POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - I kolejka16.08.2020


15.08.2020 : Ekstraliga - I kolejka
 
Master Pharm Rugby Łódź v Sparta Jarocin  76:7 (36:7)  /Adrian Pawlik, Mateusz Ingarden, Przemysław Filar/
Punkty Master Pharm: Michał Kępa 21 (P, 8pd), Paweł Kotasa 10 (2P), Michał Kafarski 10 (2P), Vitalii Kramarenko 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Nikolaz Gigauri 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Davit Nibladze 5 (P), Piotr Karpiński 5 (P).
Punkty Sparta: Ross Bournie-Coulson 5 (P), Kacper Włodarek 2 (pd).
Żółta kartka: Robert Kacprowicz (Master Pharm).
 
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia  40:10 (26:5)  /Dominik Jastrzębski, Tomasz Nowak, Monika Macoń/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 10 (5pd), Marcin Wilczuk 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Paul Walters 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P), Dawid Grundlingh 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P).
Punkty Arka: Arkadiusz Zdunek 5 (P), Daiunius Tamoliunas 5 (P).
 
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin  24:17 (9:12)  /Łukasz Jasiński, Maciej Misiak, Piotr Ślubowski/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 9 (3K), Davit Chaduneli 5 (P), Tomasz Gołąb 5 (P), Igor Pątek 5 (P).
Punkty Budowlani: Daniel Tomanek 7 (P, pd), Piotr Psuj 5 (P), Piotr Wiśniewski 5 (P). 
Żółta kartka: Krystian Olejek (Pogoń).
 
OKS Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk  29:9 (16:6)  /Mirosław Szczepański, Dariusz Reks, Janusz Wilk/
Punkty Skra: Daniel Gdula 14 (pd, 4K), Bercho Botha 5 (P), Paweł Pasicznik 5 (P), Siokivaha Taufu'i Halaifonua 5 (P), 
Punkty Lechia: Brendon Venter 6 (2K), Jeffrey Heinrich Erasmus 3 (K).
Czerwona kartka: Jurij Buchało (Lechia).
 
 
16.08.2020 : Ekstraliga - I kolejka
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew  27:27 (11:15)  /Dariusz Reks, Andrzej Kamiński-Bator, Adrian Pawlik/
Punkty Juvenia: Igor Kocimski 12 (4K), Michał Jurczyński 10 (2P), Mateusz Polakiewicz 5 (P).
Punkty Orkan: Tomasz Gasik 15 (5K), Bartłomiej Sadowski 7 (P, pd), Michał Szwarc 5 (P).

Zdjęcia z meczu Pogoń v Budowlani: Maciej Sztajnert i Kamil Sulej - SportSiedlce.pl 

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]
I liga: Kalendarz i Regulamin Mistrzostwa Europy Kobiet i Eliminacje RWC 2021
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 77
 02 Master Pharm Łódź 18 73
 03 OKS Skra Warszawa 18 64
 04 RC Orkan Sochaczew 18 51
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8