POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XIII kolejka24.04.2022


23.04.2022 : Ekstraliga - XIII kolejka

Up Fitness Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot  13:25 (8:13)  /Łukasz Jasiński, Bartłomiej Gwozdecki, Daniel  Skonieczny/
Mecz o Trofeum im. Aleksieja Cybko
Punkty Skra: Siokivaha Taufui Halaifuana 8 (P, K), Martin Mangongo 5 (P).
Punkty Ogniwo: Mateusz Mrowca 10 (2P), Wojciech Brzezicki 5 (P), Adam Piotrowski 5 (P), Michał Haznar 5 (pd, K).
 
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin  41:36 (21:12)  /Tomasz Stępień, Dominik Jastrzębski, Dariusz Pawlicki/
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 21 (3pd, 5K), Jason Makhari 15 (3P), Kewin Bracik 5 (P).
Punkty Budowlani: Marzuo Maarman 20 (4P), KP 7, Michał Węzka 5 (P), Nkululeko Ndlovu 4 (2pd). 
Żółta kartka: Jerzy Wojnicz (Lechia).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Posnania Poznań  14:25 (7:14)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Maciej Porębski/
Punkty Juvenia: Sam Phiri 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 5 (P), Riaan van Zyl 2 (pd), Arsenii Pastukhov 2 (pd).
Punkty Posnania: Daniel Gdula 15 (P, 2pd, 2K), Dawid Najdul 10 (2P).
Żółte kartki: Thulani Sithole (Juvenia), Carlos Canizales, Arkadiusz Białachowski (obaj Posnania).
 

24.04.2022 : Ekstraliga - XIII kolejka
 
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź SA  22:20 (3:13)  /Mateusz Ingarden, Emil Kozioł, Dariusz Pawlicki/
Punkty Orkan: Peter Steenkamp 12 (P, 2pd, K), Michał Polakowski 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P).
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 10 (2pd, 2K), Michał Mirosz 5 (P), Polomea Finau 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Budnik (Orkan), Cezary Plesiński (Master Pharm).
 
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia  32:20 (13:13)  /Dominik Jastrzębski, Daniel Kowalski, Przemysław Filar/
Punkty Pogoń: Mamuka Chanchibadze 12 (3pd, 2K), Kacper Skup 10 (2P), Bartłomiej Bareja 5 (P), Eduard Vertyletskyj 5 (P).
Punkty Arka: Anton Shashero 10 (2pd, 2K), Patrick Steindl 5 (P), Elden Shoeman 5 (P).
Żółte kartki: Łukasz Korneć (Pogoń), Daniel Podolski (Arka).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Warszawy: Fundacji Czas dla Rugby

Puchar 6 Narodów Kobiet - IV kolejka I Liga - IX kolejka
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14