POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XIII kolejka02.05.2021


01.05.2021 : Ekstraliga - XIII kolejka 
 
RC Orkan Sochaczew v Sparta Jarocin  48:7 (14:0)  /Dominik Jastrzębski, Adrian Pawlik, Piotr Ślubowski/
Punkty Orkan: Pieter Steenkamp 23 (2P, 5pd, K), Jakub Budnik 15 (3P), Bartłomiej Sadowski 5 (P), Marcin Krześniak 5 (P).
Punkty Sparta: Adrian Jakubek 5 (P), Kacper Włodarek 2 (pd).
Żółte kartki: Michał Polakowski, Antoni Gołębiowski (obaj Orkan), Piotr Matuszak (Sparta).
 
OKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia  67:7 (31:7)  /Mateusz Ingarden, Dariusz Reks, Przemysław Filar/
Punkty Skra: Daniel Gdula 13 (5pd, K), Jonathan O’Neil 15 (3P), Halaifonua Siokivaha 10 (2P), Bercho Botha 5 (P), Cyprian Majcher 5 (P), Violeti Kolo 5 (P), Szymon Twardowski 5 (P), Ksawery Struss 5 (P), Jędrzej Nowicki 4 (2pd).
Punkty Arka: Mateusz Szyc 5 (P), Krystian Szopa 2 (pd).
Żółta kartka: Maciej Żarczyński (Arka).
 
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 10:47 (3:21)  /Andrzej Kamiński-Bator, Maciej Misiak/
Punkty Juvenia: Michał Jurczyński 5 (P), Dylan Kruger 5 (pd, K).
Punkty Master Pharm: Michał Kępa 17 (4pd, 3K), Piotr Karpiński 10 (2P), Toma Mchedlidze 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Oleksandr Shevchenko 5 (P), Roy Lolesio 5 (P).
Żółte kartki: Francois Jansen van Vuren (Juvenia), Michał Mirosz (Master Pharm)
 
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin - mecz się nie odbył, decyzję w tej sprawie podejmie Komisja Gier i Dyscypliny
 
 
02.05.2021 : Ekstraliga - XIII kolejka 
 
Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot  17:18 (12:7)  /Dariusz Reks, Andrzej Kamiński-Bator, Mateusz Ingarden/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 5 (P), Krystian Olejek 5 (P), Krystian Adamiak 5 (P), Romeo Nkoane 2 (pd).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 8 (pd, 2K), Mateusz Mrowca 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Krakowie: Kajetan Cyganik
1/2 Challenge Cup 1/2 Heineken Champions Cup
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 14 63
 02 Master Pharm Łódź 14 55
 03 OKS Skra Warszawa 14 50
 04 Awenta Pogoń Siedlce 14 40
 05 RC Orkan Sochaczew 14 36
 06 RC Lechia Gdańsk 13 30
 07 Edach Budowlani Lublin 13 27
 08 RC Arka Gdynia 14 24
 09 RzKS Juvenia Kraków 14 18
 10 RK Sparta Jarocin 14 0