Patryk Reksulak 10 (2P), Krystian Pogorzelski 10 (2P), Adrian Ignaczak 5 (P), Hugon Noszczyk 5 (P), Wilhelmus Staphorst 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Mateusz Adamski 5 (P), Michał Kafarski 5 (P), Dariusz Kaniowski 5 (P).
Punkty Budowlani: Dawid Banaszek 6 (2K).
Żółte kartki: Dawid Banaszek, Tomasz Witt (obaj Arką). 
 
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)  /Mirosław Szczepański, Tomasz Malesa, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Budowlani: Piotr Zemła 5 (P), Michał Wrona 5 (P), Denys Masiukov 2 (pd). 
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 14 (P, 3pd, K), Milan Kossakowski 10 (2P), Miłosz Popławski 10 (5pd), Nica Panchulidze 10 (2P), Artur Fursenko 10 (2P), Kostiantyn Bezverkhyi 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P), Wieczyslaw Miziak 5 (P), Piotr Piszczek 5 (P). 
 
Grupa B 
 
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Awenta Siedlce 3:34 (3:8)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Michał Czerwiowski/
Punkty Skra: Mateusz Kocoń 3 (K). 
Punkty Pogoń: Tomasz Biernacki 10 (2P), Andrei Cebotari 5 (P), Konstantyn Hurilov 5 (P), Marek Mirosz 5 (P), Daniel Gdula 5 (pd, K), Sergio Kvernadze 4 (2pd).
Żółta kartka: Jan Cal (Skra). 
 
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin 38:14 (21:7)  /Łukasz Jasiński, Hubert Bedyński, Adrian Pawlik/
Punkty Ogniwo: Grzegorz Szczepański 10 (2P), Łukasz Szablewski 8 (4pd), Marcin Wilczuk 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Dwayne Burrows 5 (P). 
Punkty Budowlani: Robizon Klberashvili 5 (P), Jakub Bobryk 5 (P), Artem Kulyk 4 (2pd).
Czerwona kartka: Filip Rau (Ogniwo). 
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdyni: Grzegorz Urbaniak
 
"Puchar Orlika" dla Trzebieszowa PPR7: XII Turniej w Bełchatowie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin