POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - IV kolejka13.09.2020


12.09.2020 : Ekstraliga - IV kolejka
 
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce  46:21 (18:7)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Mateusz Ingarden/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 13 (5pd, K), Irlaki Tsivtsivadze 10 (2P), Tomasz Poźniak 5 (P), Robert Graban 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Thomas Fidler 5 (P), Paul Walters 3 (DG).
Punkty Pogoń: Daniel Trybus 9 (P, 2pd), Tomasz Biernacki 5 (P), Adrian Chróściel 5 (P), Przemysław Rajewski 2 (pd).
Żółta kartka: Robert Olszewski (Ogniwo, dwukrotnie).
Czerwona kartka: Robert Olszewski (Ogniwo, w wyniku drugiej żółtej kartki).
 
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków  39:10 (22:10)  /Dominik Jastrzębski, Maciej Misiak, Piotr Ślubowski/
Punkty Master Pharm: Toma Mchedlidze 10 (2P), Krystian Pogorzelski 10 (2P), Michał Kępa 9 (3pd, K), Nikoloz  Gigauri 5 (P), Paweł Kotasa 5 (P). 
Punkty Juvenia: Igor Kocimski 5 (pd, K), Krzysztof Gola 5 (P).
Żółta kartka: Tevita Soafa Fakasiia (Master Pharm).
 
 
13.09.2020 : Ekstraliga - IV kolejka
 
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk  20:18 (10:8)  /Łukasz Jasiński, Przemysław Filar, Piotr Ślubowski/
Punkty Budowlani: Daniel Tomanek 10 (2pd, 2K), Piotr Wiśniewski 5 (P), Stanisław Kasprzak 5 (P).
Punkty Lechia: Igor Górniewicz 5 (P), Paweł Boczulak 5 (pd, K), Robert Wójtowicz 5 (P), Rafał Janeczko 3 (K).
Żółte kartki: Wojciech Król, James Allan (obaj Budowlani), Milan Kossakowski (Lechia).
 
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa  38:17 (14:0)  /Dominik Jastrzębski, Adrian Pawlik, Monika Macoń/
Punkty Arka: Szymon Sirocki 15 (3P), Anton Shashero 13 (5pd, K), Dainius Tamoliunas 5 (P), Piotr Bojke 5 (P). 
Punkty Skra: Daniel Gdula 12 (P, 2pd, K), Kamil Matysiak 5 (P). 
 
RK Sparta Jarocin v RC Orkan Sochaczew  16:22 (3:10)  /Mirosław Szczepański, Tomasz Nowak, Dariusz Reks/
Punkty Sparta: Kacper Włodarek 11 (pd, 3K), Łukasz Bobek 5 (P).
Punkty Orkan: Miguel Leiger 5 (P), Daniel Niemyjski 5 (P), Dovalo Villegas 5 (P), Radosław Rakowski 5 (P), Kacper Wróbel 2 (pd).
Żółta kartka: Bartosz Tondaś (Sparta), Tomasz Markiewicz (Orkan).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Sopotu: Juwel Fotografia
 
I Liga - II kolejka II Liga - I kolejka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0