POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - VII kolejka04.10.2020


03.10.2020 : Ekstraliga - VII kolejka
 
OKS Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce  27:20 (14:17)  /Łukasz Jasiński, Tomasz Nowak, Andrzej Kamiński-Bator/
Punkty Skra: Vaha Halaifonua 14 (P, 3pd, K), Jonathan O'Neill 5 (P), Miłosz Krasiński 5 (P),  Paul Fihaki 3 (PG).
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 8 (pd, 2K), KP 7, Eduard Vertyletskyi 5 (P).
Żółta kartka: Daniel Trybus (Pogoń). 
 
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia  47:34 (28:17)  /Mirosław Szczepański, Adrian Pawlik, Jarosław Bator/
Punkty Budowlani: Daniel Tomanek 12 (6pd), Royal Mwale 10 (2P), Piotr Wiśniewski 10 (2P), Piotr Skałecki 5 (P), Panashe Dube 5 (P), Jakub Dec 5 (P). 
Punkty Arka: Anton Shashero 19 (2P, 3pd, K), Maciej Żarczyński 5 (P), Kacper Krużycki 5 (P), Łukasz Szablewski 5 (P).
 
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot  24:31 (19:24)  /Dominik Jastrzębski, Monika Macoń, Dariusz Reks/
Punkty Lechia: Robert Wójtowicz 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P), Adrian Sajdowski 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Rafał Janeczko 4 (2pd). 
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 11 (4pd, K), Roman Zhuk 10 (2P), Mateusz Plichta 5 (P), Tomasz Poźniak 5 (P).
 
 
04.10.2020 : Ekstraliga - VII kolejka
 
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź  7:26 (0:0)  /Dariusz Reks, Przemysław Filar, Janusz Wilk/
Punkty Orkan: Miguel Julio Leiger 5 (P), Kacper Wróbel 2 (pd).
Punkty Master Pharm: Paweł Urbaniak 11 (P, 3pd), Mateusz Matyjak 5 (P), Vitalii Kramarenko 5 (P), Nikoloz Gigauri 5 (P).
Żółte kartki: Villegas Nahuel Dovalo (Orkan), Nikoloz Gigauri (Master Pharm).
 
RzKS Juvenia Kraków v RK Sparta Jarocin  44:24 (27:10)  /Adrian Pawlik, Andrzej Kamiński-Bator, Piotr Ślubowski/
Punkty Juvenia: Igor Kocimski 14 (4pd, 2K), Maciej Dorywalski 10 (2P), Jakub Syska 5 (P), Marcin Morus 5 (P), Patryk Sakwa 5 (P), Adam Grabski 5 (P).
Punkty Sparta: Kacper Włodarek 9 (3pd, K), Łukasz Bobek 5 (P), Bartosz Włodarek 5 (P), Ross Cooke 5 (P).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia z Warszawy: Fundacja Czas dla Rugby
II Liga - III kolejka I Liga - IV kolejka
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 RC Orkan Sochaczew 7 18
 04 Edach Budowlani Lublin 7 18
 05 Awenta Pogoń Siedlce 6 17
 06 OKS Skra Warszawa 7 17
 07 RC Lechia Gdańsk 7 15
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 6 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0